Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg semmi közöm hozzá?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg semmi közöm hozzá? Elmondjam neki?

Figyelt kérdés

A barátnőm és a barátja 1 éve járnak. Én és a barátom fél éve járunk. Mi négyen legjobb barátok vagyunk, de persze a legszorosabb kapcsolatom a szerelmemmel és a barátnőmmel van. Néhány napja megtudtam, hogy a barátnőmet megcsalta a barátja. El akartam neki mondani, de azt mondta a barátom hogy ne tudjam meg mit csinál velem ha egy szót is merek szólni, és ne avatkozzak bele más dolgába mert semmi közöm hozzá meg amit nem tud a barátnőm az nem fáj neki. Viszont ha ez fordított esetben lenne így, akkor tuti elvárnám a barátnőmtől hogy mondja el.

Szerintetek?


2013. okt. 20. 13:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%

Miért fenyegetett meg a barátod?

Egyébként én elmondanám a legjobb barátnőmnek, hogyha görény pasija van. Az a baj, hogy megvan a rizikója annak, hogyha elmondod, összevesztek, de ha nem, akkor is. Ördögi kör ez.

2013. okt. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
75%

mondjad el


a párod egy görényt véd, ő is sárás lehet!

2013. okt. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
sáros
2013. okt. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Ez tényleg nehéz ügy, de a barátodnak igaza van abba, hogy semmi közöd hozzá. Ő dolguk, oldják meg. De amint írtad, hogy, ha fordított esetbe lenne, akkor Te elvárnád a barátnődtől, hogy elmondja. Szerintem egyenlőre ne mondd el, mert elég rossz dolgok sülhetnek ki belőle. Rákérdeztél a barátnőd barátjától, hogy most mi a helyzet?
2013. okt. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
öld meg
2013. okt. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezt most komolyan kérdezed?Teljesen egyértelmű a helyzet szerintem,muszáj elmondanod neki! Fordítva is remélhetőleg ő is elmondaná neked,ezért is a barátnőd.A barátodat meg egyáltalán nem értem,amit most leírtál róla hát eléggé tuskónak és érzéketlennek tűnik, ha ilyet mond főleg neked a barátnőjének.Igenis nagyon sok közöd van hozzá,hiszen utána ha később tudná meg ráadásul nem tőled,hát én nem mernék elé állni a helyedben.Szóval mindenképpen el kell mondanod neki,sőt nagyon értékelni fogja ha Te mondod el neki és nem majd később mástól kell megtudnia. :)
2013. okt. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

4/6

Beszéltem a barátjával, azt mondta hogy egy csók szerinte nem intim, ne reagáljam ennyire túl. Korábban is volt már hogy megcsalta, csak akkor le is feküdt egy csajjal, azt az én biztatásommal, elmondta a barátnőmnek, akkor szakitottak, aztán újra visszakönyörögte magát. Ennek már egy éve.

Igazából attól is félek, hogy a barátom azért pártolja ennyire őt, mert ő is tett valamit és így megtudnám. Viszont ha nem, akkor rámehet a kapcsolatunk a bizalmatlanságom miatt.

2013. okt. 20. 13:19
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

Bocsi,de a párodnak igaza van! Hidd el, én is voltam ilyen helyzetbe és gáz lenne,ha te nyitnád fel a barátnőd szemét! Nem hinné el neked,azt hinné(mivel gondolom szerelmes a barátjába már 1 éve), hogy kamuzol és be akarsz nekik keverni!


szóval ne mondj semmit :/

2013. okt. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Te komolyan igaz barátnak tartanád magad, ha egy ilyen dolgot eltitkolnál? Képes lennél úgy barátnőd szemébe nézni, hogy gyakorlatilag segítetted a pasiját abban, hogy titokban maradjon, hogy csalja őt?

Persze, amit nem tud, az nem fáj. De a kérdés az: mi a jobb? A boldog hazugság, vagy a fájó igazság? Én inkább sírjak pár napot a fájó igazság miatt, mint hogy hazugságban éljem le az éeltemet. Aztán persze mebere válogatja.


Abban meg nincs igaza pasidnak, hogy semmi közöd hozzá. De, van közöd hozzá, már ha tényleg a csajt barátodnak tartod. Nem is igazi barát az, aki nem őszinte.

Barátod meg szánalmas, hogy fenyegetőzik...

2013. okt. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el a barátnődnek és dobjátok ki mindkét bunkó állatot.
2013. okt. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!