Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen dolog, hogy "semmi...

Milyen dolog, hogy "semmi közöm hozzá"?

Figyelt kérdés

Szóval, a párom sokáig nem akart fent lenni semmilyen közösségi oldalon. Rágtam a fülét, hogy vagy magyarázza meg, vagy engedje hogy feltegyem. Felkerült, kb 2 hete. Tegnap ismét eszébe jutott, hogy mégsem akar fent lenni. Megkértem, hogy indokolja meg miért.

Erre az volt a válasza, hogy semmi közöm hozzá.


Jól összevesztünk ezen a dolgon. Nem értem ezt az egészet. Majdnem 2 éve vagyunk együtt. Ezek szerint ezalatt az idő alatt nem szolgáltam rá a bizalmára?

Azt mondta soha nem fogja elmondani nekem. Bogarat ültetett a fülembe. Jövő nyáron el akar jegyezni. De ha nem mondja el mit titkol, ha ennyire nem bízik bennem, hogyan gondolja a közös jövőnket?


2010. nov. 29. 08:10
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
Azzal még nem is lenne baj, hogy nincs fent, mert hülyeségnek tartja. Bevallom én is annak tartom, csak néha jó unaloműző. Az viszont, hogy van egy nyomós oka és nem mondja el...Na ott van a baj szerintem. Lehet én vagyok a paranojás, de én másik nőre gondolnék. Ha annyit mondott volna, hogy nem akarja, mert hülyeségnek tarja, akkor okés, de így szerintem is elég furcsa...
2010. nov. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
hát igen ez kb ovis szintű probléma. nem értem miért kell saját akaratot másra erőltetni, meg másnak kreálni közösségi oldalt? ez annnnnyira gáz. van egy ilyen lény ismerősöm aki a fiú közösségi oldalát kezeli, ő is hozta létre szinte csak a lény nézegeti. mi értelme van? aki ennyire nem bízik a másikban ott önmagába kell nézni mert nagy gondok vannak.
2010. nov. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:

Kérdező, átérzem!:)

Párom ugyanilyen..Nekem kellett közös képet kitenni, de ha kérdeztem ő mikor tesz ki, azt mondta majd. Ugyanez van pl msn-en is...Nem fújod fel, magyarázd el neki amit gondolsz, hogy ha bízik benned, elmondhatja, főleg mert zavar téged!

2010. nov. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 A kérdező kommentje:

Ő nem tudta megindokolni miért nem akar fent lenni.

Csak azt mondta semmi közöm hozzá.

És nekem is az jutott eszembe, hogy egy nő van a dologban..

2010. nov. 30. 08:44
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!