Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy ne mindenki a...

Mit tegyek hogy ne mindenki a párom volt feleségét imádja helyettem?

Figyelt kérdés
Páromnak van egy kislánya is az exétől, de elváltak mert a nő belezúgott egy másik pasiba. Mindenki tisztában van vele hogy nem miattam szakítottak, mi rá 5 hónapra jöttünk össze. Mégis azt látom, hogy a párom családja és a barátai az exet rajongják körbe, tartják a kapcsolatot, facebookon egymásnak nyalnak, összejárnak stb. Oké hogy ott a gyerek, de engem szerintem nem kéne így letojniuk. Azt tudni kell hogy az ex borzasztóan tenyérbemászó, nyalis típus, én meg nem. Én csendesebb, visszafogottabb ember vagyok. Párom szülei tőlünk távol élnek (Bulgária), én még nem találkoztam velük, de meghívtak magukhoz hogy menjek ki az unokájukkal, de az ex ebbe nem egyez bele csak ha ő viheti a kislányt. Szóval én lettem hívva, de ő megy ki, szakított a pasijával és most vissza akarja szerezni a páromat. Attól tartok, engem mindennek le fog hordani párom szüleinél és vissza férkőzi magát. Nagyon szeretem a páromat, ő is engem, és állítása szerint nem kéne már neki az ex, de én mégis nagyon rossz érzésekkel gondolok erre az egészre. Mikor néznek engem is valamibe? 26/N
2016. jún. 9. 12:21
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
92%

Ja hogy a párod nem megy ki a volt nőjével? Akkor szerintem nem kell aggódnod. A párod szülei nem ismernek téged, még ha magyaráznának is valamit a fiuknak telefonon biztosan le lennének állítva. Egyébként anyaként én sem engedném, hogy egy idegen nő vigye a gyerekemet Bulgáriába, érthető, hogy így nem egyezett bele, más lenne a helyzet ha az apa is menne veletek.

Szerintem ne parázd túl a dolgot, egy társaságkedvelő nő mindig érdekesebb lesz a barátok szemében, de nem ez a lényeg, hanem az, hogy a párod szemében te legyél a legvonzóbb és úgy gondolom, hogy nem véletlenül van veled, hanem azért, mert neki egy más típusú nő is be tud jönni, nemcsak egy olyan, mint a volt barátnő. Sőt, ismerek olyat is, ahol éppen ez a temperamentumbeli különbség vezetett a szakításhoz, ott nyilván a férfi másodjára olyat választott, aki nem annyira pörgős, mint a volt feleség.

2016. jún. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Nem azért nem megy ki, mert az ex viszi a gyereket, hanem mert nem tud. Ha tudna, velem menne és a gyerekkel. De ha tudna sem gondolom hogy ők így hármasban mennének ki, mert az a lényeg hogy a gyerekekkel legyen felnőtt. És így a párom szülei engem is megismerhettek volna, mert állítólag kíváncsiak rám. Az ex meg nem azért akar menni, mert félti a gyereket mással, hanem hogy 1. kiránduljon egy jót, 2. engem bemocskoljon mert köztudottan utál engem hogy én létezem. Úgy gondolom, mivel nem ismernek engem a párom szülei, az exnek nem lesz nehéz dolga bemószerolni náluk.
2016. jún. 9. 13:38
 13/22 anonim ***** válasza:
63%
És ha bemószerol? Akkor sincs semmi, mivel soha nem találkoztak még veled, plusz minden embernek van annyi esze, hogy azért szemétkedik, mert ő a párod volt nője. Ne nézd már ennyire hülyének a párod szüleit. Egyébként mióta vagytok együtt? Ezt jó lenne tudni abból a szempontból, hogy mennyire komoly ez a kapcsolat.
2016. jún. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
1,5 éve vagyunk együtt, együtt is élünk és minden klassz lenne, csak borzasztó féltékeny vagyok és sajnos sokszor páromon vezetem le a dühöt, amiért ilyen megalázó helyzetbe kerültem.
2016. jún. 9. 13:51
 15/22 anonim ***** válasza:
92%

Hát igen, pont erre gondoltam, hogy te vagy az aki már mindent beleképzel ebbe a sztoriba és baromi féltékeny vagy. Ha azt szeretnéd, hogy a párod melletted maradjon, akkor először is fogadd el, hogy van már gyereke mástól, volt más nő az életében, akitől még gyereke is lett, ne parázz attól, hogy visszamegy hozzá, mert lehet, hogy ennek semmi realitása nincsen, csak te képzeled el magadnak, viszont a kapcsolatotokat folyamatosan mérgezed ezzel. És ne akard folyamatosan összehasonlítgatni a te viszonyodat a párod barátaival és a volt nő viszonyát a párod barátaival. Egyáltalán nem biztos, hogy reálisan látod a helyzetet, valószínűleg mindent felnagyítasz és kiszínezel, amikor elkapsz egy olyan pillanatot, amikor a volt nővel szimpatizál valaki. Le kellene állítanod magad szerintem sürgősen, mert ez maximum szakításhoz vezethet. Senki nem fog azért jobban szeretni, mert mániákusan versenyzel és szekálod a másikat, féltékenykedsz.

Egyébként pedig minden párkapcsolatnál mindig fennáll annak a lehetősége, hogy a másik szakít veled, tök mindegy, hogy féltékenykedsz, vagy sem, illetve ha féltékenykedsz, akkor nagyobb eséllyel hagynak ott, a csendes megfigyelésnek sokkal több értelme van.

2016. jún. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Ez a nő sok mindenre képes. Beképzeli, hogy miattam váltak el, holott mindenki tudja hogy nem és képes lesz ezt előadni Bulgáriában is. Nem akarom, hogy már előre megutáljanak úgy hogy még nem is láttak. Én szerettem volna mindenkinél jó benyomást kelteni, de a nő a páromnak sem szégyelli azt mondani, hogy megbánta a válást, sőt "anyósomnak" is pezzegeti hogy békülne. Ezt anyósom mondta el a páromnak és nekem skypon.
2016. jún. 9. 14:18
 17/22 anonim ***** válasza:
92%
Ha éppen kettőtöknek mondta el skype-on, akkor a párod anyja tuti nem akarja, hogy ők összejöjjenek. ha azt akarná akkor csak a fiának mondta volna el titokban.
2016. jún. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
81%
Nem hiszem, hogy anyósodék annyira imádnák az exet, tekintve, hogy megcsalta a fiukat. Legfeljebb igyekeznek jó képet vágni, hlgy ne veszítsék el a kapcsolatot az unokájukkal.Meg akarnak ismerni. Legjobb amit tehetsz, hogy nem mutatod ki, hogy zavar az ex mesterkedése.
2016. jún. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
71%

Nézd a jó oldalát!

Amíg az ex és a kislány külföldön lesz, kettesben lehettek a pároddal. Csináljatok sok közös programot kettesben és a barátaival is, így jobban megismeritek egymást.

Az hogy a párod szülei meg akarnak ismerni jó jel. Komolyan gondolod, hogy be tud mószerolni? Szerinted mennyire adnak egy olyan nő véleményére, aki megcsalta és elhagyta a fiukat? Tuti csak a kislány miatt nem küldik el a búsba, félnek, hogy ellenük hangolja, így is ritkán láthatják..

Ne aggódj, szeresd a párod és a kislányt is, mert csak úgy fog működni!

Próbálj ne az exen kattogni, mert ez megmérgezi a kapcsolatotokat. Ne féltékenykedj, mert azzal elüldözöd! Vagy elfogadod, hogy a kislány miatt valamilyen szinten mindig közük lesz egymáshoz, vagy inkább keress mást, ezt neked kell eldöntened!

2016. jún. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
79%
Ha jól értem, te gyakorlatilag egy idegen vagy, nem ismernek. Ellenben az exet évek óta ismerik. Mégis miért kéne téged körülrajonganiuk? Mellesleg az, hogy hívtak magukhoz kifejezetten arra vall, hogy ők szívesen nyitnának feléd.
2016. jún. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!