Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan család, akik hasonló...

Van olyan család, akik hasonlóan élik az életüket?

Figyelt kérdés

Csak úgy kváncsiságból kérdezem...

Szóval mi 5en vagyunk tesók, apukám, anyukám mindig is nagy családot szerettek volna, ahol a gyerekek, házastársaik, unokák szeretnek együtt lenni.A húgom igaz kint él külföldön, de mi akik itthon maradtunk nagyon sok időt töltünk együtt.Én is férjhez mentem, most jön a babánk, és elég sok időt töltök anyumékkal, közel lakunk egymáshoz, szinte nincs olyan nap, hogy ne találkoznánk, mivel itthon vagyok, ő főállású anya.De a férjem is nagyon szereti a családom,a hétvégeket általában együtt töltjük nagyon jó hangulatban, nagy családi ebédekkel:)pesze az ő szüleihez is járunk, csak nem olyan sűrűn, ők messzebb is laknak.

Szóval tök jól megvagyunk így, csak nem nagyon ismerek más családot, akik ilyen sokat vannak együtt, és jól is érzik magukat.


2010. máj. 14. 16:18
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/75 anonim ***** válasza:
26%
27 évesen nyugdíjas élet?
2010. máj. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/75 A kérdező kommentje:
17:43as nagyon köszi, egyetértek!És örülök most már, hogy feltettem ezt a kérdést, jó olvasni hasonló gondolkozású embeker véleményét:)jó tudni hogy nem a mi családunk az egyedüli:))
2010. máj. 14. 17:46
 43/75 A kérdező kommentje:
nem tudom amúgy, hogy miért nyugdijas élet ez....persze tejesen más mint a mai trend, na de nem azért tettem fel a kérdést, hogy aztán a máshogy gondolkozókat leszóljam, csak szeretném tudatni, hogy nagyon pezsgő, izgalmas életünk van:)
2010. máj. 14. 17:49
 44/75 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk elég rendesen szétszakadt a család. A legtöbbet anyukámmal és az egyik testvéremmel találkozom de már a barátommal élek együtt egy éve.

Mindig is szerettem volna ilyen nagy családot de ez minálunk elképzelhetetlen lenni. Mindenki fúj a másikra, még én vagyok az aki úgy ahogy mindenkivel jól kijön.

2010. máj. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/75 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon szerencses vagy, hogy kozel laksz a szuleidhez. Szerintem minden csalad osszetarto kellene legyen.

En kis csaladbol vagyok, csak egy testverem van, de a ferjemnek 6 testvere van, es minden testverenek kulon-kulon 2-3 gyereke. Evente 2-szer osszejonnek. Hat rengeteg szervezesbe kerulnek az osszejovetelek, egyreszt mert tavol laknak egymastol es mindegyik elfoglalt. Aztan ahol annyi ember ott 100 fele kivansag es neha a kivansagok es a velemenyek nem passzolnak egymassal. Nekunk meg nincs gyerekunk. Csodalom az ilyen nagy csaladokat, de valahogy nem kivankozom a ferjem csaladjaba valami okbol. Nem is tudom, talan tul farasztonak talalom oket, alig tudsz szohoz jutni kozottek. Van bennuk egy tulzott enkozpontusag es ahogy latom, a sogorok es a sogornok, kintieknek szamitanak,csak az ok csaladjuk a legjobb es a legtehetsegesebb, mas nem szamit, csak az o csaladjuk. Ezt a leertekelo magatartast nem szeretem bennuk, es ezert tunnek nekem szektasnak. Ugyanis a szektak csak egymast ismerik el, ha jol tudom...

2010. máj. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/75 A kérdező kommentje:

de amúgy tényleg érdekes...ha valaki válásról ír az a baj, ha valaki ilyeneket, akkor meg az....

hát nem tudom, számomra példa értékű, hogy a szüleim idén lesznek 27 éves házasok és soha nem csalták meg egymást, mai napig boldogok.

2010. máj. 14. 17:52
 47/75 anonim ***** válasza:
100%
úr isten de primitív emberek élnek ezen a világon.roma meg ilyenek ne haragudjatok.tudod ha több család lenne úgy mint ti nem lenne ennyi tanár verés drogos fiatalok meg stb.. nem érdekel más mit gondol de nagyon jó neked a család a legfontosabb dolog az életben.és míg más nem számíthat rájuk te mindig.két gyermekes édesanya vagyok de ilyen szellembe szeretném én is a lányaimat felnevelni.hidd el ennél nagyobb kincs nincs is az életbe.akiknek meg más kell éljék úgy az életüket,a tiéd mindennél többet ér.
2010. máj. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/75 A kérdező kommentje:

nagyon remélem sikerül megvalósítani amit szeretnél:)

amúgy meg náluk nincsenek gondok a sok igény miatt, ha valakinek nem teszik valami, akkor nekiállunk és csinálunk melegszendvicset, az mindenkinek bejön, aki a másikat nem szereti:)ja és mindenki kiveszi a részét a munkákból...

2010. máj. 14. 17:56
 49/75 anonim ***** válasza:
100%
Mi is hasonlóan élünk, mamámékkal sokat találkozom, bár mi csak ketten vagyunk testvérek. Szerencsés vagyok, mert már elmúltam 20 éves és mind a 4 nagyszülőm valamint az egyik dédszülőm él. A dédipapám 5 éves koromban halt meg, a másik dédimamám 6 éve halt meg, de még mindig van olyan dédszülőm, aki él :) Szóval példát vehetnének sokan rólatok, bár mindenki így élne, mint ti :)
2010. máj. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/75 anonim ***** válasza:
100%

Ja és tényleg hülyeség, hogy egymás nyakán, miért lennénk egymás nyakán? Jó mi tényleg nem vagyunk sokan, mert csak ketten vagyunk testvérek, de ha többen lennénk sem lennénk egymás nyakán. Teljesen jól elvagyunk, a szüleim is nagyon jó fejek, annak ellenére, hogy tényleg látástól vakulásig dolgoznak, ahogyan a nagyszüleim is. Én már egyetemista vagyok, de a mai napig nagyon élvezem az összejöveteleket. Nem értem mi ezzel sok ember gondja.

Na meg mi ez a romázás? Már ne is haragudjatok, de attól, hogy valaki tartja a kapcsolatot a rokonsággal, már rögtön gyanús, hogy roma származású? Nekünk még távoli rokonunk sincs, aki roma lett volna, mindenki magyar volt kivétel nélkül, egyedül a dédmamám volt szlovák származású. Ennyit az okfejtésetekről.

2010. máj. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!