Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan család, akik hasonló...

Van olyan család, akik hasonlóan élik az életüket?

Figyelt kérdés

Csak úgy kváncsiságból kérdezem...

Szóval mi 5en vagyunk tesók, apukám, anyukám mindig is nagy családot szerettek volna, ahol a gyerekek, házastársaik, unokák szeretnek együtt lenni.A húgom igaz kint él külföldön, de mi akik itthon maradtunk nagyon sok időt töltünk együtt.Én is férjhez mentem, most jön a babánk, és elég sok időt töltök anyumékkal, közel lakunk egymáshoz, szinte nincs olyan nap, hogy ne találkoznánk, mivel itthon vagyok, ő főállású anya.De a férjem is nagyon szereti a családom,a hétvégeket általában együtt töltjük nagyon jó hangulatban, nagy családi ebédekkel:)pesze az ő szüleihez is járunk, csak nem olyan sűrűn, ők messzebb is laknak.

Szóval tök jól megvagyunk így, csak nem nagyon ismerek más családot, akik ilyen sokat vannak együtt, és jól is érzik magukat.


2010. máj. 14. 16:18
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/75 anonim ***** válasza:
51%
Na én sem tudnék így élni.
2010. máj. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/75 anonim ***** válasza:
52%
Vidéki vagy?
2010. máj. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/75 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó válaszoló, nem csak roma családoknál van így! Nállunk barátoméknál van így, hogy a szülők részéről több testvér van, és hétvégente a nagyszülőknél ebédelnek, töltik az időt. Jól megvannak elbeszélgetnek kikapcsolódnak. Mikor nem érnek rá nem mennek,de a nagyszülők ugyan úgy sütnek, és így kapnak belőle ők is. Nállunk pont az ellenkezője van, mindenki széthúz, én menekülök itthonról barátomékhoz, mert ott érzem, hogy egy igazi boldog család része lehetek. Itthon sajnos nem, nállunk az összejövetelek is unalmasak, alig beszélgetünk mindenki menne hazafelé, mindenhol máshogy van. És nem roma származású senki. Csak a nagyszülők így nőttek fel, ahol több gyerek volt mindig is ez volt a divat, hogy összejárnak, ez a természetes
2010. máj. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/75 A kérdező kommentje:
Pesttől nem messze egy kis városban élünk.
2010. máj. 14. 16:55
 25/75 anonim ***** válasza:
16:54es vagyok, 16:44es válaszolóra vonatkozik, csak közbe lettek még válaszok
2010. máj. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/75 anonim ***** válasza:

Miért lenne unalmas? Legalább nem minden nap ugyanazt csinálják.

Nekem 1 nővérem van. A szüleim tök jó fejek, csak az a baj, hogy apa nem sokat van itthon, mert dolgozik (kamionsofőr) és a héten is úgy volt, hogy hétfőn hajnalban elment és csütörtökön jött haza :S. De amikor itthon van nagyon jól szoktuk magunkat érezni. Simán mondhatjuk apának, hogy hülye :D olyan mintha haverok lennénk. Ők nem sértődnek meg ezekért, nem is olyan komolyak mint más szülei. Én szeretnék még vagy 2 tesót, de már úgyse lesz :/ :D.

13/L

2010. máj. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/75 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a barátomék ilyenek, hogy összejárogatnak a rokonok, mert sok a nénikéje, bácsikája mind a két részről. De én utálom az ilyen összejöveteleket. Inkább egyszerre csak 1 család legyen a vendég.
2010. máj. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/75 A kérdező kommentje:
ja, nálunk is hasonló....simán beszól öcsém apának, aztán együtt nevetünk.Anyát is lehet húzni, szekálni, férjem pl rendszeresen piszkálja poénból, ő visszaszól és tök jól elvagyunk.
2010. máj. 14. 17:00
 29/75 anonim ***** válasza:
17%

Már komolyan azt hittem, hogy Ti is romák vagytok.

Még el is képzeltelek Titeket.

2010. máj. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/75 anonim ***** válasza:
100%

Az én nagyszüleim is a nagy család hívei voltak.A drága jó nagymamám mindig azt mondta,hogy nincs fontosabb dolog az életben mint a családi kötelék..Nekik 14 gyermekük volt(anyám volt a legkisebb),és amíg a nagymama élt bizony a család mindig összejárt..Nagyon sok unokatestvérem van,szinte a felét nem is ismerem,de minden nyáron amikor mentem nyaralni a mamámhoz,állandóan nagy vendégsereg volt az otthonában..Drága nagymamám még megélte pár dédunoka születésnapját is.Sajnos 18 éve,hogy meghalt,már nincs senki aki a családot összefogja..Ma már nincsenek családi programok,a temetés óta nem is voltam az adott városban..Ha össze is futnak a rokonok akkor csak a temetés miatt.Már rég elveszett a varázs amit a nagyszüleimnek volt köszönhető..

De mi testvérek(3-an vagyunk testvérek) igyekszünk a nagyszüleinket követni ebben.Amikor csak lehet mindig összejövünk,hogy jól érezzük magunkat,hogy ebben a rohanó világban legyen időnk egymásra is..

38/N

2010. máj. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!