Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg semmi közöm a ledér...

Tényleg semmi közöm a ledér sógornőmhöz?

Figyelt kérdés
A férjem lánytestvérével sosem volt jó a viszonyunk, mindig negatívan vibrál köztünk a levegő. Elvált, mert kibírhatatlan, önző, de anyósék csak sajnálják. Most tudtam meg, hogy a barátnőm párját meghódította pár hónapja és azóta is tart a románc. Nem tudom, hogy ki tudja, a férjem nem tudta, pedig a srác az ő barátja. Férjem azt mondja ne szóljunk bele, de ő nem egy érzelgős alkat. Én azóta reszketek, hogy hogy lehet ilyen pofátlan valaki? A sógornőm nem törődik a saját gyerekével, akit fizikailag ellát, de anyósék foglalkoznak vele. Most egy 7 éves gyerek marad apa nélkül. Oké, lehet ment volna a srác másfelé is csajozni, de miért kell ebben a szarságban is benne lennie az én sógornőmnek?! Miért kell legyinteni, hogy felnőttek, azt csinálnak amit akarnak? Tök mindegy, hogy tönkre mennek ártatlan emberek?? Ő mindig mindenkiről hangosan alkot véleményt, valaki megráncigálhatná már. Megszakad a szívem és fel tudnék robbanni. Kerülöm azóta a családot, félek nem tudnám tartani a szám, vagy a kezem... adjatok tanácsot légyszi!
2017. jún. 6. 09:21
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/79 anonim ***** válasza:
81%
Bármennyire is dühít, tényleg az a legjobb, ha nem szólsz bele.
2017. jún. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/79 A kérdező kommentje:
Igazatok van. Két ember kell, sőt itt három van, a barátnőm a "hibás". A srácról azért nem írtam eddig, mert szerinte itt most ő az áldozat. A barátnőm mert tartós beteg lenni, évek óta a hétköznapi teendőket is kínok árán teszi, nemhogy a káma szútrához legyen kedve. A srácra a családfenntartás teljes terhe hárul. Dolgozik reggeltől estig, valóban eltart 3 embert.. Jött az én laza, szuper rokonom, aki ott volt mikor kellett. Jaj, most leírva jövök rá, a sógornőm nem is hibás, csak eszköz volt?! Na ne már! Mondjátok már azt, hogy visszakapja az élettől! Hogy meg fogja bánni! Istenem... :(
2017. jún. 6. 10:01
 13/79 A kérdező kommentje:
Tudja a barátnőm, ő mondta nekem.
2017. jún. 6. 10:03
 14/79 A kérdező kommentje:
Oké, koncentrálok a barátnőmre. De neki mit mondjak?? Figyu, oldd meg magad? Csinálj amit jónak látsz?? Természetesen érdekel a férjem véleménye ( még ha nem is tetszik), vele semmiképp nem akarok összeveszni ( neveljem én is egyedül a gyerekemet?) Azt sem bírom elképzelni, hogy innentől ugyanúgy üljünk a családi asztalnál, mint eddig! Hogyan csináljak úgy, mint ha semmi sem történt volna? Karácsonykor ugyanúgy üljünk együtt a fa alatt, hogy de szép karácsonyunk van? :(
2017. jún. 6. 10:08
 15/79 anonim ***** válasza:
64%

"Mondjátok már azt, hogy visszakapja az élettől! "


Mondom, ne aggódj: Minden tettünknek, szavunknak, sőt gondolatunknak, szándékunknak KÖVETKEZMÉNYE VAN ok-okozati láncolatban.

(Ebből a szenvedés okozó karmikus láncolatból való szabadulást Buddha tanította. Valószínű nem sok sikerrel, de erről nincsenek statisztikai adatok:)


A jótetteknek jó a következménye, rossz tetteknek rossz. Jó szavaknak jó a következménye rossznak rossz

(még ha jó szavaimért most össze-vissza lepontoznak is, de magasabb szempontból így van:)


A beteg barátnőnek meg gyógyulást és konkrét segítséget!

2017. jún. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/79 anonim ***** válasza:
95%

Ha nem a sogornoddel, a pasi elment volna/elmenne barmely masik novel is.

Szoval most mar hany ember eletet akarod megoldani? Nem lenne jobb a tieddel egy kicsit tobbet foglalkozni?

2017. jún. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/79 anonim ***** válasza:
31%
bocsi, nincs véleményem, de érdekel a többieké.
2017. jún. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/79 anonim ***** válasza:
78%

Ehhez semmi közöd, az ő dolga/dolguk. :)

A megcsaláshoz pontosan két ember kell, szóval a barátnőd ÉS a párja is ugyanolyan hibásak a helyzet kialakulásában.

2017. jún. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/79 A kérdező kommentje:

Köszönöm 15-ös, akkor van remény...

16-os! Igen, aggódom a saját életemért is. Én egy hirtelen és érzékeny ( avagy sértődékeny) ezért foglalkoztatnak pl. a családi ünnepek, ahová a férjem, a gyerekek, az anyósomék miatt illene elmennem. De ha ott ül velem szemben a sógornőm, hogy csinálhatnék úgy, mint ha nem tudnék semmit? Mi lesz, ha elhozza a barátnőm volt férjét??

2017. jún. 6. 10:30
 20/79 anonim ***** válasza:
95%

Nyugodj mar meg cseszed, minek ezt tuldramatizalni ennyire? Nincs kozod hozza, ez az o harmuk ugye.

Foglalkozz csak a ferjecskeddel, nehogy ti is igy jarjatok.

2017. jún. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!