Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan család, akik hasonló...

Van olyan család, akik hasonlóan élik az életüket?

Figyelt kérdés

Csak úgy kváncsiságból kérdezem...

Szóval mi 5en vagyunk tesók, apukám, anyukám mindig is nagy családot szerettek volna, ahol a gyerekek, házastársaik, unokák szeretnek együtt lenni.A húgom igaz kint él külföldön, de mi akik itthon maradtunk nagyon sok időt töltünk együtt.Én is férjhez mentem, most jön a babánk, és elég sok időt töltök anyumékkal, közel lakunk egymáshoz, szinte nincs olyan nap, hogy ne találkoznánk, mivel itthon vagyok, ő főállású anya.De a férjem is nagyon szereti a családom,a hétvégeket általában együtt töltjük nagyon jó hangulatban, nagy családi ebédekkel:)pesze az ő szüleihez is járunk, csak nem olyan sűrűn, ők messzebb is laknak.

Szóval tök jól megvagyunk így, csak nem nagyon ismerek más családot, akik ilyen sokat vannak együtt, és jól is érzik magukat.


2010. máj. 14. 16:18
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/75 anonim ***** válasza:
100%
mennyi idióta válaszoló, na nem azért mert más elvet képviselnek, az rendben van, de ahogy és amiket írnak...roma meg nyugdíjas...csak azért, mert valakinek fontos a családja és a családi légkör, az összetartozás a fontos azért mindjárt meg kell szólni? szerintem meg nem vagyunk egyformák. gondolom sokaknak a családja a rosszindulatúságról szól, ahol az anyós gyülöli a menyét/vejét, unalmasak, idősek, a testvéreiket csak jó messziről szeretik, stb. vannak igenis humoros, boldog, fitt családok, ahol nem kényszer az együtt töltött idő, hanem jóleső dolog. én magam sem járok össze minden nap anyukámmal, sőt, minden hétvégén sem, de viszonylag gyakran. imádják a párom, anyum viszonylag fiatal, jó a hangulat. ha pedig nagynénik, nagybácsik, unokatesók is összegyűlnek főleg jól érezzük magunkat. mindenki másként éli az életét. szerintem örülj, hogy ilyen jó a családod, nagy ritkaság az ilyen nyitott kapcsolat, szülők, gyerekek, tesók között. inkább mások gondolkodjanak el, hogy miért is rázza ki őket a hideg a "többet lenni a családdal" dologra...nekem az a tapasztalatom, hogy az embereknek és főleg a gyermekeknek jót tesz ha több generáció életébe, nézeteibe látnak bele, rengeteget tanulnak, toleranciát, szeretetet, tiszteletet. nem azt mondom h ezt máshol nem lehet, de előnyére válik egy kisgyereknek.
2010. máj. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/75 A kérdező kommentje:
érdekes, hogy most az a "gond" hogy a romák nagyon erősödnek, vagy hogy fejezzem ki magam.Minket meg itt sokan romának gondolnak, mivel így élünk.Akkor el kéne gondolkozni, hogy vajon miért erősödnek a romák.
2010. máj. 14. 18:10
 53/75 anonim ***** válasza:
26%
Na most fog ráhúzni a Száztagú cigányzenekar.
2010. máj. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/75 anonim ***** válasza:
100%
A legkedvesebb beszélgetőpartneremnek 9 gyermeke van. Nem romák. Mindkét szülő diplomás, már unokája is van az illetőnek :) Nem csak roma lehet az, akinek van gyereke és nem utálja a családját. Bár manapság már az a divat,hogy mindenki rosszban van mindenkivel, senki "nem ért meg" senkit. Nevetséges...
2010. máj. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/75 anonim ***** válasza:
57%
Aki azt írja, hogy fúú ők milyen összetartók és kötődnek a hagyományokhoz még nem azt jelenti, hogy a másik oldalon lévők nem. mentalitás kérdése, kinek ki jön be én megőrülnék, ha minden másnap összeröffenne a nagycsalád és nekem ehhez asszisztálni kéne, mert nem ilyen vagyok. ettől függetlenül kötődöm a családomhoz és bizalmas viszonyban vagyunk, ám szerintem ennek nem az a fokmérője, hogy non-stop egymásnál basszuk a rezet.
2010. máj. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/75 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó tökéletesen igazad van!!!
2010. máj. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/75 anonim ***** válasza:
47%
Mégis ki mondta, hogy aki nem gyűlik össze kétnaponta (mint ahogyan mi sem), az nem összetartó?
2010. máj. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/75 anonim ***** válasza:
34%

Nagyon gáz csájé! Nekem elegem van a nagy családból.

Gazsi

2010. máj. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/75 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem Magyarorszagnak (de nem csak) meg sokat kell fejlodnie. Honnan jon ez az allando "romazas"? Talan bennetek maradt, beletek nevelt rasszizmus? Mi ez a megbelyegzo, elitelo magatartas? Mar kezdem unni, hogy Magyarorszagon ha kell, ha nem, mindenkit "leromaznak". Vagy cikket csinalnak abbol, ha valaki romaval udvaroltat maganak. Nos, buszken allitom, hogy ahol en elek, Kanadaban, a roma is ember, ha becsuletes es szorgalmas. Az ilyen rasszista magatartasuakat nyilvanosan elitelik es ugy repulnek a munkahelyukrol mint a pinty! De ez meg semmi a tobbihez kepest!
2010. máj. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/75 anonim ***** válasza:
49%
Na tessék, már hallom a hegedülést is.
2010. máj. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!