Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg semmi közöm hozzá?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg semmi közöm hozzá? Elmondjam neki?

Figyelt kérdés

A barátnőm és a barátja 1 éve járnak. Én és a barátom fél éve járunk. Mi négyen legjobb barátok vagyunk, de persze a legszorosabb kapcsolatom a szerelmemmel és a barátnőmmel van. Néhány napja megtudtam, hogy a barátnőmet megcsalta a barátja. El akartam neki mondani, de azt mondta a barátom hogy ne tudjam meg mit csinál velem ha egy szót is merek szólni, és ne avatkozzak bele más dolgába mert semmi közöm hozzá meg amit nem tud a barátnőm az nem fáj neki. Viszont ha ez fordított esetben lenne így, akkor tuti elvárnám a barátnőmtől hogy mondja el.

Szerintetek?


2013. okt. 20. 13:05
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
0%

Mit hisztiztek?

Mindenkit megcsalnak, titeket is megfognak később is, meg korábban is megcsaltak már.

Rohadt fölösleges balhéznotok, maradjatok szépen csöndben és süssetek inkább egy kis palacsintát, annak legalább örülnek a férfiak.

2013. okt. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Hogy járhatnak 1 éve, ha 1 éve történt a megcsalás is?
2013. okt. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!