Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan család, akik hasonló...

Van olyan család, akik hasonlóan élik az életüket?

Figyelt kérdés

Csak úgy kváncsiságból kérdezem...

Szóval mi 5en vagyunk tesók, apukám, anyukám mindig is nagy családot szerettek volna, ahol a gyerekek, házastársaik, unokák szeretnek együtt lenni.A húgom igaz kint él külföldön, de mi akik itthon maradtunk nagyon sok időt töltünk együtt.Én is férjhez mentem, most jön a babánk, és elég sok időt töltök anyumékkal, közel lakunk egymáshoz, szinte nincs olyan nap, hogy ne találkoznánk, mivel itthon vagyok, ő főállású anya.De a férjem is nagyon szereti a családom,a hétvégeket általában együtt töltjük nagyon jó hangulatban, nagy családi ebédekkel:)pesze az ő szüleihez is járunk, csak nem olyan sűrűn, ők messzebb is laknak.

Szóval tök jól megvagyunk így, csak nem nagyon ismerek más családot, akik ilyen sokat vannak együtt, és jól is érzik magukat.


2010. máj. 14. 16:18
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/75 anonim ***** válasza:
49%
2010. máj. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/75 anonim ***** válasza:
72%

Ennyi egysejtűt,mint akik ide írnak,halljátok,ez nevetséges!

Némelyikőtök akkora ökörségeket írt ide unalmában,hogy az már szánalom a köbön!Ráadásul nem hogy nem vagytok viccesek,de még a primitívségetek is csak úgy világít a monitoron keresztül is!Gratulálok a sok IQ-fighternek!


Kérdező,örülj neki,hogy összetartó családod van,hiszen ez csak keveseknek adatik meg a mai világban!Én örülnék,ha olyan családom lenne,mint Neked.Sajnos a mi családunk eléggé széthúzó,és teli van kétszínű,gonosz emberekkel.Mi nem járunk össze,nálunk majdnem mindenki csak a szemforgatáshoz,meg a sz@rkeveréshez ért.Egyedül a szüleimre számíthatok,de nem is baj,mert ők a legfontosabbak,más meg le van sz@rva.

Légy büszke rá,hogy Te nem váltál,drogos,iszákos,felszínes,ostoba,húgyagyú kis trendmajom piá..vá!Több olyan család kellene a mai világba,mint a te családod.Vigyázz rájuk!

2010. máj. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/75 anonim ***** válasza:
56%
A fő idióta meg ez az 59%-kos kis unatkozó hülyegyerek!
2010. máj. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/75 anonim ***** válasza:
34%

http://www.youtube.com/watch?v=ck9r9KQX3XU

B*zd meg ezek nem is százan vannak, mert megszámoltam. Csak a nevük az.

2010. máj. 15. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/75 anonim ***** válasza:
51%

Azért minket romákat nem kellene bántani. Főleg nem a zeneszeretetünk miatt.

Gazsi

2010. máj. 15. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/75 anonim ***** válasza:
34%
B*zd meg, na most már nem tudok aludni, mert hallom a hegedülést.
2010. máj. 15. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/75 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat.Én egy szóval sem állítottam,hogy azoknak nem értékes a családi kapcsolatuk,akik nincsenek olyan sokat együtt mint mi.Csak kérdeztem valamit.

És köszi azoknak akik értékelik amit képviselünk:)

Amúgy a cigányzenekar tök jó:)

2010. máj. 15. 12:25
 68/75 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy aki felnőttként szeret együtt lenni a családjával, szüleivel testvéreivel az uncsi, vagy hogy nem járna bulizni. Mi ugyan mostanában már ritkán járunk, de egyetemista koromban én is hetente kétszer jártam bulizni, és nagyon szerettem, hogy apukám mindig csinált nekem is bolonyait amit csak fel kellett melegítenem amikor hajnalban alkoholosan éhesen hazaértem. Éppen mivel külön életünk van, csak hetente vagy kéthetente találkozom a családommal, de mindig nagyon örülök neki. Nyilván a kiskamaszok még ezt még nem értékelik, de azért kívánom nekik, hogy később másként gondolják. Azokat a felnőtteket akik nem szeretik a családjukat meg igazán sajnálom.

Egyébként ha valamit, ezt az egy hagyományt tisztelni kellene a cigányokban (már nem a lopós, vagy a mercis cigányokra gondolokok), hogy a család és a gyerekek az ami igazán fontos.

(én nem vagyok roma)

2010. máj. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/75 anonim ***** válasza:

Ná mé bántotok minket romákat?

Gazsi

2010. máj. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/75 anonim ***** válasza:
Jaj hát attól hogy te nem ismersz ilyen családot mint a tied attól még vannak ilyen családok.Ne hogy azt hidd már hogy csak ti szeretitek egymást.Lehet hogy szegény férjed is szeretne annyit lenni a saját szüleivel mint a tieiddel csak nem meri mondani,az meg hogy messze laknak nem mentség.
2010. máj. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!