Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem szeret senki? Mit...

Miért nem szeret senki? Mit tettem?

Figyelt kérdés
Mostanában elég gyakran úgy érzem, hogy a családomon senki sem szeret, mindenki csak útál, akik a barátaimnak vallják magukat, azok is csak kibeszélnek, és a hátam mögött átkoznak. Nagyon rosszul esik, hogy másoknak annyi igazi(nak tűnő) barátja van, én meg akárhogy is próbálkozom, minden lehetséges jelentkező csak azt juttatja eszembe, hogy "úgyis ki fog beszélni, nem bízhatok meg benne".. Sokan irigyek rám, és sokan szeretnének velem lógni, mégis úgy érzem senki sem szeret! Néha nincs is kedvem kimenni, ha hívnak... :( Facebookon is ha van ilyen: "Lájk, ha bírsz!" szöveg és én kirakom, csak 10-11-en lájkolják, pedig van 700 ismerősöm. Másnak meg sokkal kevesebb van, de van vagy 30 lájkja. Miért van ez? Miért nem szeret senki? Úgy érzem sokan irigyek rám, mert sokan akarnak velem járni, és mert szép vagyok. Tényleg ezért rühell mindenki? Megéri szépnek lenni, ha cserébe nincsenek igazi barátaid és mindenki legszívesebben vonat alá lökne?
2011. júl. 2. 20:09
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Rögeszmékkel a mentális egészségbe írj.
2011. júl. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!