Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érzem úgy, hogy engem...

Miért érzem úgy, hogy engem senki sem szeret?

Figyelt kérdés

A szüleim persze szeretnek,meg a tesóm,de rajtuk kivül senki sem.Legalábbis én így érzem,hogy senki nem szeret,sőt sokan nem kedvelnek.nagyon szeretethiányos vagyok,szüleim szájából még soha nem hallottam elhangozni a szeretlek szót,vhogy ez a mi családunkban nincs meg,persze nem is várom el,hogy a nap 24 órájában egymáson lógjanak,meg folyton puszilgassanak engem is.Csak furi,hogy ez másoknál máshogy van.

Egyébként meg egy értéktelen embernek érzem magam,egy darab sz*rt se érek,és annyira rossz ezzel a tudattal élni.Nem tudom,hogyan változtathatnék ezen,pedig már sokan mondták,hogy szép vagy,okos,nem csak a szüleim,de én nem tudom elhinni.Nekem szükségem van a pozitív visszajelzésekre,és már egy nagyon apróságnak is tudok örülni,ha kapok vmit(nem tárgyra gondolok).

16L


2010. nov. 26. 16:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%

Nincs igazad mert én szeretlek.

18/F

2010. nov. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
:)
2010. nov. 26. 16:58
 3/11 anonim válasza:
100%
Szépen kérdezd meg pl apukádat:apa te szeretsz?? Én szokktam ezt kérdezni és tudod majd mi a válasz.Tudom,hogy ez egykicsit égető de csak így fogod megtudni.
2010. nov. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem a szüleim szeretetében kételkedem,mert biztos,hogy szeretnek,csak a maguk módján.nem is akarom erőltetni ezt a szeretlek dolgot,ha ők nem akarják mondani,akkor ne.
2010. nov. 26. 17:04
 5/11 anonim ***** válasza:
...hát...lehet, h azért érzed így, mert így van O.o én családom is ilyen, szüleim soha nem tudták kimutatni, h szeretnek... v. az az igazság, h nem is szeretnek...Régen bántott, de már hozzászoktam, és nem érdekel.
2010. nov. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

Megkérdezhetem, hogy hány éves vagy? A leírtak alapján ez depresszióra is utalhat. Ami persze tinikorban a leggyakoribb, de felnőtteknél sem ritka.

Biztos vagyok benne, hogy a családodon kívül más is szeret. Lehetséges az, hogy úgy érzed, valamit nem csinálsz jól, ha barátkozni szeretnél? Ebből is adódhat az, hogy úgy érzed, nem kedvelnek. Én általános iskolás koromban voltam így, de a középiskolában viszont mindenki szeretett. Én vagyok a legfiatalabb a családban, ezért Én mindig is úgy gondoltam, hogy persze, mindig a legkisebb a hibás meg hasonló...most már felnőtt fejjel másképp gondolkodok, csakis arra fordítom az energiámat, amire érdemes, és ha valakinek nem tetszik valami rajtam, vagy amit csinálok, az az Ő baja...Azt nem tudom, hogy mennyire vagy bulizós vagy mennyit jársz társaságba, de ezt gyakrabban kéne megtenni. Én nem vagyok vmi nagy bulizós, de a barátaimmal szivesen eljárok. Ismerkedj többet, keress fel olyan helyeket ahol biztos jól érzed magad. Én pl diszkóban 100% hogy nem maradnék meg, de mondjuk egy kávézóban vagy hasonló helyen igen.

Ne utáld magad, nem vagy értéktelen, nem vagy kevesebb a másiknál. Keress új hobbikat, vagy a már meglevőkkel foglalkozz többet, már ezzel is megismerhetsz új arcokat.

Remélem segítettem valamit!

2010. nov. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen:)

Hát igen,az a helyzet,hogy nagyon igyekszem kedvesnek,barátságos lenni,és jófej,hogy kedveljenek....most ez tök úgy hangzik,mintha nehezemre esne,de nem,nem úgy értettem,hanem szeretek kedves lenni az emberekkel,csak pl.akiket nem szeretek,azzal is megpróbálok kedves lenni,hogy ne legyen ellenségem,meg egyébként se szeretek haragban lenni.Szóval hiába igyekszem,úgy érzem,hogy semmibe vesznek,nem is figyelnek rám:(Úgy fogalmaznék,hogy mindenkinek meg akarok felelni.És ha vkinek nem tetszem,én már teljesen összeomlok,nagyon érzékeny vagyok.Alapjába véve sok haverom,barátom van,de igazi nincs,akivel tényleg nagyon jól érzem magam.Bulizni ritkán járok,de amúgy szeretek szórakozni,meg eljárni,mondjuk mostanában nem nagyon van hozzá kedvem,pont emiatt:(

2010. nov. 26. 17:24
 8/11 A kérdező kommentje:

Meg ez a szöveg hogy "Ne utáld magad, nem vagy értéktelen, nem vagy kevesebb a másiknál."nem bántásnak írom,meg nem is neked szánom,csak úgy általánosságban,mindenkinek ezt mondják,hogy te is értékes vagy,ha sz*rul érzi magát,miközben lehet hogy nem is az,nem??ezen gondolkoztam pont asz előbb.Mi van,ha tényleg nem vagyok értékes ember?Ezt ki dönti el egyáltalán,hogy ki értékes?Mert én szinte mindenkinek látok vmi értékest,jót,de bennem,hát nem túl sokat:(

Jó lenne ha vki nagyon szeretne,úgy ahogy vagyok,és nem kéne megfelelnem neki:(

2010. nov. 26. 17:27
 9/11 anonim ***** válasza:

Jaj énis így vagyok meg voltam legtöbbször...

Nem tudom sokszor kedvetlen vagyok pedig tudom h szeretnek,de akkris.Nem tudom mitől van,lehet mert régebben érzelmileg megbántottak sokszor vagy nem tudom.Azt se tudom érettségi után minek lennék jó.Nem avgyok nagy társasági ember,és kicsit visszahúzódó de azon votlam midnig hogy barátkozzak és jóba legyek mindenkivel,és feleljek meg midnenkinek.De rájöttem ez nem lehet.Nem lehet mindnekinek megfelelni és sokszor úgy érzem nem bírnak avgy nem tudom dehát nem kedvelheti midnenki egymást....:PEz van.Mindig is lesz valaki aki szeret és elfogad amilyenek vagyunk...17/L

2010. nov. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Most ahogy leirtad az erzeseid teljesen olyan mintha az en erzeseim lennenek.. csak nekem anyival jobb a helyzetem, hogy a barataim neha mondjak, hogy szeretnek csak en sajnos nem igazan erzem ezt. Ha tarsasagra vagysz akkor nyugodtan irj privatot. :)

15L

2010. nov. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!