Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem szeret senki? Mit...

Miért nem szeret senki? Mit tettem?

Figyelt kérdés
Mostanában elég gyakran úgy érzem, hogy a családomon senki sem szeret, mindenki csak útál, akik a barátaimnak vallják magukat, azok is csak kibeszélnek, és a hátam mögött átkoznak. Nagyon rosszul esik, hogy másoknak annyi igazi(nak tűnő) barátja van, én meg akárhogy is próbálkozom, minden lehetséges jelentkező csak azt juttatja eszembe, hogy "úgyis ki fog beszélni, nem bízhatok meg benne".. Sokan irigyek rám, és sokan szeretnének velem lógni, mégis úgy érzem senki sem szeret! Néha nincs is kedvem kimenni, ha hívnak... :( Facebookon is ha van ilyen: "Lájk, ha bírsz!" szöveg és én kirakom, csak 10-11-en lájkolják, pedig van 700 ismerősöm. Másnak meg sokkal kevesebb van, de van vagy 30 lájkja. Miért van ez? Miért nem szeret senki? Úgy érzem sokan irigyek rám, mert sokan akarnak velem járni, és mert szép vagyok. Tényleg ezért rühell mindenki? Megéri szépnek lenni, ha cserébe nincsenek igazi barátaid és mindenki legszívesebben vonat alá lökne?
2011. júl. 2. 20:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A 700 ismerős nem jelent semmit. Gondoom mindekit bejelölsz, akit csak meglátsz, vagy látásból ismersz. Barátokból biztos nincs 700...
2011. júl. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ők jelölnek engem, de nem ezen kéne felakadni, mert nem ez volt a kérdésem.
2011. júl. 2. 20:14
 3/11 anonim ***** válasza:
Lehet paranoid vagy es ez kiul a viselkedesedre... legy kedves mindenkihez,mosolyogj,hallgass vegig odafigyelve masokat,ne adj keretlen tanacsot,stb es hagyd a parath nem szeret senki...
2011. júl. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Aha, két rossz tulajdonságod már ki is jött az előző komm-tből: sértődékenység és nyegleség..:)
2011. júl. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
És az baj, hogy néha túl vicces vagyok, tehát túl sokat hülyéskedem, hülyét csinálok magamból meg ilyenek? Ez baj?
2011. júl. 2. 20:18
 6/11 anonim ***** válasza:

"Facebookon is ha van ilyen: "Lájk, ha bírsz!" szöveg és én kirakom, csak 10-11-en lájkolják, pedig van 700 ismerősöm"


Az még nem jutott eszedbe, hogy unalmasak már ezek az óvodás szintű facebookos baromságok? én sem szoktam mindig nyomogatni a lájk gombot, mert már unom!

az igazi barát pont arról ismerkszik meg, hogy a való életben "lájkol" nem egy honlapon...

2011. júl. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
ne akarj sok barátot, mert az nagyon felületes. legyen 1-2, de ők tényleg igazi barátok legyenek. és akkor egy életre meg van oldva a barát-probléma. mért vagy benne annyira biztos egyébként, hogy irigyek rád? lehet, hogy simán csak nem bírnak, ez előfordul. az ember nem lehet jóban mindenkivel. viselkedj normálisan a családoddal és a környezeteddel. ha ennyire nagyon szépnek tartod magad, akkor ideje elgondolkozni azon, hogy nem vagy-e egy kicsit eltelve magadtól? talán emiatt nem kedvelnek sokan, és nincs igazi barátod. a szerénység nagy erény.
2011. júl. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

"Sokan irigyek rám, és sokan szeretnének velem lógni,"


Hát általában aki leír ilyet, hogy "irigyek rám, meg velem szeretnének lógni", ott bajok vannak. ne csodálkozz, ha a hátad mögött kibeszélnek.

Kicsit nagyképűnek tűnsz.

javasolnám a virtuális barátok helyett, a hús-vér barátokat.

2011. júl. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
20.16 tul sokat hulyeskedem,stb ja az baj mert benne van hogy tul sokat... nem kell tul sokat es nem kell hulyet csinalni magadbol hogy megkedveljenek,valoszinu pont ilyenek miatt tartozkodnak toled egyszeru legyel,azt mutasd amilyen vagy:)) nyugi senki nem unalmas,hacsak nem akar tul erdekes lenni
2011. júl. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát,valami biztosan nem stimmel pedig.Én viszont az ellenkezőjét tapasztalom.Az alakommal alpavetően elégedett vagyok,az arcbőröm viszont nem a legjobb,ezért nem szeretek fotózkodni sem.Szóval én meg azt látom,hogy a barátkozás éppen hogy a "dekoratív" embereknek megy.Hiába vagyok segítőkész,kedves,őszinte,megkapom,hogy beképzelt vagyok,köröttem forog a világ és mindenütt megtalálnak a szarkák,akik ki akarnak használni.Nekem jelenleg elegem van a humán társadalomból (tisztelet néhány kivételnek),engem jelenleg nem is érdekel az egész...Egyszer biztosan eljön az én időm is,most szépen lefékeztem....

Tudod bizonyítani,hogy kibeszélnek és pocskondiáznak a hátad mögött?Én adandó alkalommal visszavágnék és az orruk alá dörgölném,hogy milyen mocskok,egyúttal elküldeném őket melegebb éghajlatra.

Ez a gyanakvás viszont nem jó,bár megértem,hogy sok csalódás után nem könnyű ismét bizalommal lenni mások felé.A facebookra szerintem nem kell alapozni,mint az emberi kapcsolatok minőségének mércéjére...

Az,hogy másoknak sok igaz(nak tűnő) barátja van....hát,hidd el sok ember csak mutat a külvilág felé,úgymond kirakatemberek.,kifelé élnek.A legszuperebbnek tűnő kapcsolatokban is vannak mélypontok,és ami kívülről harmóikusnak tűnik,nem biztos,hogy valójában tényleg az (volt szerencsém észlelni)

2011. júl. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!