Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg semmi közöm a ledér...

Tényleg semmi közöm a ledér sógornőmhöz?

Figyelt kérdés
A férjem lánytestvérével sosem volt jó a viszonyunk, mindig negatívan vibrál köztünk a levegő. Elvált, mert kibírhatatlan, önző, de anyósék csak sajnálják. Most tudtam meg, hogy a barátnőm párját meghódította pár hónapja és azóta is tart a románc. Nem tudom, hogy ki tudja, a férjem nem tudta, pedig a srác az ő barátja. Férjem azt mondja ne szóljunk bele, de ő nem egy érzelgős alkat. Én azóta reszketek, hogy hogy lehet ilyen pofátlan valaki? A sógornőm nem törődik a saját gyerekével, akit fizikailag ellát, de anyósék foglalkoznak vele. Most egy 7 éves gyerek marad apa nélkül. Oké, lehet ment volna a srác másfelé is csajozni, de miért kell ebben a szarságban is benne lennie az én sógornőmnek?! Miért kell legyinteni, hogy felnőttek, azt csinálnak amit akarnak? Tök mindegy, hogy tönkre mennek ártatlan emberek?? Ő mindig mindenkiről hangosan alkot véleményt, valaki megráncigálhatná már. Megszakad a szívem és fel tudnék robbanni. Kerülöm azóta a családot, félek nem tudnám tartani a szám, vagy a kezem... adjatok tanácsot légyszi!
2017. jún. 6. 09:21
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/79 anonim ***** válasza:
97%

"Goldmund73 nevű felhasználó válasza:


54-re:

Ezen én is jót röhögtem: az elváltak többsége nem tisztességes ember, bezzeg aki felesége mellől dug félre, az ...... az micsoda? Gáncstalan lovag???? :DDDDDD"


Ez is olyan mint a vallás. Ott van az, hogy a megáltalkodott többszörös gyilkos bünöző a menyországba kerül, mert meggyónta a büneit és beengedte a szivébe Jézust, Istent, stb.,

az ateista orvos meg a pokolra kerül mert nem gyónta meg hogy elszivott x szál cigit.

2017. jún. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/79 anonim ***** válasza:
26%
58-as, jó, azt is meg lehet magyarázni, hogy miért öli meg az anyuka a 2 hónapos kisbabáját. De itt nem magyarázatra van szükség! Aki nem hülye, sejti, miért történt meg.
2017. jún. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/79 anonim ***** válasza:
11%

Amúgy kérdező, én már korábban írtam. Bár akkor nem gondoltam bele, hogy nem egyértelmű, hogy nem tud mindenki a sztoriról a családban.


Én sztem még mindig azt mondom, hogy a szülőknek meg lehet mondani, hogy tudomást szereztél róla, hogy a sógornő egy számodra NAGYON kedves emberrel iszonyat erkölcstelen / undorító dolgot művelt, és mivel neked fontos az az ember, nem szívesen találkozol többet a sógornővel, és et hogy tudnátok megoldani, mert velük akár szívesen találkoznál külön, vagy hogy legyenek a családi ünnepek. Ha kell, hozzáteheted, hogy nem biztos, hogy tudod türtőztetni magad, de nem feltétlenül kell. Ha rákérdeznek, megmondhatod, hogy pontosan mi volt.

2017. jún. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/79 anonim ***** válasza:
64%

Kérdező, borítsd csak a bilit a Nagy Erkölcsi Lángpallost rázva, valszeg eléred vele, hogy a férj elválik, sőt, ha kedve van, sikerrel elpereli a gyereket is a beteg barátnődtől. De tiéd lesz az erkölcsi elégtétel, jól kiszúrtál a sógornővel... ja, vagy mégse vele?

(látom, nagy bajban vannak a GYK-s hölgyek, ha nem lehet benyögni a random "váljon el"-t)

2017. jún. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/79 anonim ***** válasza:
44%
64. Nyugi, ha a barátnő kérdezne, én simán mondanám neki, hogy váljon el egy ilyen gyökértől, mint a párja. És nem, nem azért gyökér, mert nem érezte jól magát, amiért nincs szex, hanem azért, mert volt olyan gerinctelen féreg, hogy sutyiban dugott félre és egy a feleségével viszonylag közeli nővel.
2017. jún. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/79 anonim ***** válasza:
49%

#57, abban elvileg(!) igazat adok, hogy illett volna előre megbeszélni a férjnek a kérdező barátnőjével. (gyakorlatilag ismerni kéne az illető nőt, hogy meg lehet-e vele beszélni az ilyesmit, vagy még jobban kiakadt volna)

A házasság Magyarországon 2 db "igen" kijelentésre jön létre. (persze, vallásosak a templomban mást is mondanak, de őket meg nem érintené ez a helyzet, ugye)

2017. jún. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/79 anonim ***** válasza:
24%
#65, és ha mondjuk abból indulunk ki, hogy ezt ítélte biztonságosnak, hogy az illető nő elfogadja őt úgy ahogy van, és nem akarja elvenni a családjától? Akkor is pálcát akarsz törni? Tényleg jobb lett volna "egy random nő" - a vele járó idővel/pénzzel/egészségügyi kockázattal/esetleges egymásba szeretéssel?
2017. jún. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/79 anonim ***** válasza:
66%
én egy szent ember vagyok és sose követtem el bűnt s gondolom a kérdező is ilyen
2017. jún. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/79 anonim ***** válasza:
80%
Kérdező, én a helyedben annyit becsületesen megmondanék, hogy pillanatnyilag kínosan érzem magam a sógornő társaságában, ezért egy darabig szeretném elkerülni a vele való találkozást. Nem kell hozzáfűzni semmit, főleg nem erkölcsi ítéletet. A barátnőt pedig támogatnám abban, hogy össze tudja szedni magát, és képes legyen megfontolt döntést hozni a jövőre nézve. Ennek a legjobb módja, ha hagyod, hogy kibeszélje magából a keserűségét, segítesz minden szempontot végiggondolni, ha kell, vigyázol a gyerekre, amíg dolga van vagy egyszerűen csak szüksége van az egyedüllétre. Ne hergeld a férje ellen, bármilyen nehéz is megállni, egyáltalán, ne te hozd meg helyette a döntéseket! A következményeket, a felelősséget ugyanis nem te viseled, hanem ő.
2017. jún. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/79 anonim ***** válasza:
54%
67, igen. Mert ha a feleség megtudja, ami ilyen szitunál kb. borítékolható, akkor még kínosabb, hogy a barátnő rokona, mert ezzel rengeteg közeli embert kevert kakiba csak azért, mert viszketett a cerka. Ennél még az is jobb, ha prostihoz ment volna.
2017. jún. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!