Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg semmi közöm a ledér...

Tényleg semmi közöm a ledér sógornőmhöz?

Figyelt kérdés
A férjem lánytestvérével sosem volt jó a viszonyunk, mindig negatívan vibrál köztünk a levegő. Elvált, mert kibírhatatlan, önző, de anyósék csak sajnálják. Most tudtam meg, hogy a barátnőm párját meghódította pár hónapja és azóta is tart a románc. Nem tudom, hogy ki tudja, a férjem nem tudta, pedig a srác az ő barátja. Férjem azt mondja ne szóljunk bele, de ő nem egy érzelgős alkat. Én azóta reszketek, hogy hogy lehet ilyen pofátlan valaki? A sógornőm nem törődik a saját gyerekével, akit fizikailag ellát, de anyósék foglalkoznak vele. Most egy 7 éves gyerek marad apa nélkül. Oké, lehet ment volna a srác másfelé is csajozni, de miért kell ebben a szarságban is benne lennie az én sógornőmnek?! Miért kell legyinteni, hogy felnőttek, azt csinálnak amit akarnak? Tök mindegy, hogy tönkre mennek ártatlan emberek?? Ő mindig mindenkiről hangosan alkot véleményt, valaki megráncigálhatná már. Megszakad a szívem és fel tudnék robbanni. Kerülöm azóta a családot, félek nem tudnám tartani a szám, vagy a kezem... adjatok tanácsot légyszi!
2017. jún. 6. 09:21
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/79 anonim ***** válasza:
89%

Hàt te se vagy semmi, ha verekednél ezért....


Amúgy tényleg nincs közöd más magánéletéhez. Viszont az szomorú, hogy a gyerekkel nem foglalkozik. De mivel ellátja és nem bántja ezek szerint, ebbe sincs beleszólàsod. Max. véleményed lehet, amire nem hinném, hogy kivàncsiak. Ha meg valamiért beszól, akkor az a legkorrektebb ha annyit mondasz neki, hogy elõször a sajàt hàza tàjàn söprögessen.

2017. jún. 6. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/79 anonim ***** válasza:
84%
Tenyleg semmi kozod hozza, kezeidet es nyelved meg kosd le.
2017. jún. 6. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/79 A kérdező kommentje:

Mint anya a minimumot teljesíti, egy kórházban is kapnak ennyit a gyerekek.

Mint embert 10 éve nézem, hogy átgázol mindenkin, ha úgy tarja érdeke. Most egy végtelenül kedves, jószívű nőtől veszi el a férjét, mert a sógornőm jobb az ágyban?! Olyan dühös vagyok, hogy lehet, hogy tényleg meghúzgálnám a haját! Neki mindent lehet?? Nem az első családos ember, csak eddig nem volt ilyen közeli az érintett. Valóban leperegne róla a véleményem, sok bőr van a képén.

2017. jún. 6. 09:32
 4/79 anonim ***** válasza:
86%
Ok ezt elmondod neki ilyen stílusban. Szerinted fog valami is változni? Csak leégeted magad a férjed és anyósod előtt. Mert hiába is van igazad, senkinek nem esik jól amikor itélkeznek a testvéről, gyerekéről.
2017. jún. 6. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/79 anonim ***** válasza:
94%

Azért azt felfogod ugye, hogy megcsaláshoz két ember kell? A barátnőd pasija ugyanolyan hibás mint a sógornőd. Szóval ha veszekedni/verekedni akarsz a sógornőddel, akkor veszekedj/verekedj a barátnőd pasijával is.

Egyébként meg neked ehhez semmi közöd. Majd a barátnőd lerendezi a pasijával a dolgokat.

2017. jún. 6. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/79 anonim ***** válasza:
91%
Ne felejsd el a megcsaláshoz mindig két ember kell. Tehát ilyen erővel a férfinek is neki mehetsz.
2017. jún. 6. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/79 anonim ***** válasza:
90%

Semmi közöd hozzá. Amúgy meg a pasit rancigald elő , ő van kapcsolatban.


Vegyél be egy nyugtatot és higgadt le.

2017. jún. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/79 anonim ***** válasza:
67%

Pofatlan egy no, es megertem, hogy nem birsz a tehetetlen duhoddel, ahogy latod a baratnod es a kisgyereke eletet szetesni. De sajnos tenyleg nem szolhatunk bele mas felnott eletebe. A ferjed viszont elbeszelgethetne a baratnod ferjevel, ha jol ertem, ok is baratok. Lehet igy is, hogy semmi foganatja nem lesz a dolognak.

Egyetlen megjegyzesem lenne: nem birom, mikor azt mondjak, hogy a gyerek a masik no "miatt" marad apa nelkul. Mintha a csunyagonosz neni elcsabitana a mit sem sejto artatlan apukat. Ugyanmar. Azert ebben a sztoriban az apuka az elsoszamu hunyo.

2017. jún. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/79 anonim ***** válasza:
89%

"Férjem azt mondja ne szóljunk bele"


Bölcsesség!

2017. jún. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/79 anonim ***** válasza:
55%

A sógornődhöz tényleg semmi közöd, úgy él, ahogy akar és ahogy tud. Sajnos ugyanez a barátnődről nem mondható el. Ha jól értem, ő még nem tudja, hogy a férje csalja. Ha ebben 100%-ig biztos vagy, neki el kell mondanod, ha szeretnéd a barátságát megtartani. Én voltam ilyen helyzetben, a legjobb (!) barátnőm tudta, hogy megcsal a barátom (nem is a férjem volt!), és nem szólt. Így amikor rájöttem, egyszerre vesztettem el mindkét számomra fontos embert, na az kemény volt! És nekem nem az jött le, hogy a barátnőm ki akart maradni, hanem az, hogy elárult, pont úgy, mint a barátom. Sőt, a barátomnak meg is tudtam bocsátani (de nem jöttünk újra össze), viszont a barátnőmnek nem.


Abba, hogy a pasi megcsalta a barátnődet, 2 ember hibás: a pasi és a barátnőd, mert ők ketten felelősek a kapcsolatukért. A sógornőd nem hibás, ő csak a saját boldogságát és érdekeit nézi. Szerintem mindenkinek ezt kell tennie, felesleges mártírkodni. Egy jó kapcsolatba nem tudott volna belerondítani akkor se, ha a feje tetejére áll, ha meg rossz a kapcsolat, ha ő félreáll, akkor jön más, aki belerondít, teljesen mindegy. Szóval ne rá koncentrálj, hanem a barátnődre.

2017. jún. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!