Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy ne mindenki a...

Mit tegyek hogy ne mindenki a párom volt feleségét imádja helyettem?

Figyelt kérdés
Páromnak van egy kislánya is az exétől, de elváltak mert a nő belezúgott egy másik pasiba. Mindenki tisztában van vele hogy nem miattam szakítottak, mi rá 5 hónapra jöttünk össze. Mégis azt látom, hogy a párom családja és a barátai az exet rajongják körbe, tartják a kapcsolatot, facebookon egymásnak nyalnak, összejárnak stb. Oké hogy ott a gyerek, de engem szerintem nem kéne így letojniuk. Azt tudni kell hogy az ex borzasztóan tenyérbemászó, nyalis típus, én meg nem. Én csendesebb, visszafogottabb ember vagyok. Párom szülei tőlünk távol élnek (Bulgária), én még nem találkoztam velük, de meghívtak magukhoz hogy menjek ki az unokájukkal, de az ex ebbe nem egyez bele csak ha ő viheti a kislányt. Szóval én lettem hívva, de ő megy ki, szakított a pasijával és most vissza akarja szerezni a páromat. Attól tartok, engem mindennek le fog hordani párom szüleinél és vissza férkőzi magát. Nagyon szeretem a páromat, ő is engem, és állítása szerint nem kéne már neki az ex, de én mégis nagyon rossz érzésekkel gondolok erre az egészre. Mikor néznek engem is valamibe? 26/N
2016. jún. 9. 12:21
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
71%
Nehéz ügy, de szerintem csak a kislány miatt viselkednek így vele a párod szülei. Csak add magad, ha a párodnak jó vagy így és látják, hogy boldoggá teszed, talán idővel megszeretnek. Ne stresszelj ezen!
2016. jún. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
66%
nálunkm is ez van és hidd el hiába teszel majd meg mindent akkor is a másik fél lesz a jobb, még akkor is ha tenyérbemászóan pofátlan. Vagy elfogadod hogy a családban ő lesz a kiskedvenc és letojod mit gondolnak rólad vagy fogod magad és odébb állsz, mert hosszú távon tönkre teszi az ember lelkét ez, pláne ha a párjában sem biztos hogy ellen tud állni.
2016. jún. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
95%
Ha már most idegesít, hogy a párod gyerekének anyjával is kapcsolatot tartanak az emberek, akkor azt a kapcsolatot jobb kukázni, mielőtt több időt és érzelmet ölsz bele, mert ez nem fog változni: a gyerek örökre kapocs, és ilyen formán az ex állandó szereplője lesz az életeteknek. Ha a nő újra a pasira hajt, akkor az gáz. Meg fogja mérgezni a mindennapjaidat, hogy azon aggódsz, hogy mi lesz. Nem írtad, hogy mennyire régen történt az, hogy nincsenek együtt. A pasiddal kellene tisztázni, hogy ő mit akar, mennyire hűltek ki az érzelmei, elvégre őt hagyták el. Neked nem fogja bevallani (most komolyan azt hitted, hogy a szemedbe mondja, hogy még érez valamit az ex iránt, vagy hogy nem lesz soha közömbös neki?), de egy barátból talán ki tudod húzni, hogy őszintén mire gondol. A gyerek viszont nagyon erős kapocs, ők egy családot alkotnak, attól függetlenül, hogy szétmentek, ha az ex nyomul, be fog vetni mindent, hogy kigolyózzon. Ha már az is megvisel, hogy őt imádják helyetted az ismerősök, fel vagy készülve arra, ami jön?
2016. jún. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
98%

"Mégis azt látom, hogy a párom családja és a barátai az exet rajongják körbe, tartják a kapcsolatot, facebookon egymásnak nyalnak, összejárnak stb."


Mivel évekig barátok voltak, szeretik egymást, ennek semmi köze ahhoz, hogy szétmentek a pároddal. Vagy te azt hitted, hogy a szeretet alanyi jogon jár, attól függetlenül, hogy ki a párja a pasidnak? Nem, meg kell kedveltetni magad, és ez teljesen független az exnőktől. Nem azért nem szeretnek, mert egyszerre csak egy nőt tudnak kedvelni, neked nem az exszel kell hadakozni.

2016. jún. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
78%
nem érzem őszintének a leírásod- az a gyanúm, hogy te csak egy intermezzo voltál a család életében...
2016. jún. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Megkérdezhetem az mit jelent?
2016. jún. 9. 12:47
 7/22 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem a párodnak is kellene tennie valamit azért, hogy a barátok megkedveljenek (neked is kellene ezért tenni persze), de több programot csinálni velük, stb. Bulgáriába menjen a párod akkor csak a kislánnyal, mert szerintem most még nem megfelelő a helyzet arra, hogy a volt párja is vele menjen. Veszélyesnek tűnik ez a ti kapcsolatotokra nézve, legalábbis a leírásod alapján.
2016. jún. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
A párom egyéb okok miatt nem tud kimenni, nyáron legalábbis biztosan nem. Nyilván akkor már eleve így kezdődött volna, én is ennek örültem volna a legjobban.
2016. jún. 9. 12:56
 9/22 anonim ***** válasza:
87%

te csak egy barátnő vagy a pasi életében, de az a másik nő az unokájuk anyja. szerintem ezt gondolják a párod szülei.

majd ha te is sok évet lehúzol a fiukkal, és gyereket is szülsz neki, talán megváltozik a hozzáállásuk.

2016. jún. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
87%
Amíg nem lesz közös gyerek addig te csak egy barátnő leszel semmi több. Ha az ex amúgy kedves a családdal és van egy unoka/unokahugi tőle akkor miért ne szeretnék? Neked kellene bizonyitanod hogy vagy olyan jó mint ő és veled boldog a pasi. Ehhez idő kell (nem pár hónap kapcsolat) és legalább egy közös gyerek :)
2016. jún. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!