Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen dolog, hogy "semmi...

Milyen dolog, hogy "semmi közöm hozzá"?

Figyelt kérdés

Szóval, a párom sokáig nem akart fent lenni semmilyen közösségi oldalon. Rágtam a fülét, hogy vagy magyarázza meg, vagy engedje hogy feltegyem. Felkerült, kb 2 hete. Tegnap ismét eszébe jutott, hogy mégsem akar fent lenni. Megkértem, hogy indokolja meg miért.

Erre az volt a válasza, hogy semmi közöm hozzá.


Jól összevesztünk ezen a dolgon. Nem értem ezt az egészet. Majdnem 2 éve vagyunk együtt. Ezek szerint ezalatt az idő alatt nem szolgáltam rá a bizalmára?

Azt mondta soha nem fogja elmondani nekem. Bogarat ültetett a fülembe. Jövő nyáron el akar jegyezni. De ha nem mondja el mit titkol, ha ennyire nem bízik bennem, hogyan gondolja a közös jövőnket?


2010. nov. 29. 08:10
1 2 3 4
 1/34 A kérdező kommentje:

Ezeket persze megkérdeztem tőle is, de nem válaszolt. 1 óra múlva elnézést kért, hogy ő nem akart megbántani stb.

De én nem tudok ilyen gyorsan túllépni ezen.



(És a közösségi oldalon is csak 1 közös fényképünk van kint, meg hogy x idő óta kapcsolatban van. Semmi egyéb!)

2010. nov. 29. 08:11
 2/34 anonim ***** válasza:
70%

Ez az O elete es O donti el, hogy mit akar es mit nem!

Te a multjat firtatod, s valoban amikor ezt nem akarja elmondani, akkor nem muszaj, de valoszinu hogy rosszak voltak a tapasztalatai.

Nagyon sok kapcsolat pontosan ezert megy tonkre, mivel szinte az emberek tulajdonuknak tekintik a tarsukat, s igy mindenrol tudni akarnak, mint jelenleg Te.

A szeretet kapocs kot ossze Teged a paroddal, de ettol meg a parodnak van szabad akarata,

ugyanugy Neked is van ez, tehat erre figyelj oda.

Te maradj onmagad, s a parodat is engedd, hogy onmaga maradjon! Szeresd Ot fogadd el a tulajdonsagait, de ne feltetlen nyomoz az utan, amit O nem akar elmondani Neked, foleg a multjaval kapcsolatosan.

2010. nov. 29. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
83%

normális embernek van jobb dolga iwiw/facebookon lógásnál


párom iwiwen fennvan,igaz nem lépett be legalább 1 éve,én szoktam néha megnézni ki mir irt neki

facebookon fenn sincs,én se tudom minek,ő nem is akar,van jobb dolga,énis max 2hetente felnézek,de értelme nulla...


közös kép...neki egyetlen képe sincs kinn,csak a mailcime meg a telószáma,ez néha jól jön ha olyan keresi,aki nem tudja az új számát és fontos


ez legyen a legnagyobb hibája szerintem...


keress jobb elfoglaltságot te is

2010. nov. 29. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:

Én is elmondtam neki mindent, azt is ami gázos és soha senkinek nem mondtam el.

Miért ne mesélhetne a múltjáról? Emiatt nem haragudnék rá, hogy 4-5 évvel ezelőtt ezt és ezt csinálta... hanem örülnék, hogy ennyire bízik bennem hogy elmondta.

2010. nov. 29. 08:22
 5/34 A kérdező kommentje:

Szóval, nekem MUSZÁJ közös képet feltennem, meg kiírni hogy kapcsolatban vagyok.

Mondtam hogy rendben, de akkor ezt viszonozza ő is.

Képes hisztizni ha nincs kint közös kép rólunk, ha én kérem ugyanezt, azért is hisztizik.

2010. nov. 29. 08:23
 6/34 A kérdező kommentje:

A párom a saját szájával mondta, hogy van valami amit nem mond el nekem.


Kiszínezem, persze...mert óvodás vagyok, ez meg egy kifestőkönyv :)))

2010. nov. 29. 08:28
 7/34 anonim ***** válasza:
100%

Miért fontos neked annyira, hogy fent legyen? Egyébként úgy látom, hogy egyre többen vannak, akik törlik magukat. Elmúlt a divat láz.

Az már más kérdés, hogy engem is nagyon érdekelne a nayg titok, hogy miért nem. De így belegondolva, semmi nem jut eszembe ami akkora horderejű lenne, hogy ha megtudnád, akkor szakítanod kellene. Pont ezért azért a veszekedésig nem mennék el a kiderítésben.

2010. nov. 29. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:
Amíg nem követelte meg, hogy tegyek fel közös képet, addig nem érdekelt, hogy miért nincs fent.
2010. nov. 29. 08:31
 9/34 anonim ***** válasza:
41%

Nézd rólad sem tudunk semmit.Én eltudnám képzelni, hogy a te képeid enyhén szólva ribisek és a párod, a férfiaknak így akar jelezni, hogy te már (elvileg) foglalt vagy(de azért te ilyenkor nem vagy ám hibás...áá nem..)


Aztán még ki lehetne találni sokmindent, de már lusta vagyok neked itt irogatni.

2010. nov. 29. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:
Hát ha egy ballagási kép ribis..:) Vagy ahol a kutyámmal vagyok..:D
2010. nov. 29. 08:39
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!