Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van közöm hozzá? Nem értem...

Van közöm hozzá? Nem értem miért nekem írja meg?!

Figyelt kérdés

Én úgy gondolom nekem nincs bele szólásom, hogy mikor megy a párom megnézni a gyerekét.

Az exe írta nekem közel laknak eljöhetne a gyereket megnézni két hetente. Ebben igaza van.

De én nem mondom a páromnak hogy menjen. Azt mondta majd ő eldönti mikor megy és megbeszéli az exével.

Erőltetni nem fogom, mert annál inkább nem fog menni. Nagyon szép kislánya van az exével semmi bajom szoktam vele beszélni. Panaszkodik a párom anyukája is hogy miért nem megy , mert kötelessége. Értem én őt is.

Nekem nincs kedvem senkivel vitázni!!

Legutóbb annyit mondott a párom megjön a fizu betankol és elmegy hozzá!


Jah, és többször írtam az exének , hogy nekem ehhez nincs közöm : mikor? hányszor? látja a kislányt. Mondjuk én csak örülök neki ha elmegy!


2014. jún. 24. 16:35
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Bármi állhat a háttérben. Nem biztos, hogy a gyerekkel van baja.

Már nem élt együtt a párjával amikor kiderült, hogy terhes. Lehet, hogy nem is ővé a gyerek.

Vagy nem tud mit kezdeni a helyzettel.

Szerintem beszélj vele (ne túl erőszakosan), mert nem biztos, hogy olyan szemét meg gonosz meg nem törődöm ember ahogy sokan írják.

2014. jún. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Annyiban igazad van, hogy ezt nekik kettőjüknek kellene megbeszélniük, a párodnak kellene apaként viselkednie, neked nem sok közöd van ahhoz a kislányhoz. Viszont azon azért elgondolkodnék a helyedben, hogy ha ez a gyerek ennyire nem érdekli a párodat, akkor vajon milyen apja lesz a ti kettőtök gyerekének. Függetlenül attól, hogy elváltok-e vagy együtt maradtok. Rossz apa úgy is lehet valaki, hogy együtt él a gyerekével.
2014. jún. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Nem rossz ember a pàrom. Szerintem itt az lesz, hogy nem igazàn fogta fel van egy kislànya ès szerintem nem tudja hgyan kezelje a dolgot. Imàdja a gyerekeket csak valahogy......nem fogta fel , hgy apuka lett.
2014. jún. 24. 19:31
 14/18 anonim ***** válasza:

Hát, pedig fel kéne fognia :)Vagy ő is egy nagy gyerek :)


Bár veled is hirtelen jött a kapcsolat a leírtak alapján. Nem lehet, hogy nem képes felelősséget vállalni?

2014. jún. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

A làny dobta a pàromat!

A màsik pedig az, hogy tuti nem hirtelen jött az neki ,hogy apa lett. Nehezen hiszi el.

De nekem megmondta nem fogja megtagadni a sajàt gyereket. Egybol alàirta az apasàgit persze dns vizsgalat volt elötte a csalad miatt.

Gyerektartàsnàl is elöször keveset akart adni aztan megis tobbet fizet.

Meg szerintem az is kozre jatszik hogy nem szivesen akarja latni az exet de a pici miatt megteszi. Nèlkülem pedig nem akar elmenni. Igy beszeltuk hogy egyutt megyunk mindig .

2014. jún. 24. 20:25
 16/18 anonim ***** válasza:

"Nem rossz ember a pàrom. Szerintem itt az lesz, hogy nem igazàn fogta fel van egy kislànya ès szerintem nem tudja hgyan kezelje a dolgot. Imàdja a gyerekeket csak valahogy......nem fogta fel , hgy apuka lett." -


a párod elmúlt már 16????

Lehet, hogy nem rossz ember, csak együgyű.

2014. jún. 25. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Nem kor kérdése, hogy ki hogy reagál egy "apaságra".

Azért az sem semmi, ha valakit dobnak, próbálna új életet kezdeni, a múltat lezárni, erre egyszer csak jön egy bejelentés, hogy ja, van egy gyereked (a múltból).

Persze, hogy az ember nem tud vele mit kezdeni.


Lehet, hogy tök szívesen gügyögne vele egész nap, játszana vele, pelenkázná, így meg, hogy találkozzon az ex-el, hogy láthassa a gyereket pár órára az teljesen más.


Logikus, hogy meg van zavarodva.

Talán felmerült benne, hogy nem is az övé, de nem akar balhét meg vádaskodást egy dns teszt miatt.


Majd megy ha kedve lesz hozzá, vagy ha lesz akkora a gyerek, hogy elhozza, vagy bármi, a lényeg, hogy nem kell erőltetni.


Az ex meg nem tudom miért neked ír kérdező.

Mondd meg neki, hogy bocsi, de ez kettőtök dolga (persze nem titokban susmusoljanak).

2014. jún. 26. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

kedves utolso! En is igy vagyok vele nem eroltettem a dolgot.

Ez nem az en feladatom. De viszont orulok neki , hogy nem tagadja meg a picit. Mert mas apuka hallani sem akar a gyerekerol meg fizetni sem nagyon akar. A parom pont az ellenkezoje. Mindig nezegeti a kepeket a kicsirol :) legutobb mikor az olebe volt fogta kis kezecskejet mosolygot ra. Tudom , hogy imadni fogja :)

2014. jún. 26. 11:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!