Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg semmi közöm a ledér...

Tényleg semmi közöm a ledér sógornőmhöz?

Figyelt kérdés
A férjem lánytestvérével sosem volt jó a viszonyunk, mindig negatívan vibrál köztünk a levegő. Elvált, mert kibírhatatlan, önző, de anyósék csak sajnálják. Most tudtam meg, hogy a barátnőm párját meghódította pár hónapja és azóta is tart a románc. Nem tudom, hogy ki tudja, a férjem nem tudta, pedig a srác az ő barátja. Férjem azt mondja ne szóljunk bele, de ő nem egy érzelgős alkat. Én azóta reszketek, hogy hogy lehet ilyen pofátlan valaki? A sógornőm nem törődik a saját gyerekével, akit fizikailag ellát, de anyósék foglalkoznak vele. Most egy 7 éves gyerek marad apa nélkül. Oké, lehet ment volna a srác másfelé is csajozni, de miért kell ebben a szarságban is benne lennie az én sógornőmnek?! Miért kell legyinteni, hogy felnőttek, azt csinálnak amit akarnak? Tök mindegy, hogy tönkre mennek ártatlan emberek?? Ő mindig mindenkiről hangosan alkot véleményt, valaki megráncigálhatná már. Megszakad a szívem és fel tudnék robbanni. Kerülöm azóta a családot, félek nem tudnám tartani a szám, vagy a kezem... adjatok tanácsot légyszi!
2017. jún. 6. 09:21
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/79 anonim ***** válasza:
60%
De nyilván a becstelen, őszintétlen, suttyomban félredugó, családközeli nővel hetyegő férfi a SZENT. A beteg nő, aki meg semmiről tehet szándékosan, az meg tűrjön el mindent, és örüljön, hogy nem szakított vele a pasas... közben meg ha nőről lett volna ez írva, el lenne mondva a férfiak által mindenféle kis k...nak. Szánalmas.
2017. jún. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/79 anonim ***** válasza:
63%
szerintem meg az a jobb ha családban marad
2017. jún. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/79 anonim ***** válasza:
77%
#71, szerintem tévedsz, fordított esetben már pusztán attól itt rázná a rácsot a femi-csapat, hogy "váljon el", "neki már csak a gyerek érdekét kellene nézni", (stb) ha a nő válna az egyetlen keresővé... nem is kellene hozzá a szexuális probléma...
2017. jún. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/79 anonim ***** válasza:
79%

Nem akartam végigolvasni a válaszokat, de nagyjából átfutottam.

A kérdezőről elsőre a húsos-csontos nő jutott eszembe, ő ugye gyűlölte az akkor még csak sógornőjelöltet.Na mindegy.

Kérdező, ez nem a te dolgod, foglalkozz a saját férjeddel, mert ha Ennyire mások életében vájkálsz, meg vannak számlálva házasságod napjai.

Ez az ő dolguk.

2017. jún. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/79 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem ez egy elég szörnyű családi probléma, itt a sógornőd egy kis mellékszereplő. Igazából nem ő a "hibás", már ha van hibás ebben a sztoriban. (Szerintem nem hibás igazán senki. Jó, az apuka nem egy szent.)

A helyedben nem csinálnék semmit, nem bojkottálnám a családi ebédeket, nem fújnék a sógornőre sem, de a barátnőmet biztosítanám arról, hogy lelki támasznak itt vagyok. Többet nem tehetsz szerintem.

2017. jún. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/79 A kérdező kommentje:

Köszönöm a rengeteg választ!

1. Nem vagyok szent, nem is tüntetem fel magam szentnek.

2. Nem tudom ki a húsos, csontos nő, de tény, hogy kezdetektől más állásponton vagyunk a sógornőmmel. ( úgy látszik már ketten vagyunk az univerzumban) Az idő előre haladtával egyre jobban távolodunk. Nem ez az első eset, amikor családapát hódít meg, csak eddig egyik sem volt barátnőm párja. Ezért dühít most ennyire.

Anyósék még mindig nem tudnak semmit, vagy totál tabu a téma.

2017. jún. 21. 15:39
 77/79 anonim ***** válasza:
54%
Akkor sincs közöd ahhoz a sógornőd kivel van. Lehet véleményed, de beleszólásod nem. A szexelés nem büntetendő még akkor sem ha az egyik házas. Mindenki maga tudja nem egy 3. fél véleménye alapján fogja élni az életet. Amúgy soha nem a 3. a hibás. Ha otthon jó lett volna minden, akkor a pasi nem dug félre.
2017. jún. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/79 anonim ***** válasza:
65%

Bocsánat, kérdező, de rengeteg segítő választ kaptál, de nem tudtunk kimozdítani ebből a gyűlöletből, ami vezérel, ami miatt kiírtad a kérdést, és ami dühödtté és boldogtalanná tesz téged.

Sajnálom, arról nem volt szó, hogy te szent lennél, csak egy boldogtalan, dühös, más dolgába illetéktelenül magadat beásó szerencsétlen ember vagy.

Magadon tudsz dolgozni, mások ügyében csak a szartkeverni tudsz.

Ha nyugodtabb, boldogabb szeretnél lenni, és a saját dolgodat, munkádat koncentráltabban akarod végezni, változtatni kellene a tudatállapotodon, ezt mi nem tudjuk, te magad tedd meg.

2017. jún. 22. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/79 anonim ***** válasza:
74%

A szűk családi körbe a sógornő nem tartozik bele.


Így közöd hozzá, hogy mit csinál, épp annyi, mint egy kalap lepkéhez. Semmi.

2017. júl. 21. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!