Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érzem úgy, hogy engem...

Miért érzem úgy, hogy engem senki sem szeret?

Figyelt kérdés

A szüleim persze szeretnek,meg a tesóm,de rajtuk kivül senki sem.Legalábbis én így érzem,hogy senki nem szeret,sőt sokan nem kedvelnek.nagyon szeretethiányos vagyok,szüleim szájából még soha nem hallottam elhangozni a szeretlek szót,vhogy ez a mi családunkban nincs meg,persze nem is várom el,hogy a nap 24 órájában egymáson lógjanak,meg folyton puszilgassanak engem is.Csak furi,hogy ez másoknál máshogy van.

Egyébként meg egy értéktelen embernek érzem magam,egy darab sz*rt se érek,és annyira rossz ezzel a tudattal élni.Nem tudom,hogyan változtathatnék ezen,pedig már sokan mondták,hogy szép vagy,okos,nem csak a szüleim,de én nem tudom elhinni.Nekem szükségem van a pozitív visszajelzésekre,és már egy nagyon apróságnak is tudok örülni,ha kapok vmit(nem tárgyra gondolok).

16L


2010. nov. 26. 16:50
1 2
 11/11 anonim válasza:

Kedves kerdezo! Most egy kicsit tobbet megtudtam arrol, hogy mire is gondoltal pontosan. En is egy az egyben ugyanilyen helyzetben voltam altalanos iskolaban. Ha megprobalsz olyannal is kedves lenni akit nem igazan kedvelsz (meg O sem teged), az jo dolog. Ha viszont a masik fel ezt nem viszonozza az csak Ot minositi. En is voltam igy...

Az, hogy ugy erzed mindenkinek meg akarsz felelni, szerintem azert van, mert sokkal tobbet torodsz masok erzeseivel , de magadrol megfeledkezel. Ezt nem bantasnak szantam, remelem nem fogalmaztam ugy. En is ugy voltam, hogy kolcsonadtam a dolgaimat, viszont ez forditva sosem tortent meg, vagy beszoltak valamit de nem szoltam vissza csak turtem, es mosolyogtam, vagy nem figyeltem oda. Ha nem adtam vna kolcson vmit vagy visszaszoltam vna akkor meg En ereztem magam volna rosszul, hogy biztos megbantottam. De a kozepsuliban ez mar nem igy volt es igazabol nagyon nagy szam lett, ami nem mindig valt/valik elonyomre...

Nem tudom, hogy valami ilyesmire gondolsz-e. Mindenkinek nem lehet megfelelni ezt En is megtanultam...Nekem is alapjaban veve sok haverom van, de igaz barat csak ketto es Ok sem barati korbol hanem a csaladombol. A nagynenjem es a noverem. Es nekem Ok ketten boven megfelelnek, legalabb konnyebb megjegyeznem hogy kiben bizhatok. Erdekbaratsagok meg mem erdekelnek.

Meg kell tanulni nemet mondani, es nem azon morfondirozni, hogy vajon most megbantottam ezzel? Ha ezert valaki azt gondolja, hogy nem is vagy kedves meg hasonlok, akkor nem is kell vele foglalkozni...

Azt pedig soha ne felejtsd el, hogy mindenki ertekes Onmaga számára.

Na ez mar megint egy regeny lett.^^

2010. nov. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!