Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mitől érzitek úgy, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől érzitek úgy, hogy a párotok szeret benneteket?

Figyelt kérdés

kíváncsi lennék, kinek milyen apróságok jelentik ezt.

nemet,kort is légyszives

33/N


2011. ápr. 28. 09:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Törödik velem aggòdik èrtem tudom h szeret ènis szeretem ez egy fantasztikus èrzès 22 f
2011. ápr. 28. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

- Ha érdeklődik a dolgaim, és az életem felől

- Ha mellettem van, ha bajban vagyok

- Ha segít, amiben tud

- Ha átölel, megcsókol, simogat "csak úgy"

- Ha ki is mondja az érzéseit (de a tettek, a viselkedés jóval mérvadóbb a szavaknál) 23/L

2011. ápr. 28. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mindig velem akar lenni, sokszor mondja, hogy mennyire fontos vagyok neki. Segít bármiben, amiben csak kell. Gyakran meglep apró dolgokkal, aminek tudja, hogy örülök. Mindennap elmondja, hogy szép vagyok és szerencsés, hogy vagyok neki. Másoknak mindig dicsekszik velem, kitart mellettem. Ilyesmik. Még nem sok ideje vagyunk együtt, de már az első perctől tudtuk, hogy közös jövőt szeretnénk.

22N

2011. ápr. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Darcy01 ***** válasza:
100%

Ahogy írtad is a mindennapi apróságok, szerintem nagyon fontosak. Pl. gyakran megöleljük, megpusziljuk, megsimogatjuk egymást minden különösebb ok nélkül.

Továbbá: törődik velem, segít, ha kérem, beavat a gondjaiba és kéri, hogy segítsek:-)

24/L

2011. ápr. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha még a perverz szexuális játékaimban is hajlandó részt venni akkor tuti szeret.

Tegnap pl. Batman voltam:D

2011. ápr. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha lenyeli ...


36F

2011. jún. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

belenézek a szemébe és látom benne a tiszta szeretetet <3

12/L

2011. jún. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
perverz vagy BatMan XD
2011. jún. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!