Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elitélnél ezért? Van aki...

Elitélnél ezért? Van aki talán qvának is nevez majd.

Figyelt kérdés

Inkább megszoktam apáromat, semmint megszerettem. 7éve vagyunk házasok. 11évvel idősebb mint én, 28 vagyok. 3hónap után mondtam igent neki. A legfőbb okok, amellett, hogy okos, intelligens és szeretetre méltó ember, azonban az volt, hogy Budapest dombosabbik felén egy 940nm-es házban élünk, 4autónak van és egy nem is tudom mekkora telek. Van két gyönyörű gyerekünk és teljes nyugalomban és harmóniában élünk. Én nem dolgozom, nem tanulok, csak itthon végzem a dolgom, nevelgetem a piciket. (3éves és egy 5hónapos)Kicsit talán feladtam értük a saját álmaimat.

Ezért cserében a párom csak szeretetet és gondoskodást "vár" el.

A lángoló, nagy szerelem kimaradt az életemből, de így is elégedett vagyok a sorsommal.

Cserélnél szived szerint?


2010. máj. 13. 19:19
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
89%
én maradok a szerelemnél és az átlagos, tisztes körülményeknél...
2010. máj. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
69%
Most dicsekedni akarsz?
2010. máj. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
92%
Hát ha jól megvagytok, nem csaljátok egymást, akkor OK. Bár én inkább élnék kicsit kisebb házban és nagyobb szeretetben/szerelemben. 7 év után mondjuk a rózsaszín köd mindenhol eltűnik. Qrva nem vagy, hiszen nem d*gsz félre. Vagy?
2010. máj. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 mimcsii ***** válasza:
86%
egyet értek az első hozzászólóval....
2010. máj. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
77%
En is igy dontottem.Vegulis eddig nem bantam meg es egyre jobban szeretem a paromat!
2010. máj. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 A kérdező kommentje:
nem akarok dicsekedni, felesleges. összevesztem egy régi barátnőmmel és ő vágta a fejemhez, hogy eladtam magam. kicsit belelovalltam magam, mert én sosem éreztem így. igaz két kézzel kaptam a férjem után, de a felsorolt okok miatt elsősorban.
2010. máj. 13. 19:28
 7/42 anonim ***** válasza:
65%

én szívesen cserélnék veled.

bár kicsit szokatlannak érezném, hogy ilyen fiatalon édesanya és feleség vagyok, de összességében ettől jobbat szerintem senki sem kívánhat magának.

ilyesmi meg eszedbe ne jusson, hogy k.. vagy!!

nagyon helyesen józanul döntöttél. ezek a tulajdonságok pedig, hogy okos, intelligens és szeretetre méltó pont elegendőek a harmóniához. innen pedig egyenes út vezet a boldogsághoz.

2010. máj. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
71%

Ha te mást nem vársz az élettől, azon kívül, hogy eltartasanak, főzz moss és takaríts (gondolom már bejárónőre is futja) és a gyerekeket neveld akkor lelked rajta. Ez idági meseszép vagyon, gyerekek stb. De akkor is kimaradt az életedből a szerelem. És a legfontosabb, hogy nem önálló vagy, nincs saját "életed" alárendelted magad a férjednek. Én annyiban cserélnék veled, hogy az anyagiak. A többit nem nincsen az a pénz, amiért egy férfi és vagyon ház miatt feladnám önmagamat (és itt nem az álmok lemondásáról van szó-mindenki más is feladja az álamait ha az élet úgy hozza).

Csak azt kérdezném mi lesz ha egyszer a férjed azt mondja fel is út le is út? Akkor mihez kezdesz? Életed el tudod úgy képzelni, hogy dolgozni mint minden más ember? És attól tartok, hogy önállóan nem tudnál megélni és a két gyermeket nevelni.

2010. máj. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
70%
ne is törődj a barátnőddel, csak irigy.
2010. máj. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 A kérdező kommentje:
boldogan élünk,bár a "langyos víz" tényleg a legjellemzőbb a házasságunkra. nem adnám fel egy fellángolásért sem. magyarabbul nincs az a szivdöglesztő pasi akinek az ágyába rohannék...
2010. máj. 13. 19:30
1 2 3 4 5

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!