Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg semmi közöm a ledér...

Tényleg semmi közöm a ledér sógornőmhöz?

Figyelt kérdés
A férjem lánytestvérével sosem volt jó a viszonyunk, mindig negatívan vibrál köztünk a levegő. Elvált, mert kibírhatatlan, önző, de anyósék csak sajnálják. Most tudtam meg, hogy a barátnőm párját meghódította pár hónapja és azóta is tart a románc. Nem tudom, hogy ki tudja, a férjem nem tudta, pedig a srác az ő barátja. Férjem azt mondja ne szóljunk bele, de ő nem egy érzelgős alkat. Én azóta reszketek, hogy hogy lehet ilyen pofátlan valaki? A sógornőm nem törődik a saját gyerekével, akit fizikailag ellát, de anyósék foglalkoznak vele. Most egy 7 éves gyerek marad apa nélkül. Oké, lehet ment volna a srác másfelé is csajozni, de miért kell ebben a szarságban is benne lennie az én sógornőmnek?! Miért kell legyinteni, hogy felnőttek, azt csinálnak amit akarnak? Tök mindegy, hogy tönkre mennek ártatlan emberek?? Ő mindig mindenkiről hangosan alkot véleményt, valaki megráncigálhatná már. Megszakad a szívem és fel tudnék robbanni. Kerülöm azóta a családot, félek nem tudnám tartani a szám, vagy a kezem... adjatok tanácsot légyszi!
2017. jún. 6. 09:21
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/79 anonim ***** válasza:
29%
En megertelek. A baratnodnek meg a kisgyereknek a legrosszabb ez, ez egyertelmu. En csak arra kerlek, gondolj bele a baratnod ferje helyzetebe. Viszi a hatan az egesz csaladot, anyagilag-lelkileg, mindenhogy, kozben gondolom, o is aggodik, egyutt szenved a felesegevel. Es a fizikai vagyait sem tudja senkivel kielni evek ota, mert a felesege nincs olyan allapotban. Erre ra lehet legyinteni, de azert nem egyszeru ez sem! En is no vagyok, es egyaltalan nem partolom a megcsalast, ne erts felre. De ez egy annyira nehez helyzet, hogy ha nem is mentseg, de magyarazat a ferj viselkedesere. Es hangsulyozom, eszem agaban sincs a ferjet mint fo aldozatot beallitani, nyilvan a beteg baratnonek es a kisgyereknek a legnehezebb ez a helyzet.
2017. jún. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/79 anonim ***** válasza:
58%

Azért ez kicsit bonyolultabb annál, hogy könnyen ítélkezz.


Életerős férfinak a mindennapi gályázáshoz az ad lelkierőt, ha szabadidejében kellemesen rekreálódik. Ennek pedig bizony meghatározó része a szex is. Ha barátnőd ezt nem tudja megadni neki (függetlenül attól, hogy erről tehet-e vagy sem), akkor evidens, hogy erre mást kell keresnie. (Egy terhes nő más helyzet, ott utolsó harmadban sem akadályozza semmi a cumit.) Gázabb lenne, ha prostikhoz járna, akik bármivel fertőzöttek lehetnek, mint egy ápolt, egészséges szerető.


Persze barátnőd helyzete sajnálatra méltó, de még ha nem is tehet betegségéről, azt be kell látnia, hogy nem várhatja el azt, hogy életerős férjének ne legyen szexuális élete. Ha nagyon önérzetes akkor válik (az önérzetességet mondjuk sokszor a gyerekek is megsínylik), ha nem akkor viszont tűrnie kell.


Sógornődet is megértem. Valószínűleg barátnőd férjében pont a számára elérhető legminőségibb szeretőt találta meg. Aki korosztályából még gyermektelen és független, azok jellemzően nagyon egoisták, jellemhibásak, vagy csak nyomik. Az elváltak többsége sem tisztességes ember, mert gyerekeiket válás után a kötelező gyermektartáson felül jó esetben is úgy támogatják, hogy azzal csak exfeleségüket bosszantják (pl. vesznek a gyereknek drága ajándékokat, miközben a nő küszködik hogy a köznapokban megéljenek, gyerek mégis azt érzi hogy apa jó, nyugodt és nagyvonalú, anya meg mindig ideges, mindent sajnál tőle). Ráadásul sógornőd még olyan férfival szórakozik, akinek felesége azért sem neheztelhet, hogy férje máshol keresi azt, amit otthon is megkaphatna.


40F

2017. jún. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/79 anonim ***** válasza:
71%
Azert a terhesseg+szules mas kerdes. Ott par het-max par honap onmegtartoztatas kell, annyit el lehet varni egy felnott embertol. De itt a pasi evek ota onmegtartoztat es ha jol ertem, meg evekig nem varhato javulas. Aki terhesseg-szules miatt lep felre az tenyleg egy nulla - bar latatlanban nem szabad soha itelkezni.
2017. jún. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/79 anonim ***** válasza:
96%
Es ez az altalanositas is nagyon santit, hogy aki 30-on tul egyedulallo, az selejtes, aki elvalt az meg gerinctelen, marad a hazas csaladapa... Hat ez nagyon nem allja meg a helyet, pedig nem vagyok se egyedulallo, se elvalt, se ferfi.
2017. jún. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/79 anonim ***** válasza:
94%

"- bar latatlanban nem szabad soha itelkezni"


Nem szabad, de ettől ez még egy emberi gyakorlat.

2017. jún. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/79 anonim ***** válasza:
50%

54-re:

Ezen én is jót röhögtem: az elváltak többsége nem tisztességes ember, bezzeg aki felesége mellől dug félre, az ...... az micsoda? Gáncstalan lovag???? :DDDDDDDD

2017. jún. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/79 anonim ***** válasza:
36%

Most komolyan, aki a férfit védi...


Megértem, hogy rossz, hogy nem kap szexet és nyakába szakadt az összes pénzkeresés. De mivel tudja, hogy nem szántszándékkal hozta ebbe a helyzetbe a felesége, az az alap, hogyha nem bírja tovább a farkával, akkor megbeszéli vele, és vet fel opciókat. Pl. lehet, a nő azt elviselte volna, ha elmegy vmi diszkóba a pasi, és felszed egypár random bigét, csak a feleség ne tudjon róla és ne ismerje őket. Ahhoz elég nagy szemétnek kell lenni, hogy pont a feleség legjobb barátnőjének sógornőjébe mártsa bele a farkát, amikor annyi szexéhes nő van más...

(de azt már nem is merem mondani, hogy házastársi esküt is tett elvileg a jóember, és abban benne van, hogy jóban-rosszban EGYÜTT... és az nem azt jelenti, hogy eléldegélek melletted, de amint betegség miatt nem tudsz dugni, megyek és megdugom a barátnőd sógornőjét)


A sógornő pedig: ha annyira kell a f..z, miért pont a sógornőm legjobb barátnőjének férje kell? Annyi ember dughatná meg, amennyi csak akarja... soknak még komoly kapcsolatra is jó lenne, akármennyire erkölcstelen és szutyok.


Aki ennyire nincs tekintettel a családjára, mindkét oldalról, az számomra minden, csak nem érthető és feloldozható.

2017. jún. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/79 anonim ***** válasza:
14%
#57 - en voltam az egyik, aki "vedte" a ferjet, ugyhogy megszolitva erzem magam. Igazad van, ezert irtam oda, hogy nem mentseg a megcsalasra, csak magyarazat.
2017. jún. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/79 A kérdező kommentje:
Köszönöm, 57-es! Köszönöm!! Szívemből szólsz. Arra mi a meglátásod, mit tegyek én? Hallgassak, borítsam a bilit, várjak, bosszuljak...? Kerüljem vagy füleljek inkább...?
2017. jún. 8. 15:14
 60/79 anonim ***** válasza:
74%
Semmi közöd hozzá!!!
2017. jún. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!