Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen dolog, hogy "semmi...

Milyen dolog, hogy "semmi közöm hozzá"?

Figyelt kérdés

Szóval, a párom sokáig nem akart fent lenni semmilyen közösségi oldalon. Rágtam a fülét, hogy vagy magyarázza meg, vagy engedje hogy feltegyem. Felkerült, kb 2 hete. Tegnap ismét eszébe jutott, hogy mégsem akar fent lenni. Megkértem, hogy indokolja meg miért.

Erre az volt a válasza, hogy semmi közöm hozzá.


Jól összevesztünk ezen a dolgon. Nem értem ezt az egészet. Majdnem 2 éve vagyunk együtt. Ezek szerint ezalatt az idő alatt nem szolgáltam rá a bizalmára?

Azt mondta soha nem fogja elmondani nekem. Bogarat ültetett a fülembe. Jövő nyáron el akar jegyezni. De ha nem mondja el mit titkol, ha ennyire nem bízik bennem, hogyan gondolja a közös jövőnket?


2010. nov. 29. 08:10
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:

És ha fent vagyok, akkor kötelességem kiírni hogy kapcsolatban vagyok?

Ő meg nincs fent, és mindenki azt hiszi róla hogy egyedülálló?

2010. nov. 29. 08:55
 22/34 A kérdező kommentje:
Mert ugye a közös séták nincsenek...
2010. nov. 29. 08:56
 23/34 anonim ***** válasza:
100%

HA nincs fent akkor nem hisznek róla semmit!

Aki nincs fent annak nincs adatlapja :)

2010. nov. 29. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
100%

8:55-ös kommentedhez


Mielőtt nem volt iwiw vagy facebook akkor a párok homlokukon hírdették, hogy kapcsolatban vannak?


Szerinted az érdekel bárkit is aki rá akar startolni a párodra, hogy az adatlapján az van, hogy "kapcsolatban"? Ennyi erővel egy táblát rakhatnál a nyakába, "stipi stopi fogalat" felírattal.

2010. nov. 29. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
Nincsennek közös séták? Ezt mire írtad?
2010. nov. 29. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit hülyén közelíted meg a kérdést....

Aki fent van, az ne titkolózzon, ne rejtegesse a kapcsolatát, nekem is rosszul esne páromtól. De aki nem akar fent lenni azt ne kényszerítsük!!!!!

Amúgy nem gondolják róla, hogy szabad, ha látják a te képeid között!!!! Remélem ez megnyugtat.

2010. nov. 29. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem te csak egy kicsit hisztis vagy. Ha tőled kérte, hogy te legyél fent az oldalon és legyen fent közös képetek, annak csak örülnöd kellene. Hisz bárki látja az adatlapod, látni fogja őt is, tudja, hogy ti összetartoztok. Tehát anélkül, hogy az általad annyira fontosnak tartott adatlapját (ami nincs is) valaki végignézné, ugyanúgy tudni fogja, mi a helyzet. Én sem bíztam meg teljesen a páromban, még most sincs 100%-os bizalom, de épp tegnap mondta, hogy ő ezt látja rajtam és mindent elkövet annak érdekében, hogy megbízzak benne és érezzem, hogy szeret. Szerintem a létező legfeleslegesebb dolgon kaptatok össze. Amíg nincs fent, nem lóg éjjel-nappal a neten, nem jelölgetik be kis fruskák, nem kommentálgatnak a képei alá, hogy "Hű, de jó" meg stb. Amúgy meg sokkal jobban lereagáltad volna a helyzetet, ha nem kelsz ki magadból és állsz neki veszkedni, hanem leülsz mellé és normális hangnemben megbeszélitek.
2010. nov. 29. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom hány éves vagy, de elég gáz, hogy kiakadsz ilyen hülyeségeken. Mi a párommal amikor összejöttünk rá kb 2 hétre letöröltük magunkat iwiwről, MERT neki is irogattak csajok nekem is pasik, hiába volt kint hogy kapcsolatban mindkettőnknek tele közös képekkel. Ezt meguntuk mert állandóan beszédtéma volt és konfliktus helyzet. Ja és a "voltak" se akartak lekopni, így úgy döntöttünk töröljük magunkat. Sokkal több időnk van mindenre, nincs "veszekedés" az iwiw által nyújtott dolgok miatt.

Facebookon se vagyunk fent, mindenki csodálkozik rajta, de minket nem érdekel kivel mi van, akik meg érdekelnek minket van telefon és van találkozási lehetőség. Egyik ismerősünk szerint szatyorba lakunk, mert nem vagyunk fent ezen az oldalon. Nem is vágyunk rá!

Inkább te is töröld magad, semmi értelme nincs ezeknek az oldalaknak.

A párod is nagy valószínűséggel vagy azért nem akarja magát felrakni, mert nem akarja hogy csajok irogassanak, vagy exek, VAGY van valakije melletted és nem akarja hogy kiderüljön. Nekem ez a vélemyényem! 23/N

2010. nov. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
79%
09:56os vagyok. Ahogy olvasgattam a válaszaid, a ti kapcsolatotoknak az a lényege hogy egyikötők sem bízik a másikban. A pasid azér mondja h. rakd ki a közös képeteket, mert birtokol téged, és meg akarja "mutatni" a világnak, hogy te csak az övé vagy. Ez szánalmas és elszomorító. Semmi értelme sincs hogy együtt vagytok!!!
2010. nov. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
100%
Keresi a rendőrség és nem akar támpontot adni nekik, hogy könnyebben megtalálják.
2010. nov. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!