Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért gond az, ha valaki nem...

Miért gond az, ha valaki nem akar családot?

Figyelt kérdés
Sokan csodálkozva néznek, amikor mondom, hogy én nem akarok megnősülni, nem akarok gyerekeket. Nekem jó egyedül az élet, és valahogy az emberek többsége ezt nem bírja feldolgozni. 25F

2018. nov. 11. 10:40
 121/161 anonim ***** válasza:
83%
Úgy látszik a szombati munkanaptól nem fáradtatok el annyira, ha volt erőtök 13 oldalnyi választ írni egy olyan kérdéshez, amit minden héten, sőt lassan mindennap megkérdeznek. 🤔
2018. nov. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 122/161 anonim ***** válasza:
6%
Így végignézve mindkét oldalon olvastam olyan dolgokat ami abszolút igaz és jogos is. És arra jutottam ,hogy a háborúk finanszírozása igen nyereséges dolog de csak is az igazság jegyében mindkét oldalt finanszíroznám és lelkiismeretem is tiszta marad :)
2018. nov. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 123/161 anonim ***** válasza:
27%

Nem győzött itt senki te fröcsögő paraszt! Sem helyesírásban, sem másban. Annyira utálom azokat akik a vita végén bejelentik öntelten azt hogy győztem (*************mint ahogy te**********).


Továbbra is egyetértek a 121-essel,és a saját álláspontom mellet is kitartok.


De nincs időm, se kedvem az ilyen idiótákkal bajlódnom, hisz úgy is a falnak beszélnek. 😆


+Az idegemrei ráment, hogy mondtam a végén hogy miért is vitatkozunk ezen, mindenkinek más az ízlése (EGY SZÓVAL NEM MONDTAM, HOGY NEKI VAN IGAZA, SEM AZT HOGY TÉVEDTEM) erre még nagy öntelten bejelenti hogy győzött,már megint igaza lett és a helyesírásban is levert stb..


Ha egyetértettek velem pontozzatok fel, ha nem akkor menjetek a fenébe a vezérelte után! :D

2018. nov. 12. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 124/161 anonim ***** válasza:
29%
*vezéretek
2018. nov. 12. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 125/161 anonim ***** válasza:
32%

Emberek!

Most hogy elküldtem a fröcsögő(ke) t, tudok válaszolni a kérdésre!


Mindenki szíve joga!


Ha nem akarsz, akkor nem akarsz!!


Ha félsz, ne félljél, mert biztos vagyok, vannak Neked támogatói!!!


Ha akarsz, akkor akarsz, és Sok Sikert Kíván Neked és a Párodnak!!!!!

2018. nov. 12. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 126/161 anonim ***** válasza:
64%

Édes Istenem, ez a topik. Rég olvastam olyat, ahol az összes válaszoló IQ-ja volt összesen vagy 80.

Mindkét oldal képviselője teljes mértékben ostoba és primitív itt.


Gratulálok annak, aki azért szül hogy legyen majd aki kitakarítja alóla a xart.

Gratulálok annak, aki szerint gyerek azért kell, hogy legyen aki szembeszáll a fidesz által kreált ellenségeinkkel, ergo azért szül, legyen ki migráncsokat irt majd a határnál :D (te értelmi fogyatékos birka-te)

Annak is gratulálok, aki az összes gyereket hülyének, ostobának nevezi, miközben ő az írásképe alapján értelmileg van olyan 4 éves szintjén holott nagykorú ember.

Gratulálok annak is aki próbálja magának megideologizálni, hogy mennyivel faxább élete van már neki a 40 nm-es kutyaólában a nettó 100 ezrével, mint bárki másnak akinek telik gyerekre is.


Szóval gratula mindenkinek, egyikőtök ostobább és primitívebb mint a másik.


Értelmes ember meg nem szól be senkinek, nem fikázza senki életét, akár akar gyereket, akár nem.

2018. nov. 12. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 127/161 anonim ***** válasza:
55%

De miért önző az, aki úgy éli az életét, ahogy a szíve diktálja? Az lenne az önzetlen, aki NEM akar gyereket, de bevállalja a magyarságért.


Ha valaki gyereket vállal, mert akar, az ugyanúgy önző. Mert a gyereket mindennél jobban akarta. Megvizsgálta, miről kell lemondani, és úgy döntött, a gyerek ezt megéri, többet ér, mint a lemondások. Önzetlenség olyat tenni, amiből nem származik semmi előnyöd, vagy csak károd származik belőle.

2018. nov. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 128/161 anonim ***** válasza:
27%
Ugyan! 25 éves vagy. Férfi. Lehet, hogy még simán a szüleiddel élsz,vagy nincs is komoly kapcsolatod, vagy nemrég kezdtél el igazán dolgozni, felnőtté válni. Még nyugodtan van egy 10-15 év ebben a dologban, hogy ha akarod majd, másként alakuljon az élet. Meglepő, hogy 2018-ban valaki egy 25 évestől ezt így megkérdezi. Ha lány, ha fiú. Egy századot tévedtek. :)
2018. nov. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 129/161 anonim ***** válasza:
5%

136-os


Én csak akarok egy gyereket, mert szeretem, NEM azért hogy pelenkázzón nem azért hogy segítsen 80 éves trotyi koromban!(egy szóval nem mondtam hogy én is azért akarok gyereket hogy majd)zeket csinálja!)


137-es te IS egy akkora bunkó, hülye fröcsögő vagy! Szóval az emberek azért önzők mert akarnak egy gyereket és önzetlen aki nem akar??!! Te egy akkor 0% érdemelnél hogy az hihetetlen!! 😡😡😠😠

2018. nov. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 130/161 anonim ***** válasza:
10%
Le vagy pontozva drága 😂😂😂🙏🏻
2018. nov. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!