Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg semmi közöm a ledér...

Tényleg semmi közöm a ledér sógornőmhöz?

Figyelt kérdés
A férjem lánytestvérével sosem volt jó a viszonyunk, mindig negatívan vibrál köztünk a levegő. Elvált, mert kibírhatatlan, önző, de anyósék csak sajnálják. Most tudtam meg, hogy a barátnőm párját meghódította pár hónapja és azóta is tart a románc. Nem tudom, hogy ki tudja, a férjem nem tudta, pedig a srác az ő barátja. Férjem azt mondja ne szóljunk bele, de ő nem egy érzelgős alkat. Én azóta reszketek, hogy hogy lehet ilyen pofátlan valaki? A sógornőm nem törődik a saját gyerekével, akit fizikailag ellát, de anyósék foglalkoznak vele. Most egy 7 éves gyerek marad apa nélkül. Oké, lehet ment volna a srác másfelé is csajozni, de miért kell ebben a szarságban is benne lennie az én sógornőmnek?! Miért kell legyinteni, hogy felnőttek, azt csinálnak amit akarnak? Tök mindegy, hogy tönkre mennek ártatlan emberek?? Ő mindig mindenkiről hangosan alkot véleményt, valaki megráncigálhatná már. Megszakad a szívem és fel tudnék robbanni. Kerülöm azóta a családot, félek nem tudnám tartani a szám, vagy a kezem... adjatok tanácsot légyszi!
2017. jún. 6. 09:21
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/79 anonim ***** válasza:
22%
már megint a húsos csontos? hány éve volt már az?
2017. jún. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/79 anonim ***** válasza:
82%

#37 - "A barátnőd ex férje egy szaralak." - Mi van????

A kérdező kommentje:

"A barátnőm mert tartós beteg lenni, évek óta a hétköznapi teendőket is kínok árán teszi, nemhogy a káma szútrához legyen kedve. A srácra a családfenntartás teljes terhe hárul. Dolgozik reggeltől estig, valóban eltart 3 embert.. "

2017. jún. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/79 anonim ***** válasza:
38%
16# a sógornőben is lehetne annyi gerinc, hogy nem kefél a sógornője barátnőjének a pasijával. Lehet, hogy bárki mással férement volna a csóka, de azzal a nővel legalább nem kell egy asztalhoz ülnie minden szaros ünnepen. Ezt vágod, meg a többiek is akik szerint semmi köze hozzá?
2017. jún. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/79 anonim ***** válasza:
28%
30# azért megnézném az arcod ha mindig látnod kéne azt a csajt, akivel a barátnőd férje kúrogat. Nyilván a pasi (és a barátnő) ba.szta el a házasságát de azért nem lennék kiváncsi a szeretőre. A sógornőben is lehetne annyi, hogy nem a sógornője barátnőjének a férjével kúr.
2017. jún. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/79 anonim ***** válasza:
84%
Egy dolgot tehetsz: kerüld el. Ha kérdezik miért, elmondod kultúrált stílusban, és ennyi.
2017. jún. 7. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/79 anonim ***** válasza:
35%
Sztem felesleges nagyon pattogni, mert azzal nem oldasz meg semmit, ami történt, sajnos megtörtént. Az viszont érthető, hogy nem akarsz egy légtérben lenni a sógornőddel, ezt kulturáltan el lehet mondani neki és a szüleinek is, hogy "a sógornőm nagyon erkölcstelen dolgot tett az egyik számomra nagyon-nagyon fontos emberrel, ezért nem szeretnék vele találkozni ünnepeken sem, remélem, érthető. Döntsétek el, hogy hogy legyenek ezentúl az ünnepek, hozzátok szívesen megyek, de más napon, mint Jucika/Csilluska".
2017. jún. 7. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/79 anonim ***** válasza:
95%
Én nő létemre el tudok képzelni olyan házasságot, ahol az egyik fél valamilyen okból évekig (!) nem tud szexuálisan semmit nyújtani a másiknak, de a szexen kívül minden más működik a házasságban, akkor az illető beleegyezik abba, hogy a szexuálisan aktív partnere máshol kapja meg azt, amit tőle nem kaphat meg. Nemtől függetlenül akár. A legtöbb házasságban ez nem működne, de azért előfordulhat olyan, ahol igen. Nem lehet, hogy a barátnődéké így működik? Abból gondolom, hogy a feleség tud róla, mégsem válik el, tehát ő "beleegyezett" ebbe a félrejárkálásba. Meg írod, hogy a férj szuperül ellátja a családot, nem pedig lelépett a ledér kis csinibabával. Lehet, hogy ez náluk egy működőképes rendszer, nem?
2017. jún. 7. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/79 anonim ***** válasza:
72%
Kérdező, szerinted mégis hogyan kellene jobban kezelni egy olyan nagyon nehéz helyzetet, amiben a barátnődék vannak?
2017. jún. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/79 anonim ***** válasza:
29%

A házaspár elhatározza, hogy mostantól kezdve, ha egyikőjük megkívánja a másikat, az lesz a jelszó, hogy "mossunk géppel", így a gyerek nem érti meg, hogy mire gondolnak.

Első este az apa odamegy a feleségéhez, és kedvesen mondja: Te szívem, mossunk géppel...

Mire az asszony: most ne, mert fáradt vagyok.

Rá két napra apuci újra próbálkozik, de hasonló választ kap.

Így megy ez 1 hétig, mikor aztán végre anyuci bújik oda apucihoz és mondja neki: Drágám, mossunk ki géppel...

Mire a férj: Köszi, de már kimostam kézzel...

2017. jún. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/79 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat! Külön örülök, hogy azért van, aki érti mi kavarog bennem.

A napokban derült fény a románcra, ami hónapok óta tart. A barátnőm részéről egyelőre teljes káosz van, a srác felajánlotta neki a választás lehetőségét ( mily' jó fej, szóval ha a barátnőm benne van, maradjanak együtt, csak lesz egy barátnője is- amíg ki nem mutatja a foga fehérjét a sógornőm).

Valószínűleg a sógornőm sem dicsekedett még el, mind ismerik az érintetteket. Tehát anyósék vígan vigyáznak az unokájukra (miért ne tennék), utad adva ehhez az egészhez.

Mint férjnek, apának valahol nem evidens, hogy amit keres a háztartásra, gyerekre, autóra, hobbira stb.költik? Hosszú évek óta két fizetésből ment ez, a barátnőm a kapcsolatuk ideje alatt lett beteg, nem gyógyítható, hullámokban, váratlanul esik le a lábáról. A barátnőm boldogan dolgozna folyamatosan és élne normálisan. Egyelőre távolabbra került a lehetőség, mint eddig volt. :(

Én valóban kerülni fogom a sógornőmet, ha rá gondolok is remeg a gyomrom!

2017. jún. 8. 09:41
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!