Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan család, akik hasonló...

Van olyan család, akik hasonlóan élik az életüket?

Figyelt kérdés

Csak úgy kváncsiságból kérdezem...

Szóval mi 5en vagyunk tesók, apukám, anyukám mindig is nagy családot szerettek volna, ahol a gyerekek, házastársaik, unokák szeretnek együtt lenni.A húgom igaz kint él külföldön, de mi akik itthon maradtunk nagyon sok időt töltünk együtt.Én is férjhez mentem, most jön a babánk, és elég sok időt töltök anyumékkal, közel lakunk egymáshoz, szinte nincs olyan nap, hogy ne találkoznánk, mivel itthon vagyok, ő főállású anya.De a férjem is nagyon szereti a családom,a hétvégeket általában együtt töltjük nagyon jó hangulatban, nagy családi ebédekkel:)pesze az ő szüleihez is járunk, csak nem olyan sűrűn, ők messzebb is laknak.

Szóval tök jól megvagyunk így, csak nem nagyon ismerek más családot, akik ilyen sokat vannak együtt, és jól is érzik magukat.


2010. máj. 14. 16:18
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/75 anonim ***** válasza:
50%

Hát szerintem nem egészséges. Külön kellene kicsit válni a szülőktől. Szerencséd, h a párod nem olyan típus, mint te, mert akkor örökösen azon vitáznátok, h melyikük szüleinél legyetek. Engem zavarna, ha nem lenne magánéletünk. Nálunk a párom szülei olyanok, mint a tiédek, de én fogolynak érzem magam kb. és menekülni akarok=meggyőzni a páromat, h menjünk messzebb tőlük, mert nem hagynak élni.

De ha neked/párodnak jó, akkor hajrá!

2010. máj. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/75 anonim ***** válasza:
43%

Mindig a nagy család?

Én megőrülnék!!!

2010. máj. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/75 A kérdező kommentje:
25 vagyok, de nem unalmas az életem.Anyukám tök vagány, de tényleg, húgom(aki itthon él) szintén, egy csomó mindent szoktunk együtt csinálni.Ja két öcsém is tök jófejek, meg apum is.De sokszor van, hogy csak mi fiatalok megyünk ide-oda.Mondjuk hogy jön a baba kicsit jobban meg vagyok kötve.
2010. máj. 14. 16:35
 14/75 anonim ***** válasza:
35%

Utolsó előtti, 16:34

Teljesen igazad van! Az nem magán élet.

2010. máj. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/75 A kérdező kommentje:

azért van nekünk magán életünk, vagyunk kettesben:)

és pont az van, hogy egyáltalán nem telepszik ránk a cslád, csak szimplán nagyon jól érezzük magunkat együtt.Férjem is tök jól kijön idősebb öcsémmel.

Ja és nincs kiakadás, ha nem megyünk át...inkább egy ilyen nagy olasz családhoz tudom magunkat haonlítani...kb.

2010. máj. 14. 16:38
 16/75 anonim ***** válasza:
79%

Az hogy szeretjük a hétvégéket együtt tölteni még nem jelenti azt, hogy nem vagyunk függetlenek.

27

2010. máj. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/75 A kérdező kommentje:
na jó, csak kérdeztem kinél van még esetleg így...
2010. máj. 14. 16:39
 18/75 anonim ***** válasza:
27%

25 évesen? Uram Atyám...

25 évesen még élni kell!!!

Szórakozni, tanulni, utazgatni, vásárolni, csavarogni, pasizni, bármit berúgni még füvezni is...

Nem úgy élni, mint az ókorban.

Nem úgy élni, mint egy nyugdíjas.

Ráértél volna férjhez menni még most is, vagy akár 3-4-5 év múlva is.

Hanyadik században élsz?

Ez az életstílusban még 30-on túl is megőrülnék.

21/l

2010. máj. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/75 anonim ***** válasza:
41%
Ne haragudj, de én csak roma családokról tudok, akik így élnek.
2010. máj. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/75 A kérdező kommentje:

nem vagyunk romák.És bocsi, de engem soha nem vonzott a megyek bulizok és jól berugok, aztán nem tudom másnap hol ébredek életstílus.

De mindegy, mert mindenki úgy él ahogy akar, én csak felttem egy kérdést kíváncsiságól.

2010. máj. 14. 16:51
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!