Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért nem szeret senki?

Mért nem szeret senki?

Figyelt kérdés

Kérlek olvasd végig,és segíts...utolso remény a pszihologus elött.probálok tömör lenni:gimis elsős vagyok régi sulimban mindig egy barátnőm volt aki mindig ö volt soha nem birtak a nagyobb haveri társaságban de azthittem ez azért van mert nem első óta jártam abba suliba és nem tudtak befogadni aztán uj suli midnen ugy gondoltam majd itt más lesz minden át váltáozom olyan örrökké mosolygos lánnyá akit mindenki szeret egy ideig ment azán változott minden megint csak egy emberrel alakitottam ki szorosabb kapcsolatot és a többivel csak ugy vagyok van aki szeret de mégtöbben vannak akik nem...

És az emberek kb 70%-ának nem vagyok szimpatikus még akkor sem ha megsem szólalok ami nem tudom mitől lehet aki nem ismer az kb. igy vélekedik rólam:beképzelt stréber befeléforduló szégyenlős hallagatag nagyképű lány vagyok pedig ez nem igaz ...KÖnyörgöm mért ilyenek az emberek hogy látásra mondanak véleményt csak megkellene ismerni nem lehetek ennyire szörnyű....nem tudom mértr de már az uj helyen is van akik utálnak vagy egyszerüen csak levegőnek néznek !!mért nem tudok társasági ember lenni mint bárki más (alapból szeretem a bulikat és benne vagyok sok hülyeségben több dologban mint akárki aki tök beszédes) és msot már elvesztettem azt a barátnőmet is aki eddig mellettem volt /csak azért mert nem vagyok egy nagy baráti társaság tagja,és ő ilyen ember szerettet volna lenni és beépült valakikhez engem otthagyva) Annyira utálom magam ezért mert ilyen a természetem és van bennem valami irtóan negativ kisugárzás amugy nem barátkozom könynen általában szótlan vagyok csak egy idő után nyilok meg a tipikus flegmatikus ember azthiszem....

Valaki segitsen meg kell változnom.. nem tudok tovább igy élni mit teggyek


2010. máj. 15. 21:00
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:

ma 21:21


a válaszok mennyiségéből ítélve ez cska neked okoz gondot, ezért kár volt beírni..


Lehet, hogy azért, mert csak én vagyok hozzászokva az igényes írásképhez.

2010. máj. 16. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 A kérdező kommentje:
leszarom az irásképet nem ez a legnyagobb problémám miközben dől össze minden körülöttem!!nem tetszik ne irj és ne mond hogy felesleges volt beirni a kérdést...mert nekemm ezek a válaszok igenis sokat segitettek kivéve a tiédet...
2010. máj. 16. 11:59
 33/42 anonim ***** válasza:
Valószínű negatív a kisugárzásod. A többiek ezt észlelik. Idegen vagy számukra, ami belőled árad, számukra idegen. Talán félnek tőled, mert olyan titokzatos vagy. Ha találsz hozzád hasonló típust, aki befelé forduló, nagyobb valószínűséggel "egymásra találtok". Lehet, neked erre vanigazából szükséged, nem arra, hogy sok sok ismerősöd legyen, és álszent barátnőd. Talán az csak vágy, hamis vágy, mert a kíváncsiság hajt. Számomra sokkal érdekesebb és "vonzóbb" lennél, nem szexuálisan, mert én is lány vagyok, de nagyon kíváncsivá tennél! Sokkal inkább barátkoznék veled, mint azokkal, akik nyitottak, é smindenkivel barátkoznak. Biztos neked azokra van szükséged? És nem oylanok társaságára, akik hozzád hasonlók? 25L
2010. máj. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
Szívesen átölelnélek, de szerintem messze laksz tőlem :/
2010. máj. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 A kérdező kommentje:
jaj hát ez nagyon aranyos volt amugy baranya megye:)
2010. máj. 28. 22:49
 36/42 anonim válasza:
100%

Figyelj, ez hülyeség! Nyilván, ha belegondolsz, hogy az a szó, hogy ,,senki" mit jelent, akkor rájössz, hogy talán nincs is olyan ember a Földön, akit szó szerint senki se szeretne!

Biztos, hogy van aki szeret.

Egyébként sohasem tudhatod, hogy ki volt eddig beléd szerelmes, csak nem tudtál róla.

Vagy ki az aki a szíve mélyén barátkozott volna veled, csak valami miatt nem tudott, vagy nem mert...


Egyébként hidd el, hogy szinte mindenkivel ez van, én is ittohn ülök, pedig sokan mondják, hogy csinos , szép lány vagyok, mégis a barátnőim vagy leléptek, vagy nem érnek rá találkozni, vagy nem is akarnak velem barátkozni.


A pasik dettó, csak azt akarják! Nincs idejük nekik se, így itt ülök, és álmodozom , hogy egyszer nekem is lesz családom.

Ne add fel!


Egyébként én járok pszichológushoz, és ez nem ciki! Oda egészséges emberek járnak, ez azt jelenti, hogy az nem baj, ha odamész, és beszélgetsz. Aki emiatt megszól az egy tapló.

Egyébknt nem kell nagy dobra verni, hogy jársz hozzá.

2010. máj. 29. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
100%

üdv.. huhh, sokat olvasgattam, a hozzászólásokból is van szöveg bőven.


Szóval, nagyon hasonló cipőben járok én is. Ha vigasztal, a világon egyáltalán nem vagy egyedül. Most engem is vigasztal valamennyire, hogy nem csak abból válik ilyen, akinek alapvető hibája van a hozzáállásban. (pl írásból kiderül, hogy éretlen, meg mindig visszahúzódó)

de ezek szerint te se akarsz az lenni. Nyugi, én is pont ebben szenvedek, 10-es vagyok, és én is mikor kiléptem az enyhén szólva megutált általánost, új lelket öntöttem magamba, beoltottam magam optimista gondolatokkal, és hogy új erővel indulok neki stb. És most ott tartok, hogy elkeseredettség alján..

Valamiért nekem a tippek is kifulladtak, mert én még idén is mindent megtettem, hogy természetes rokonszenvet nyerjek (tehát nem hirtelen akartam szuper lenni, hanem megismertetni magamat valamennyire) és mindig volt valami, ami késztetett, hogy javul a közösségem. erre talán minden csak azért történt meg, hogy most még szarabb legyen minden.. :(


Kezdem lassan gyűlölni, hogy 2x sikerült idén csatlakozni (bár egyik se volt teljesen egyenes) egy iskolán kívüli -ba, volt az szilveszter. És tök jól sikerült.. akkor, és végül. Tényleg azt hittem minden jó, és hogy ez mennyit számít. És tudod hétfőn mi volt? Mikor épp egy eseményt idéztek, és hozzászóltam, a srác hülyén nézett, és kérdezte "mi, te is ott voltál?" ennyit ért, ráadásul ugyanígy volt egy másik is, ott ráadásul én el is hívtam őket felénk, meg lettek vendégelve piával is stb.

Most olyan, mintha azt is csak álmodtam volna, tényleg, ezek ennyire képesek kihasználni? Azóta (és előtte is) ugyanis mindenből mindig kihagytak, nemrég pl volt egy összejövetel, ahova tök nagy csapat gyűlt össze, 1-2 visszahúzódó élettelen srácot nem hívtak.. és engem.

Meg azelőtti héten is, ilyenkor mondom már azt, hogy elegem van belőlük, nekem ne mondja senki, hogy nem voltam elég önbizalmú, vagy nem próbálkoztam rendesen. Különösen az egyikből van már elegem teljesen, mert amúgy is egy beképzelt k*csög, akinek se poénban, szókincsben nincs több kapacitása, ezt is kijelentem mostmár.


Mindegy, 4-5 év folytonos újbóli erőgyűjtés, amit csalódások követtek (de tényleg, rövidebb vagy hosszabb idő, de egyszercsak újra pofára estem váratlanul), de bennem van a hiba és legyek boldog meg higgyek benne, hogy én csináltam mindent rosszul, hát persze...


Bocs, hogy most válasz helyett én problémámról papoltam itt, de talán mi is normálisak vagyunk, csak pechesek. Egyébként nekem eltökélt tervem, ha kijárom ezt a rohadt iskolát, húzok a francba ebből a városból, mert amúgy is utálok itt élni, vagy Pesten kezdek valamibe (főiskola vsz), vagy megyek 1 évre Londonba nyelvfejlesztés címszó alatt. Szüleimmel meg egyenesen nem tudok megbeszélni semmit, kutyámban (nyugodjon békében) több megértést találtam, mint anyámban, akinek mindig valami vagy igen, vagy nem (ha érted, miről beszélek)

ja és igen, nálam is volt, hogy azon kaptam magam, hogy kezdtem rendszeresen (napi szinten :P)inni, de arról végülis leszoktattam magam, nézd, ezek az emberek nem érnek annyit...


17f, majd jelezz valamivel, ha elolvastad :) kk

2010. máj. 29. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
Én már idős vagyok, de engem sem szeret senki. Azt gondolom, azért, mert nagyon csúnya vagyok, az nézésem zord, alapból. Ha valakit kedvelek, és "barátságosan nézek rá", akkor is olyan vagyok mint egy boszorkány. Szóval engem nem ok nélkül nem szeretnek. De szerintem nálad ilyen okok nem állnak fenn, fiatal vagy, biztos, ha megismernek, szeretni fognak. Ne ess abba a hibába, mint én, hogy nem is adtam rá lehetőséget, hogy a "jobbik" arcomat is megismerjék.
2010. máj. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:

Nagyon egyszerű a válasz-

Mert nem szereted önmagad! Ha szereted magad, akkor másokat is jobban tudsz szeretni. Itt most nem az egoizmusra gondolok, hanem az elfogadásra.

Fogadd el magad!

"Szeresd felebarátod, mint önmagad"

Azért

van benne igazság

Mindenkivel meg nem lehet jóban lenni

Meg nem lehet, hogy mindenki szeressen...

De hát legyünk őszinték magunkhoz

mi sem szeretünk mindenkit:D..

Fel a fejjel csajszi!

2010. máj. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:

Meg egy kicsit merj nyitni az emberek fele a világ fele.

Segíts másokon,az mindig jó érzéssel tölt el.

És hálát kapsz. Tökjó dolog.

2010. máj. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!