Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért nem szeret senki?

Mért nem szeret senki?

Figyelt kérdés

Kérlek olvasd végig,és segíts...utolso remény a pszihologus elött.probálok tömör lenni:gimis elsős vagyok régi sulimban mindig egy barátnőm volt aki mindig ö volt soha nem birtak a nagyobb haveri társaságban de azthittem ez azért van mert nem első óta jártam abba suliba és nem tudtak befogadni aztán uj suli midnen ugy gondoltam majd itt más lesz minden át váltáozom olyan örrökké mosolygos lánnyá akit mindenki szeret egy ideig ment azán változott minden megint csak egy emberrel alakitottam ki szorosabb kapcsolatot és a többivel csak ugy vagyok van aki szeret de mégtöbben vannak akik nem...

És az emberek kb 70%-ának nem vagyok szimpatikus még akkor sem ha megsem szólalok ami nem tudom mitől lehet aki nem ismer az kb. igy vélekedik rólam:beképzelt stréber befeléforduló szégyenlős hallagatag nagyképű lány vagyok pedig ez nem igaz ...KÖnyörgöm mért ilyenek az emberek hogy látásra mondanak véleményt csak megkellene ismerni nem lehetek ennyire szörnyű....nem tudom mértr de már az uj helyen is van akik utálnak vagy egyszerüen csak levegőnek néznek !!mért nem tudok társasági ember lenni mint bárki más (alapból szeretem a bulikat és benne vagyok sok hülyeségben több dologban mint akárki aki tök beszédes) és msot már elvesztettem azt a barátnőmet is aki eddig mellettem volt /csak azért mert nem vagyok egy nagy baráti társaság tagja,és ő ilyen ember szerettet volna lenni és beépült valakikhez engem otthagyva) Annyira utálom magam ezért mert ilyen a természetem és van bennem valami irtóan negativ kisugárzás amugy nem barátkozom könynen általában szótlan vagyok csak egy idő után nyilok meg a tipikus flegmatikus ember azthiszem....

Valaki segitsen meg kell változnom.. nem tudok tovább igy élni mit teggyek


2010. máj. 15. 21:00
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:

Azért ennek a dolognak (ivás, cigi) vannak veszélyei. Nem csak az egészségedre gondolok, hanem megváltozik az értékrended, olyanokhoz fogsz "csapódni" így, akik hasonlóképpen isznak és cigiznek, mert közöttük egyenlőnek érzed magad. Ha még nem késő, érdemes ezt a dolgot erősen még az elején féken tartani, mert 10 év múlva nagyon fogod bánni, hogy az éltanulóból mi lett.


Önmagában nem lenne baj, ha innál is kicsit, meg ha muszáj, akkor cigiznél is, csak így a személyiséged is módosul és nem biztos, hogy erősíti az önbecsülésedet.

Nem attól lesz valaki felnőtt, hogy iszik és cigizik, hanem majd attól, hogy a dolgokat felnőttként fogja fel és kezeli.

2010. máj. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 A kérdező kommentje:
igen ez is zavar ,,,hogy abból ami voltam ez lett......egy emberileg nulla vagyok már most 16 évesen...nem tudok büszke lenni magamra......
2010. máj. 15. 21:59
 23/42 anonim ***** válasza:

Nem vagy nulla a legkevésbé sem. Csupán megváltoztál. De mivel ez zavar téged, azért is keveredtél erre az oldalra, van erőd, hogy megváltozz - ismét. A tinédzserek lelkivilága nagyon képlékeny. Heves érzelemkitörések és depresszióhoz hasonló érzések gyakran váltogatják egymást. Az ember ebben a korban keresi a helyét a közösségben, szóval valahol normális az, ha nem vagy mindig a topon.


Ha nem érzed jól magad a mostani társaságban, akkor kezdj el keresni egy másikat. Nem kell ezt azonnal ott hagyni, de keress magadnak egy "menekülési útvonalat", amerre - ha már tudod, mi a helyes - ki tudsz vonulni. De előbb magad próbáld meg egy kicsit felértékelni.


Fogj egy üres lapot, egy vonallal oszd kétfelé és írd le az egyik alá a jó tulajdonságaidat, a másik alá a rosszakat. Írhatsz egész mondatokat is. A lényeg, hogy lásd helyesen a saját értékeidet és lásd, hogy min akarsz változtatni. Amiben jó vagy, azt próbáld tovább javítani vagy szinten tartani, amivel elégedettlen vagy, azt meg módszeresen számold fel. De előbb tudatosuljon benned, hogy mi a jó és mi a rossz benned.


Van egyébként egy könyv, Secret a címe. Film is készült belőle. Ha elolvasod vagy megnézed, segít másként látni az életet és pozitívan hozzáállni a dolgokhoz. Javaslom, hogy olvasd el, segíteni fog.

2010. máj. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
54%

ma 21:32



Dehát az idők változnak, és neked is fejlődnöd kell, ha eg ydologban nem vagy már annyira jó , majd egy másikban újra élre törsz..


Az a dolgod hogy amíg suliba jársz kiprobálj mindent, minnélsokoldalúbb vagy annál érdekesebb leszel másoknak is..


Most azt képzelik rólad te csak tanulni tudsz, be vagy skatulyázva..

2010. máj. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
39%

ma 21:21


a válaszok mennyiségéből ítélve ez cska neked okoz gondot, ezért kár volt beírni..

2010. máj. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok...

Nem tudtam beilleszkedni a középsuliba és főiskolába sem. Az általánosból viszont 2 barinőm a mai napig a legjobb barinőim. Értük a tűzbe tenném a kezem és ők is értem. Középsuliban 1 jó barátnőm volt, de már eltávolodtunk, mert ő messze ment egyetemre. A fősulin teljesen levegőnek néznek, csak azért mert én vagyok ott a bulikban és nem vagyok betépve. Pasim mellett nem szívesen járok bulizni. Szinte mindig egyedül ülök. Az órák közti szünetben is egyedül lófrálok. Mondjuk a csoportom 97%-a fiú (de többet nem írok, mert még felismernek a sztoriból). Ők csak a szexről beszélnek velem, hogy mit csinálnának velem. A lányok meg szerintem irigyek rám, mert szép vagyok, jó tanuló és divatosan öltözködöm. Néha annyira rossz a suliban...

22/l

2010. máj. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
100%

Kimi Raikönen és Ralf Schumacher is ilyen. Egy kezükön meg tudják számolni az igaz barátokat.

Csak érdekességnek írtam.

Nem az a fontos, hogy legyen sok dilis haverod, akikkel elfelejtitek egymást néhány hónap, év múlva. Az a fontos, hogy olyan barátaid legyenek (nem is muszáj 2-3nál több), akikre mindig számíthatsz, akik egy életen át is melletted lesznek ha baj van.

2010. máj. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:

22:12-es vagyok.


Találtam egy idézetet, mostantól az egyik kedvencem lesz. De ajánlom neked is, mert benne van minden, ami ide kapcsolódik:


"Azért nem jut olyan sok ember sehova az életben,

mert amikor a lehetőség kopogtat az ajtajukon,

éppen a hátsó kertben keresgélik a négylevelű lóheréket."

(Walter CHRISLER)


Te ne keresgéld a négylevelű lóheréket, inkább találd meg az értékeidet és nézz fel önmagadra!

2010. máj. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 A kérdező kommentje:
köszi:)
2010. máj. 15. 22:59
 30/42 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én is tipikus flegmatikus vagyok,most már 3 x-en túl. Kevés, de igaz barátom van. Nem kell változnod, úgysem tudod egy életen át megjátszani, hogy más vagy. A gimit nem bulizásra és haverkodásra, hanem tanulásra használtam, meg is lett az eredménye, egyetemet végeztem, jól fizető állásom van. Barátaim egyébként az egyetemről és a munkahelyeimről származnak. Fel a fejjel, hidd el, nekünk, "flegmáknak" is terem babér, csak idő kérdése (ez nem jóslás, tapasztalat!). Szerinted mi a jobb: az az alkat, aki majd belegebed, hogy mindenki szeresse, ami ugye lehetetlen, vagy a flegma, aki vállat von, ha vki nem kedveli? 70%-nak nem vagy szimpatikus? Őket éri veszteség. Levegőnek néznek? Menj oda hozzájuk, elegyedj beszédbe velük, stb. Engem értek már így pozitív meglepetések. Meg persze nagy pofáraesések is, de itt jön a híres flegmatikus vállvonogatás és továbblépés. Hidd el, van fény az alagút végén; a felhők fölött örökké kék az ég; a holnap mindig tiszta; és több közhely most nem jut eszembe:-))
2010. máj. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!