Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért nem szeret senki?

Mért nem szeret senki?

Figyelt kérdés

Kérlek olvasd végig,és segíts...utolso remény a pszihologus elött.probálok tömör lenni:gimis elsős vagyok régi sulimban mindig egy barátnőm volt aki mindig ö volt soha nem birtak a nagyobb haveri társaságban de azthittem ez azért van mert nem első óta jártam abba suliba és nem tudtak befogadni aztán uj suli midnen ugy gondoltam majd itt más lesz minden át váltáozom olyan örrökké mosolygos lánnyá akit mindenki szeret egy ideig ment azán változott minden megint csak egy emberrel alakitottam ki szorosabb kapcsolatot és a többivel csak ugy vagyok van aki szeret de mégtöbben vannak akik nem...

És az emberek kb 70%-ának nem vagyok szimpatikus még akkor sem ha megsem szólalok ami nem tudom mitől lehet aki nem ismer az kb. igy vélekedik rólam:beképzelt stréber befeléforduló szégyenlős hallagatag nagyképű lány vagyok pedig ez nem igaz ...KÖnyörgöm mért ilyenek az emberek hogy látásra mondanak véleményt csak megkellene ismerni nem lehetek ennyire szörnyű....nem tudom mértr de már az uj helyen is van akik utálnak vagy egyszerüen csak levegőnek néznek !!mért nem tudok társasági ember lenni mint bárki más (alapból szeretem a bulikat és benne vagyok sok hülyeségben több dologban mint akárki aki tök beszédes) és msot már elvesztettem azt a barátnőmet is aki eddig mellettem volt /csak azért mert nem vagyok egy nagy baráti társaság tagja,és ő ilyen ember szerettet volna lenni és beépült valakikhez engem otthagyva) Annyira utálom magam ezért mert ilyen a természetem és van bennem valami irtóan negativ kisugárzás amugy nem barátkozom könynen általában szótlan vagyok csak egy idő után nyilok meg a tipikus flegmatikus ember azthiszem....

Valaki segitsen meg kell változnom.. nem tudok tovább igy élni mit teggyek


2010. máj. 15. 21:00
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:

AMúgy a leírásod alapján normális vagy, csak sokan bántottak és erősen introvertált, azaz befelé forduló lettél.

A negatív kisugárzás meg lehet elfojtott harag,düh, hogy mégegyszer ne bántsanak.Nem kellene ezt visszafolytani!

AZért írtam ilyen sokat neked, mert én is hasonlóaktól szenvedtem gimis éveim alatt....

23/L

2010. máj. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkineka választ sokat segítetetettek ,jó érzés ugy élni hogy tudom azért még vannak olyan embrekakik még a távolból is segítségre készek:)elolvastam 17f:P
2010. máj. 29. 21:13
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!