Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen dolog, hogy "semmi...

Milyen dolog, hogy "semmi közöm hozzá"?

Figyelt kérdés

Szóval, a párom sokáig nem akart fent lenni semmilyen közösségi oldalon. Rágtam a fülét, hogy vagy magyarázza meg, vagy engedje hogy feltegyem. Felkerült, kb 2 hete. Tegnap ismét eszébe jutott, hogy mégsem akar fent lenni. Megkértem, hogy indokolja meg miért.

Erre az volt a válasza, hogy semmi közöm hozzá.


Jól összevesztünk ezen a dolgon. Nem értem ezt az egészet. Majdnem 2 éve vagyunk együtt. Ezek szerint ezalatt az idő alatt nem szolgáltam rá a bizalmára?

Azt mondta soha nem fogja elmondani nekem. Bogarat ültetett a fülembe. Jövő nyáron el akar jegyezni. De ha nem mondja el mit titkol, ha ennyire nem bízik bennem, hogyan gondolja a közös jövőnket?


2010. nov. 29. 08:10
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
81%

Itt nem a közösségi oldalakról van szó, hanem, hogy titkai vannak előtted. Ezen én is kiakadnék. Nincs bizalom, akkor minek a kapcsolat? Azon alapul az egész.

Az első válaszadó véletlenül nem a párod votl?

Gyanús! Nagyon gyanús...

2010. nov. 29. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
78%
Én fent vagyok, férjem nincs. Ő frászt kap ezektől az oldalaktól. Semmi vita sincs köztünk ebből, egyik fél sem akarja a véleményét a másikra erőltetni. Ne legyél vele ilyen erőszakos és akkor sokkal több mindent megoszt majd veled!
2010. nov. 29. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 A kérdező kommentje:

1,5 év alatt nem mondta el...most meg egy vita során kibökte.

Nem érzem, hogy túl erőszakos lennék (vagy mégis?)... CSak nem értem, miért nem tudja elmondani, hogy x éve csinált egy hülyeséget, abból adódóan vannak ellenségei és ennyi.

2010. nov. 29. 08:43
 14/34 anonim ***** válasza:
26%
Akkor ismét bebizonyosodott, hogy én iszonyatosan gáz vagyok. :( Nem értem, hogy miért egyre kevesebb a valódi egyéniség a fiatalok között. Mindenki megy a többség után, mert egyébként gáz ciki. Szóval elmondom neked, hogy 2 éve vagyok együtt a párommal. Nagyon boldogok vagyunk. Hamarosan talán az eljegyzésre is sor kerül. Képzeld, egyikőnknek sincsen kint közös kép sehol. Mondjuk nem is árasszuk el mindennapjainkról szóló fotóval a közösségi oldalakat.
2010. nov. 29. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem az normális elvárás, hogy valaki ne "titkolja" el a kapcsolatát. Ha férjnél vagyok, normális, hogy van fent róla is képem, az adatlapomon is megemlítem és nem "tettetem" szinglinek magam. Ez is hozzátartozik az őszinteséghez....

Talán egy csinos lány vagy és a párod így akarja tudatni hogy már foglalt....sokan ismerkednek ezeken az oldalakon....

2010. nov. 29. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 A kérdező kommentje:
Nem fotóalbumra gondoltam, több száz képpel.. Csak egyetlen egyet... ez tényleg "nagy kérés"?
2010. nov. 29. 08:46
 17/34 A kérdező kommentje:
De ha ő elvárja, akkor én nem várhatom el ugyanezt?
2010. nov. 29. 08:51
 18/34 anonim ***** válasza:
84%
Nagy különbség, hpgy te már eleve fent vagy önszántadból, ő pedig nincs, mert az egészet hülyeségnek tartja. Szerintem ilyet nem lehet elvárni részedről.
2010. nov. 29. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
52%
ma 08:19 mondta meg a frankót!
2010. nov. 29. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
65%

Vannak dolgok amiket jobb nem tudni:D

Én se örülnék ha a párom elkezdene lekáderezni, és elkéne mindent mesélnem ami eddig történt velem

2010. nov. 29. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!