Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért gond az, ha valaki nem...

Miért gond az, ha valaki nem akar családot?

Figyelt kérdés
Sokan csodálkozva néznek, amikor mondom, hogy én nem akarok megnősülni, nem akarok gyerekeket. Nekem jó egyedül az élet, és valahogy az emberek többsége ezt nem bírja feldolgozni. 25F

2018. nov. 11. 10:40
 151/161 anonim ***** válasza:
100%
Jól eltértetek az eredeti témától. Fő, hogy szidalmazhassátok egymást.
2018. nov. 14. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 152/161 anonim ***** válasza:
73%

Van egy troll, aki ezt játsza, hogy szét spammeli a topicot.

Az adminok tudnak róla, már más kérdést töröltek miattuk. Itt is ezt játsszák.

Szánalmas, de "joguk van ezt csinálni" - sajnos :(

2018. nov. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 153/161 anonim ***** válasza:
69%

152-es

Kiről beszélsz?

2018. nov. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 154/161 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsó 3-4 oldalt törölni kéne, az előtt egész normális válaszok érkeztek.
2018. nov. 18. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 155/161 anonim ***** válasza:
74%
szóval légyszi admin, ne az egészet töröld, csak a trollkodókat. köszi
2018. nov. 18. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 156/161 anonim ***** válasza:
82%

29:23 "legyél büszke az anyanyelvedre"

.

.

.

"mennyél a vezéred után"


Nem érzed a saját válaszodban az ellentmondást? 😂

2018. nov. 18. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 157/161 anonim ***** válasza:
21%
*20:23
2018. nov. 18. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 158/161 anonim ***** válasza:
31%

Aki nem akar gyereket, azokat irigylem.

Néha sokat gondolok arra, hogy vissza kéne menni 14-15 évet és így dönteni és soha ne csajozni komolyan.


De aztán rájövök, hogy a feleségem a legjobb dolog az életemben és ő ad nekem célt. Igen. Tudom, most sokan azt mondjátok, hogy nem ad mindenkinek. Igen értem. És tudom, hogy valakinek enélkül is van célja. Nekem nem volt. Gyarló vagyok. És esetemben a család miatt iszonyatosan sok áldozatot vállalok, ami lelkileg megemészt és fizikailag lerombol.


A támogatás, amit a család után kaphatok 2 gyerekkel talált pénz, de a gyerek kajájára sem elég. Tehát akinek nincs gyereke, annak több marad magára.


Amit megtehetek, hogy nyelvet oktatok nekik és megkérem, hogy próbáljanak szerencsét ott, ahol van élet és ne itthon, ahol reménytelenség és megkeseredettség tükröződik az átlag járókelő arcáról és csak a másik odébb lökése ad neki még kitartást az életben ahhoz, hogy a mókuskerékben ne 8 óra munkát töltsön, hanem többet és betegre dolgozza magát.


A "magyar" jövőkép siralmas.

És a jelen helyzet is az.

Mégis eladják győzelemként a kudarcokat. És ez undorító. Tök mindegy ki van kormányon. Ez változni nem fog: a magyarok kiszolgáltatottak és meglopottak lesznek jó sokáig.

2018. nov. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 159/161 anonim ***** válasza:
1%
Az a trollkodó aki itt fröcsögtek, hogy milyen jó család nélkül.
2018. nov. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 160/161 anonim ***** válasza:
36%
Akinek az kell hogy meglopják , kedves utolsó előtti, az ne panaszkodjon:) ti választottatok, íme az eredménye. Egyébként rahedli kedvezmény jár nektek,mit mondjon egy pályakezdő??
2018. nov. 20. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!