Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elitélnél ezért? Van aki...

Elitélnél ezért? Van aki talán qvának is nevez majd.

Figyelt kérdés

Inkább megszoktam apáromat, semmint megszerettem. 7éve vagyunk házasok. 11évvel idősebb mint én, 28 vagyok. 3hónap után mondtam igent neki. A legfőbb okok, amellett, hogy okos, intelligens és szeretetre méltó ember, azonban az volt, hogy Budapest dombosabbik felén egy 940nm-es házban élünk, 4autónak van és egy nem is tudom mekkora telek. Van két gyönyörű gyerekünk és teljes nyugalomban és harmóniában élünk. Én nem dolgozom, nem tanulok, csak itthon végzem a dolgom, nevelgetem a piciket. (3éves és egy 5hónapos)Kicsit talán feladtam értük a saját álmaimat.

Ezért cserében a párom csak szeretetet és gondoskodást "vár" el.

A lángoló, nagy szerelem kimaradt az életemből, de így is elégedett vagyok a sorsommal.

Cserélnél szived szerint?


2010. máj. 13. 19:19
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
70%
Nem vagy az csak reálisan gondolkozol.Én is éltem már meg lángoló szerelmet,tartott kb:1,5 évig és jött a vég.Nagyon nehezen múló törést okozott,sokáig kínlódtam.Már nem is vágyok ilyenre.
2010. máj. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
85%

Számíts rá, hogy 10 éven belül elhagy. Hogy miért? Mert öreg leszel. Vesz majd helyetted másikat. Nagyon veszélyes szerintem úgy bevállalni két gyereket is, hogy nem állsz a saját lábadon, nincs szakmád, stb. Ha majd ott állsz 35-40 évesen végzettség nélkül, két gyerekkel, ne számíts rá, hogy valahol is fogsz tudni dolgozni.


Szóval én azt javaslom, kezd el nagyon sürgősen tanulni, valami jó szakmát, és nyelvet ezerrel, hogy majd amikor úgy adódik, hogy dob, ne nyomorogj.

2010. máj. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
93%
A lángoló szerelem sok ember életéből kimarad úgy, hogy észre sem veszi. Egyébként is sok a "hamu" utána. Nem itéllek el, de nem is cserélnék veled. Mert függesz! Függesz tőle, a jóléttől,a luxustól. Egyszerűen nem vagy szabad.
2010. máj. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
91%

Igen, az előző jól írja, ez nagyon kiszolgáltatott függő helyzet. Nem cserélnék veled, mert így is megvan mindenem ami kell... ami meg nincs, azt pénzért nem tudnám megvenni.


A kérdés az, hogy a nagy gazdagság helyett, ha most egyedülálló lennél, mid lenne. Ha egy normális munka, normális fizetéssel, kis saját garzonnal, akkor azt mondom hogy kár volt belemenni az alap langyosvízbe. Ha viszont a híd alatt lennél, akkor annál természetesen jobb.


Egyébként még csak 28 éves vagy, sosem tudhatod mikor jön szembe egy olyan férfi akibe beleesel. :)

Úgyhogy valaki előbb jól megírta, kezdj el tanulni, hogy ha netán kirakna, akkor legyen saját kereseted.


31/N

2010. máj. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
80%
Hát ez is egy élet.Nem cserélnék veled, de ha akartam volna már lett volna lehetőségem nekem is gazdag pasival összejönni, de nekem nem kell. Csak olyannal tudok együtt lenni, akit szeretek.
2010. máj. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
79%
Ha tudnám, hogy szerelemben úgysem lehet részem, igen.
2010. máj. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
37%
Veled, kérdező, semmiképpen nem cserélnék. Pont az nincs meg közöttetek a pároddal, ami az egyik legfontosabb a házasságban: a szerelem. Nem merek belegondolni, hogy mi lesz akor veletek, ha esetleg Te találkozol az igazi szerelmeddel. Sajnálom a férjedet, őt is sok rossz érhette.....
2010. máj. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
83%

Érdekes... Itt sokan egyből azzal jöttek, hogy jaj a tisztességes munka jaj a tanulás stb. Ez nem egy erkölcsi verseny. Mindenki hoz döntéseket és mindenkinek más a jó. Véleményem szerint a kérdező jól döntött. Miért hiszik itt egyből azt, hogy ez a kérdező X éven belül lapátra kerül és hopp, ugrott a varázslatos élet. Észrevette itt bárki azt, hogy a kérdező nem a jövőbeni anyagi helyzetét firtatja csak érdekli, hogy ti mit gondoltok. 30 közelében néhány embernek támadnak ilyen gondolatai.


"teljes nyugalomban és harmóniában élünk" Van itt bárki, aki észrevette ennek a mondatnak az igazi súlyát?


Nem bántani akarom az egyet nem értőket, de vannak emberek, akik meghoznak áldozatokat egy a sajátjuknál fontosabb cél érdekében. Lásd: Család.

2010. máj. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim válasza:
45%

"teljes nyugalomban és harmóniában élünk"

Ez neked harmónia?Az 'eléldegélés' egymás MELLETT nem pedig EGYMÁSSAL.Nem, sőt úristen.Soha, semmiért nem cserélnék.Én rohadtszegény voltam világéleteben és tudod mit?Jellemnevelő volt, mert megtanultam megbecsülni nem csak a pénzt, a dolgokat is az embereket meg pláne.Olyan érzelmeket, igazi érzelmeket éltem át amitől ÉRZEM hogy ÉLEK.Nem csak a pl mai napig tartó lángoló szerelemre gondolok (látod, ezt pl semmiért sem adnám oda...szerényebb körülmények hol érdekelnek mikor a párom olyan szerelemmel néz a szemembe, olyan mosollyal és a mai napig puszilva-ölelkezve alszunk együtt).Hanem az élményekre,kalandokra, barátokra is amikhez szintén nem kell pénz csak lélek és két szem amivel észreveszed a kis csodákat.Ez nem csak ifjúság-bolondság, mindig is megriadtam az emberektől akik korukkal megkomolyodtak,befásultak ezek ugyanúgy meg tudnak maradni és ezzel ugyanúgy színezhetik az életet amitől pl ne haragudj nem sértésből mondom:nem lesz olyan mint amit leírtál.A másik:a picik hogy nevelkednek ha azt látják hogy anyu-apu inkább felszínes viszonyban vannak?egyfajta üzleti megállapodásként?Lehet h ugyanezt fogják keresni tudat alatt az életükben mert ezt látták.Ki tudja.Remélem még elolvasod mert látom h sok válasz érkezett.

2010. máj. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
33%
Egyébként voltam szerelmes. Pokoli lángoló szerelem volt, de sok év után alábbhagyott és békében elváltunk. Ma is jóban vagyok az exemmel és semmit nem veszítettünk. Tudjuk, hogy egyszer minden véget ér...
2010. máj. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!