Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miből fizessem?

Szerintetek miből fizessem?

Figyelt kérdés

Ha egy alberlet 250 ezer Ft, kaja minden egy főnek havi kb 180 ezer Ft, egyéb dolgok havi 100 ezer Ft. Diakhitel havi 80 ezer Ft.

Ez így 610 ezer Ft.

Keresetem meg nettó 400 ezer Ft.

Szüleim azt mondják bár igazuk van hogy menjek el alberletbe 31 évesen.

Én el is mennék, de nincs rá pénzem.

XI kerületben iszonyatosan drágák az alberletek de más kerületekben is.

Barátnőm nincs, nem is szeretnék jelenleg. Egyedül meg ku..va nehéz minden. Idegen emberekkel nem szeretnék lakni.

31/f


ma 09:40
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
64%

Majd Orbán megmondja.

De 100 ezerért is lehet albérletet találni.

ma 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 A kérdező kommentje:

1-es: Ha küldesz nekem Pesti 100 ezer forintos albérletet ami bútorozott és normálisan néz ki. Akkor adok érte 10 ezer forintot.

Minimum 25 nm legyen hogy tudjak benne azért élni is.

ma 09:50
 3/50 anonim ***** válasza:
83%

Kicsit lejjebb kellene adni az igényeket!

Nem tudom, hogy milyen egyetemre jártál és meddig, de a 80 ezres törlesztő eléggé sok.

Nekem havi 10 ezer, csak az utolsó évén voltam fizetős.

Mindegy is.

Albérletet lehet olcsóbban is találni, de te valószínűleg egy full berendezett, modern amerikai konyhás nappalis + hálószobás lakást néztél ki magadnak, ráadásul az egyik legdrágább kerületben!

A kaján is lehet spórolni, ha pl. főzöl és mondjuk két napra elég.

Vannak akik nálad jóval kevesebbet keresnek, de mégis feltaláljak magukat..


Az élet (főleg Budapesten) nem lesz olcsóbb, csak drágább. Életed végéig pedig nem lóghatsz a szüleid nyakán. Eddig velük laktál, a diákhitel már simán vissza adhattad volna, hiszen a te számításaid alapján havi 250 ezerrel pluszban vagy!

ma 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
68%
Szinte mindennek az árát rosszul írtad le nem tudom hogy milyen drága aranybevonatos gesztenye bejglit kéne enned ahhoz hogy havonta 180 ezer elmenjen kajára, meglehet oldani 30 ezerből is
ma 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
78%
Szobát bérelsz, én azt tettem. 4 másik emberrel laktam együtt.
ma 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
74%
Közben átnéztem a hirdetéseket és találtam jó pár lakást 150 ezerért, ráadásul budai oldalon!
ma 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
100%

Szobat berelsz es lejjebb adsz az igenyekbol,pl nem zabalsz 180 ezerert.

Diakhitel hogy lehet ennyi?

ma 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 A kérdező kommentje:

Diakhitel nekem 4 millió Ft. Es ohy hogy kamatos lett a diákhitel 1 is. Ezért fizetek ennyit.

Nem zabalok? Reggeli csirkével sonka (600 Ft) puffasztott rizs 250 Ft, sajt 600 Ft.

Ásványvíz v üdítő, napi 3 üveg mondjuk legyen 600 Ft.

Zöldség, gyümölcs napi 1000 Ft

Ebéd: kb napi 2500-3000 Ft.

Ahogy a vacsora is.

Ez így egy napra: 7000 Ft.

De ebbe beletatozik a tisztalkodo szerek akármi.

Máris ha 30 napra számoljuk ki 210 ezerre jön ki.

De van amikor nem reggelizek és stb. Nézzétek körül az araknal kicsit.

ma 10:11
 9/50 A kérdező kommentje:

7es: elmondtam hogy nem berelek szobát. Nem akarok idegen emberrel lakni. Mert már volt olyan hogy loptak tőlem.. nem akarok megegyszer idegen emberekkel együtt élni. Más szokás más eletvitel.

Barátnőm meg nincs.

ma 10:14
 10/50 anonim ***** válasza:
77%
Sokkal magasabbak az igényeid, mint amit megengedhetsz magadnak,így első körben némi józan ésszel próbálnám felmérni a lehetőségeimet. Mondjuk kezdve azzal, hogy el kell kötlöznöd, és hogy ebből a pénzből mit engedhetsz meg magadnak, és mi az, ami fix, és mi az, amin lehet faragni. És az igényeid azok, amin lehet faragni...
ma 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!