Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Érzitek néha úgy, hogy senki...

Érzitek néha úgy, hogy senki sem szeret?

Figyelt kérdés

Talán csak én vagyok rossz passzban mostanság, de ha körülnézek, úgy érzem, hogy igazából nem is érdeklek senkit. Sajnos anyám nem épp a legengedékenyebb szülő, ezért ritkábban tudok sulin vagy délutánokon kívül találkozni a barátaimmal, és ha azt látom, mások mennyire jól elvannak, megszakad a szívem.

Pedig nem panaszkodhatok, mert vannak barátaim, akiket nagyon szeretek, és az eszem azt mondja, hülyeség ez az egész, csak beképzelem, de egyszerűen néha úgy érzem, senkinek nem vagyok fontos. Szeretném elmondani ezt valakinek, de nem tudom kihez fordulhatnék - az én hibám is lehet, hogy nehezen nyílok meg -, úgy érzem, hogy senkit az ég világon nem érdekelne a problémám és csak nyűg lenne, ha panaszkodnék.

Nem mutatom, hogy mennyire magam alatt vagyok, de már csak sírni akarok.... vagy hogy valakinek eszébe jusson, hogy "szia, hogy vagy, minden rendben?"


Lehet, hogy tényleg senkit nem érdeklek?


2011. febr. 8. 20:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem igaz h senkit sem érdekelsz! Hiszen írod h vannak barátaid! Biztos csak fáradt vagy, ilyenkor automatikusan rosszkedvű lesz az ember. Aludj egyet és meglátod, reggel sokkal jobban fogod érezni magad!
2011. febr. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok-épp ezért én most fogok bekeményíteni 1-2embernél:én se fogok velük foglalkozni.Elegem van abból hogy mindig én érezzem szarul magam még akkor is,ha normális vagyok valakivel szemben.
2011. febr. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Szerintem csak beképzeled,nekem is vannak haverjaim s én is úgy érzem magam most mint te...rá is jöttem ,hogy én inkább kivülálló leszek s titokzatos,nincs szükségem senkire.
2011. febr. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
tutira nő vagy...
2011. febr. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
igen..most is ezt érzem:(
2011. febr. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ja, én is voltam így. Egy ilyen dalocskát énekeltem: "szeretem magamat, Isten szeret engem, és ez mát kettő". Tehát így már ketten szeretnek. Ha ennek tudok örülni, meglátszik rajtam az öröm, és többen is vonzódnak ezért hozzám.
2011. febr. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
hát ,ott az Anyukád,aki úgy tűnik foglalkozik Veled,na mondjuk én a helyedben először tuti Neki mondanám el,mivel itt a nyár biztosan tesz egy kis engedményt! utána meg a barátaidnak,ha tényleg jó barátok ,akkor Hozzád IS fognak alkalmazkodni,ha nem akkor ne fecséreld Rájuk az időd,mert talán jól érzed,keress igaz barátokat,hidd el ott van valahol a közeledben! :))
2011. júl. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 bromkrezol válasza:
Mi a különbség, hogy szeret valaki, vagy sem. Gondolj bele, ha magadat nem szereted, akkor másoktól vársz el olyat, amire te magad nem vagy képes. Kedvenceim a varjak, szoktam őket nézegetni az ablakból. Egyetlen egy varjút sem láttam depressziósan károgni. Se arra panaszkodni, hogy a többiek nem szeretik, se arra, hogy miket károg róla a többi. De az sem jó, ha valaki nagy ívben lesz@rja a többi embert. Valahol a kettő között kéne lenni. De egy biztos: bolond ember az, aki másoktól teszi függővé a boldogságát.
2011. júl. 13. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Előfordult. De aztán mindig megtudtam, hogy milyen sokan szeretnek és mennyi mindenkire számíthatok.
2011. júl. 13. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Volt egy időszakom, amikor szinte minden nap megesett velem, általábam a suliban tört rám az érzés, már nekem volt nagyon idegesítö. A megoldás az volt, hogy a legjobb barátnömnek mondtam el a problémáimat, utána nem is voltam már ilyen, megvigasztalt, és örültem, hogy másnak elmondhatam valakinek. Szerinte

neked is ez lenne a megoldás. Találkozz a hozzád legközellebb álló barátoddal, akiben megbízol, és mondd el neko, mi a problémád! 15/L

2011. júl. 13. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!