Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mindig a volt feleséget...

Miért mindig a volt feleséget pártolja mindenki?

Figyelt kérdés
ha az uj feleségek feltesznek egy kérdést gyrmek tartásdij csökkentésröl,annak érdekébem hogy a közös gyerek érdekei se ne sérüljenek,akkor mindig le van mondva pénzéhez lotyonak,meg ö az ördög,a gonosz mostoha,holott ö is csak saját gyereke érdekét nézi.föleg ha a volt feleség hibájábol volt a válás,és szegény férj csak uj,normális életet akar élni.mért mindenki az exet pártolja,meg azt a gyereket?holott az uj gyerek sikszor a kinött,kopott ruhákban jár,és rajta van kisporolva minden.
2017. okt. 7. 16:05
 21/98 anonim ***** válasza:
65%

19#

Te ezt hol olvastad?


Az mennyire korrekt, hogy ha egy kan (nem férfi....) már a negyedik csaját ejti véletlenül teherbe, van 6! meglévő gyereke, akire jóformán semmit se fizet, mert 4 órára van bejelentve?

Megteheti? Meg.


De: itt most arról van szó, hogy az apa válás után is apa lesz. Ha két nőtől van két gyereke, akkor kettőt kell felnevelnie. Ennyi.

2017. okt. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/98 anonim ***** válasza:
25%
17es, 9es vagyok. Igen, ennyi maradt, mivel van hitel is, ami ugye nem számít a tartásdíj és asszonytartás megállapításánál. Nem kamu. És mielőtt jönnétek hogy nem kellett volna hitelt bevállalni, azt még akkor vették fel, mikor az exel volt..
2017. okt. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/98 anonim ***** válasza:
42%

Mert a gyerek az közös?! Aminek vannak költségei.

És nyílván a drága férjecskéd, magasról tojik az előző házasságból született gyerekre.

Hát fizessen csak!

2017. okt. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/98 anonim ***** válasza:
63%

Abba gondolj már bele te szerencsétlen barom, hogy eddig 2 fizetésből nevelték a gyereket, most meg már nem!

Nyílván kell rá a pénz!

Nem kellett volna bevállalni a közös gyereket, ha nem bírod elviselni a tényt, hogy már van másik gyerek.

Remélem téged is elhagy aztán ha a következő feleség akarja csökkenteni a tartásdíjat akkor kussolsz!

2017. okt. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/98 anonim ***** válasza:
37%

Micsoda férfi gyűlölet van itt. Tehát a vallás csak a férfi hibája. Nem írtam hogy ne vállaljon felelősséget a gyerekekért, de akkor is igazságtalannak tartom. Ha elválik valaki akkor bizony tisztában kell lennie, hogy semmi sem marad a régi. Egyedül kell a mindennapi teendőket elvégezni és bizony a kassza is csökken. Mivel elválnak.

Írom úgy hogy házas nő vagyok 2 gyerekkel.

2017. okt. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/98 anonim ***** válasza:
60%
#26 Buktad mert se exem, se gyerekem. Viszont látom hogy az új feleségek milyen szánalmasak
2017. okt. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/98 anonim ***** válasza:
70%

"Tehát a vallás csak a férfi hibája."

Ezt te hol látod írva? Teljesen mindegy kinek a hibája. A boltban mikor kaját vesz a gyereknek senkit nem érdekel, miért váltak el. Mikor befizeti a menzát, tanszert vesz, játékot vesz, ruhát vesz, kifizeti a különórát vagy a sportot senkit nem érdekel, mi miatt váltak el. A gyerek szükségleteinél, nem szempont, hogy ki hányszor kufircolt félre, vagy ki hagyta szét a szaros gatyáit, vagy ki nem főzött vacsorát.

2017. okt. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/98 anonim ***** válasza:
73%

Kedves házas nő két gyerekkel!

Jól értem, te most azt állítod, hogy ha holnap elválnátok a férjeddel és rád maradna két gyerek, akkor vígan hagynád hagy lovagoljon el gondtalanul a naplementében az új csajával, úgy hogy hátra se néz? Mert neki jár az, hogy új életet kezdjen? Ezt jól értem?

2017. okt. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/98 anonim ***** válasza:
57%

Így jártál.

Értelmes nő ezt csuklóból megoldja: nem kezd gyerekes férfival.

2017. okt. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/98 anonim ***** válasza:
65%

#28 nem, nem azt állítom, hogy gondtalanul lovagoljon el. De direkt se szivatnám meg. Írtam, vállalja a felelősséget, de ettől függetlenül az esélyt megadnám az új életre.

Feltételezzük, hogy nem hagyja éhezni a gyerekeit ha plusz költség van akkor hozzájárul, viszi kirándulni stb. a gyerekeit. Vagyis nem csak a pénz pénz pénz, hanem érdemben is törődik vele.

De tudod mit, nem vállaltam volna 2 gyereket egy olyan férfinak, aki csak úgy elsunnyogna a felelősség elől. És nem naív vagyok, tudom, hogy egy házasság se 100% biztos holtodiglan. Bármikor lehetek én is elvált.

Igazából lehet azért is állok így a dolgokhoz mert látom/hallom az ismeretségi körömben, hogy milyen stílusban nyilvánulnak meg az exükről.

Én személyes kudarcként élném meg, hogy több évet/évtizedet leélek valakivel és utána úgy beszéljek róla, mint egy darab kakiról és szinte életcélom legyen az, hogy megkeserítsem az életét. Sajnos sok ilyen típusú hölgy van és észre se veszik, hogy ez már saját megalázásuk.

2017. okt. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!