Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan család, akik hasonló...

Van olyan család, akik hasonlóan élik az életüket?

Figyelt kérdés

Csak úgy kváncsiságból kérdezem...

Szóval mi 5en vagyunk tesók, apukám, anyukám mindig is nagy családot szerettek volna, ahol a gyerekek, házastársaik, unokák szeretnek együtt lenni.A húgom igaz kint él külföldön, de mi akik itthon maradtunk nagyon sok időt töltünk együtt.Én is férjhez mentem, most jön a babánk, és elég sok időt töltök anyumékkal, közel lakunk egymáshoz, szinte nincs olyan nap, hogy ne találkoznánk, mivel itthon vagyok, ő főállású anya.De a férjem is nagyon szereti a családom,a hétvégeket általában együtt töltjük nagyon jó hangulatban, nagy családi ebédekkel:)pesze az ő szüleihez is járunk, csak nem olyan sűrűn, ők messzebb is laknak.

Szóval tök jól megvagyunk így, csak nem nagyon ismerek más családot, akik ilyen sokat vannak együtt, és jól is érzik magukat.


2010. máj. 14. 16:18
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/75 anonim ***** válasza:
88%

Nálunk pont az ellenkezője igaz. Mire a lányom 20 éves lesz rajtunk a szülőkön kívül nem lesz olyan rokona, akire számíthat.

Csak unokatestvéreim vannak, de ők utálnak.

A férjemnek is van egy unokatestvére, egy összeférhetetlen agglegény.

A testvérem depressziós, tuti, hogy nem lesz családja.

2010. máj. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/75 anonim ***** válasza:
100%
Ha közel laktok egymáshoz ez természetes!Csak nem mkinek van ideje nyílván, meg a távolság..de sztem mki zet szeretné/normális esetekben/
2010. máj. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/75 A kérdező kommentje:
mondjuk én mindenkinek ezt kívánom, tök jó együtt lenni, annyit nevetünk, hogy nemigaz:)
2010. máj. 14. 16:23
 4/75 anonim ***** válasza:
62%

Nálunk is az ellenkezője.

Nem unalmas az életed?

2010. máj. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/75 anonim ***** válasza:
84%
Szuper, majd ha a lányom 20 éves lesz, szólok neki, hogy keressen meg benneteket.
2010. máj. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/75 anonim ***** válasza:
100%
Mi nem vagyunk ilyen sokan, és messzebb is lakunk de szintén nagyon szeretünk együtt lenni. Szerintem ez egy nagyon nagy kincs, nem mindenkinek van ilyen családja mint nekünk.
2010. máj. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/75 A kérdező kommentje:
miért lenne unalmas??egyáltalán nem az...
2010. máj. 14. 16:25
 8/75 A kérdező kommentje:
én is pont így gondolom, hogy nagy kincs a családunk:)
2010. máj. 14. 16:26
 9/75 anonim ***** válasza:
76%

Nekem csak egy testvérem van.

Lehet majd idősebben szeretek majd többet lenni a családommal, de most nem nagyon (21 évesen).

Inkább a barátom és haverokat választom. Velük érzem a legjobban magam. Szeretem az izgalmakat.

Nem szeretnél izgalmasabb életet?

Hány éves vagy?

2010. máj. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/75 anonim ***** válasza:
100%

én is így éltem pár évvel ezelőttig, aztán nagy marhaságot csináltam, elváltam most mással élek és el is költöztem... már bánom.

vigyázz mindenkire akit szeretsz, nehogy te is "elhibázd".

2010. máj. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!