Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miből fizessem?

Szerintetek miből fizessem?

Figyelt kérdés

Ha egy alberlet 250 ezer Ft, kaja minden egy főnek havi kb 180 ezer Ft, egyéb dolgok havi 100 ezer Ft. Diakhitel havi 80 ezer Ft.

Ez így 610 ezer Ft.

Keresetem meg nettó 400 ezer Ft.

Szüleim azt mondják bár igazuk van hogy menjek el alberletbe 31 évesen.

Én el is mennék, de nincs rá pénzem.

XI kerületben iszonyatosan drágák az alberletek de más kerületekben is.

Barátnőm nincs, nem is szeretnék jelenleg. Egyedül meg ku..va nehéz minden. Idegen emberekkel nem szeretnék lakni.

31/f


ma 09:40
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/78 anonim ***** válasza:
100%
Egyébiránt a húgom pl Szegeden él albérletben, ő 180-at fizet és mégiscsak megél 400 nettobol úgy, hogy mellette félre is tesz.
ma 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/78 anonim ***** válasza:
64%

Értem én azt amit mondasz kérdező, és igazad is van abban, hogy nagyon kevesek a fizetések a 600 ezer is kevés és azt gondolom minimum 900 ezret kéne keresnie minden minimálbéresnek.

De! Itt most ez van, ebből kell gazdálkodnunk. Én azt látom, hogy mindenben a kifogásokat keresed. Ha az embernek nincs valamire pénze, akkor sajnos lejjebb kell adni az igényeit. Na most ezt neked kell rangsorolnod hogy miből tudsz lejjebb adni. Vagy a lakhatás, vagy az étel és minősége vagy egyéb szórakozásra költést tudod lejjebb adni. Én pl sajnos úgy kerestem lakhatást, hogy megnéztem a legolcsóbb kiadó szobát, lakást. Miután számoltam hogy lakásbérlés nekem túl drága, szobàt béreltem. Nyilván nem ez az álmom és lassan ezt sem fogom tudni kifizetni, de próbálok a helyzetből a legjobb jót kihozni.

ma 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/78 A kérdező kommentje:

Ok. En értem.. de már írtam hogy megegyszer szobát nem..laktam együtt nővel és férfival is.

A nők felhoztak a párjukat és másik szobából hallgattam ahogy du..nak egymással.

Meg nem pucuoljak kik maguk után a wct és stb.. ahh soha. Megegyszer idegen emberekkel.

Nem tudom



És igen igazad van. Nettó 900 ezerből havonta már én is meglennek.

De miért nem fizetnek ennyit? Miért csak a nagy IT szakemberek kapjak meg azt összeget akik már 2 évesen is a gép előtt ültek játék helyett.

Nekem nincs nagy tudasom de akkor is megérdemelnem a magasabb fizut. Ahogy mások is.

ma 10:53
 24/78 anonim ***** válasza:
100%

Megeszre leirjuk...


Az albi sajat keco megvan 150max. A kajara fele ennyit eleg kolteni. Maris sporoltal 150e ...

Az igenyeddel van a baj nem az arakkal!!!

ma 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/78 A kérdező kommentje:
Albi saját keco. Küld el nekem azt a Budapesti bútorozott rezsivel együtt lévő 150 ezer Ft lakást. Most ide linkeld be.
ma 11:01
 26/78 A kérdező kommentje:
Linkeld be ide. Kíváncsi vagyok rá. :) mert lehet én vagyok a vak. De én nem találtam igényes bútorozott lakást ennyi pénzért.
ma 11:02
 27/78 anonim ***** válasza:
3, a diákhitel egy idő után (talán két év) a béredtől függ.
ma 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/78 anonim ***** válasza:

1.

155e

[link]


2.

140e

[link]


3.

160e

[link]

ma 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/78 A kérdező kommentje:

28as: Amiket te küldtél azokra meg számolj rá 30-40 ezret. Közös koltseg+ rezsi..

És kijosz ugyanúgy 200 ezer forintra. Láttam már ezeket az ingatlan.com oldalon. Itt nem írja de ott igen hogy erre még rajon a rezsi+ közös költség.

ma 11:13
 30/78 anonim ***** válasza:
#19 én #14 vagyok ez tavaly volt Nyíregyházán egy 64 négyzetméteres belső emeletes két fürdőszobás padlófűtéses lakás
ma 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!