Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért nem szeret senki?

Mért nem szeret senki?

Figyelt kérdés

Kérlek olvasd végig,és segíts...utolso remény a pszihologus elött.probálok tömör lenni:gimis elsős vagyok régi sulimban mindig egy barátnőm volt aki mindig ö volt soha nem birtak a nagyobb haveri társaságban de azthittem ez azért van mert nem első óta jártam abba suliba és nem tudtak befogadni aztán uj suli midnen ugy gondoltam majd itt más lesz minden át váltáozom olyan örrökké mosolygos lánnyá akit mindenki szeret egy ideig ment azán változott minden megint csak egy emberrel alakitottam ki szorosabb kapcsolatot és a többivel csak ugy vagyok van aki szeret de mégtöbben vannak akik nem...

És az emberek kb 70%-ának nem vagyok szimpatikus még akkor sem ha megsem szólalok ami nem tudom mitől lehet aki nem ismer az kb. igy vélekedik rólam:beképzelt stréber befeléforduló szégyenlős hallagatag nagyképű lány vagyok pedig ez nem igaz ...KÖnyörgöm mért ilyenek az emberek hogy látásra mondanak véleményt csak megkellene ismerni nem lehetek ennyire szörnyű....nem tudom mértr de már az uj helyen is van akik utálnak vagy egyszerüen csak levegőnek néznek !!mért nem tudok társasági ember lenni mint bárki más (alapból szeretem a bulikat és benne vagyok sok hülyeségben több dologban mint akárki aki tök beszédes) és msot már elvesztettem azt a barátnőmet is aki eddig mellettem volt /csak azért mert nem vagyok egy nagy baráti társaság tagja,és ő ilyen ember szerettet volna lenni és beépült valakikhez engem otthagyva) Annyira utálom magam ezért mert ilyen a természetem és van bennem valami irtóan negativ kisugárzás amugy nem barátkozom könynen általában szótlan vagyok csak egy idő után nyilok meg a tipikus flegmatikus ember azthiszem....

Valaki segitsen meg kell változnom.. nem tudok tovább igy élni mit teggyek


2010. máj. 15. 21:00
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
100%

ma 21:15


Cáfolom, általánosban volt egy csaj, Erdélyből jöttek, és matekzseni volt!


A Fél osztály utálta kb 3 hónapig aztán utánna már mindenkit ő korrepetált matekból, a tanár akár szabadságra is mehetett volna!


Az osztályátlagot 2 esről felhozta 4 esre..

Le volt esve az álluk a tanároknak..

2010. máj. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
100%
21:22 - Kivétel erősíti a szabályt...
2010. máj. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
100%
rengeteg ilyen ember van aki nem tud nagyobb társoságokba beolvadni. nekem is van ilyen barátnőm. igazábol nem is annyira a barátnőm csak úgy vagyunk egymással. néha beszélgetünk de nem túl gyakran. inkább ilyen magánakvaló csajszi. tudom h a külsőről való ítélés nagyon ronda dolog de ez 1 létező emberi tulajdonság. és szerintem már te is csináltál ilyet. gondolj bele. meglácc 1 miniszoknyás halálrafestett kivágottpólós csajt nyílván nem azt mondod h milyen kis aranyos lánynak tűnik. tudom h nagyon nehéz elviselni az olyat amikor az emberek csak úgy ítélkeznek feletted. szerintem vegyél elő 1 fehér lapot és írd rá a rossz tulajdonságaidat, utána gyűrd össze tépd szét és égesd el vagy dobd ki vagy tedd bele forrásban lévő vízbe:P utána vegyél elő 1 másik lapot írd rá a jótulajdonágaidat és valahová mondjuk az ajtódra ragaszd ki és minden nap olvasd el, illetve írd le még azt is h mit gondolsz min kéne változtatnod h a környezeted elfogadjon és ha hetente változtatsz 1 dolgon akk nem hiszem h bármi probléma lenne a későbbiekben:) de soha ne felejsd el. minden ember más! ezután is lesz olyan aki nem fog szeretni és hülyeségeket fog rólad mondani de ezzel nem kell foglalkozni csak azokkal az emberekkel vedd körül magad akik szeretnek:)
2010. máj. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 A kérdező kommentje:

ma 21.18



Ezért is egyre rosszabb midnen eddig büszke voltam magamra azért mert kitünő tanuló voltam de most gimiben nagyon erős a mezöny és egyre lejebb csusztam most is jó vagyok de már nem tudok azért annyira büszke lenni magamr amert egy négye saz alap követelmény és amugy meg nem értek atanuláshon kivül semmihez és már ahhoz sem ugyhogy ezzel is összekeveredtem

2010. máj. 15. 21:32
 15/42 A kérdező kommentje:
probálok megváltozni...de uyg érzem hogy mivel eddig alaptalanul itéltek el rengetegen, és nem szeretnek,kihagynak a társaságból,a jó bulikból így egyre több bennem a gyülölet a mások iránt a kegyetlenség a bunkoság,az áskálódás...és igy már lesz okuk az embereknek mért nem szeretni és tudom hogy ez igy nem jó változtatni kell:lennék én mosolygos,vidám ,gondnélküli lány aki midnenkire vigyorog mint a tejbetök és áradhatna belölem a pozitiv kisugárzás;de sajnos ott a suli, a sok gond az otthoni problémák ( és ez hogy nem szeretnek igy nem tudok foolyton mosolyoogni és kiegyensulyozott lenni...bár probálok
2010. máj. 15. 21:42
 16/42 anonim ***** válasza:
a gimi rengeteg embernek nehéz. attól függ h milyen erősségű suliból jössz. de hidd el nekem h más is így van vele! rengeteg olyan ismerősöm van (akik már egyépként egyetemre járnak) h azt mesélték h h lecsúsztak az 5ös szintről 3ra. de végül sikerült visszahozni legalább a 4es szintet. de ne legyél elkeseredve!!! hidd el nekem ezzel csak jobban megutálod magad h semmi szépet nem találsz magadban. nem látod az élet apró örömeit. de nagy dolgokat várj. sok kis örömből 1x csak 1 boldog életed lesz:)
2010. máj. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 A kérdező kommentje:
Köszönöm(:
2010. máj. 15. 21:46
 18/42 anonim ***** válasza:

A 21:18-as hozzászóló vagyok.

Az is traumát okoz kamaszkorban, hogy az ember iskolát vált. Az addig megszokott osztálytársak, jól működő barátságok egycsapásra átalakulnak. Az van, amit írtál. Az előző osztályodban esetleg éltanuló voltál, hiszen volt 8 év "munkád" benne, nem csoda, ha az új osztályodban ahová mindenki más közegből érkezett ez nem érvényesül. Vannak domináns és kevésbé domináns emberek mindenhol. Ha úgy érzed, az utóbbiak közé tartozol, próbáld a jelenlegi értékeidet feltérképezni és kitalálni, hogy tudnál ezzel kis elismerést kiváltani a többiekből, ha ez neked fontos.


Az önbecsülés a legfontosabb dolgok egyike. Ha pozitívan nézel a dolgok elé, ha megpróbálod az arcodra eröltetni a mosolyt és mondani magadnak, hogy jól érzem magam, mert jó vagyok ebben, meg ebben... az jót tesz a lelkivilágodnak. Ha harmónia van benned, harmónia lesz körülötted is. Biztosan járnak mások is az osztályban hasonló cipőben mint te. Próbáld az ő társaságukat keresni, de ne gyengítsétek, hanem erősítsétek egymást.


A kamaszkor mindenkiben változást okoz, ki így, ki úgy tudja feldolgozni. Senkinek nem könnyű. A vagánynak látszó, nagy hangú srácok például legtöbbször tele vanak szorongással, csak ezt a szerepet játszák, hogy ne szálljanak rájuk a többiek.


Olvasgass itt, biztosan találsz nagyon hasznos dolgokat. Megnéztem az előbb, van olyan írás, amiből okulni tudsz. Ne add fel, értékes vagy, hiszen már tisztában vagy a problémáddal és tenni is akarsz érte. Ez nagy dolog!


[link]

2010. máj. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:

Az előző vagyok.

Ugyanez a trauma éri a felnőtteket is munkahelyváltáskor. Ott ugyanígy nehéz a beilleszkedés. Csak addigra, mire felnősz, már kezelni tudod ezeket a dolgokat, kamaszkorban ez még nehéz.

2010. máj. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 A kérdező kommentje:
köszönöm...ja és arról nem is beszélve hogy egyre több alkoholt iszom...és rászoktam a cigarettára is amiről ugy gondolktam hogy soha az életben kisem probálom persze ezekben közbe játszik a társaság is..... de szért.......
2010. máj. 15. 21:51
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!