Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van közöm hozzá? Nem értem...

Van közöm hozzá? Nem értem miért nekem írja meg?!

Figyelt kérdés

Én úgy gondolom nekem nincs bele szólásom, hogy mikor megy a párom megnézni a gyerekét.

Az exe írta nekem közel laknak eljöhetne a gyereket megnézni két hetente. Ebben igaza van.

De én nem mondom a páromnak hogy menjen. Azt mondta majd ő eldönti mikor megy és megbeszéli az exével.

Erőltetni nem fogom, mert annál inkább nem fog menni. Nagyon szép kislánya van az exével semmi bajom szoktam vele beszélni. Panaszkodik a párom anyukája is hogy miért nem megy , mert kötelessége. Értem én őt is.

Nekem nincs kedvem senkivel vitázni!!

Legutóbb annyit mondott a párom megjön a fizu betankol és elmegy hozzá!


Jah, és többször írtam az exének , hogy nekem ehhez nincs közöm : mikor? hányszor? látja a kislányt. Mondjuk én csak örülök neki ha elmegy!


2014. jún. 24. 16:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
89%

Mivel a pároddal élsz, valamennyi közöd van hozzá.

Én legfőképpen azt a tanulságot vonnám le a helyedben, hogy nem érdemes ilyen embernek gyereket szülni, mert a ti gyereketek is könnyen így járhat. És ha ilyen ember, talán élni sem érdemes vele...

2014. jún. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Úgy gondolja, te majd jobban tudsz hatni a párodra, hogy elmenjen látogatja a kislányt.
2014. jún. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az ex már jól ismeri a párodat, tudja jól milyen nemtörődöm ember. Nem ítélkezni akarok, de egészséges lelkületű ember a gyerekétől jobb esetbe nem válik el a házasság felbontása után.


Annyi közöd van ehhez, hogy a párodat észhez kellene téríteni, hogy ezzel a hozzáállással hosszú távon eláshatja magát.

Mersz így vele közösen tervezni?

Ha nem tetszik neki valami mint a példa mutatja, vagy más jön a képbe, akkor asszonyt gyereket ott hagy és megy, hátra se néz.


Ne haragudj, de a párod nem férfi. Ha nem is az ex miatt, de magad miatt muszáj lenne a férjed fejében rendet rakni.

2014. jún. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is úgy gondolja, talán te tudsz hatni a párodra. Felhozhatod neki a témát, de kényszeríteni úgysem kényszerítheted. Mondjuk azért szomorú kicsit, hogy megtehetné, mégsem akarja még kéthetente sem látni a gyerekét.
2014. jún. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Annyi közöd van hozzá, hogy most megalapozhatod azt, hogy mikor már te is csak ex leszel egy közös gyerekkel, milyen viselkedést várhatnál el tőle...
2014. jún. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Te lehetsz egyedül képes hatni rá, mert feltételezem tehozzád 'még 'ragaszkodik, fontos neki, hogy jóban legyetek és jó véleménnyel legyél róla.
2014. jún. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Rendkívül visszataszító, ha egy férfit ennyire nem érdekli a saját gyereke.
2014. jún. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Nem a fèrjem. Mikor össze jöttünk akkor rà egy hónappal szólt nekünk az exe, hogy terhes!

Nem règ mondta nekem menni akar most a hèten megnèzni a picit. Pedig nem mondtam neki semmit.

2014. jún. 24. 17:26
 9/18 A kérdező kommentje:

Az exe sem gondolta volna hogy ritkàn megy a kicsihez.

Nekem nincs bajom azzal, hogy menni akar.

2014. jún. 24. 17:29
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező, nekem nem kifejezetten tetszene egy olyan pasi, aki nem kíváncsi a saját lányára. Ez igen sok dolgot előre vetít a ti kapcsolatok jövőjét illetően is.
2014. jún. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!