Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miből fizessem?

Szerintetek miből fizessem?

Figyelt kérdés

Ha egy alberlet 250 ezer Ft, kaja minden egy főnek havi kb 180 ezer Ft, egyéb dolgok havi 100 ezer Ft. Diakhitel havi 80 ezer Ft.

Ez így 610 ezer Ft.

Keresetem meg nettó 400 ezer Ft.

Szüleim azt mondják bár igazuk van hogy menjek el alberletbe 31 évesen.

Én el is mennék, de nincs rá pénzem.

XI kerületben iszonyatosan drágák az alberletek de más kerületekben is.

Barátnőm nincs, nem is szeretnék jelenleg. Egyedül meg ku..va nehéz minden. Idegen emberekkel nem szeretnék lakni.

31/f


ma 09:40
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/83 anonim ***** válasza:
50%
A Kérdező szeret urizálni.
ma 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/83 anonim ***** válasza:
83%

Az egyik gyerekem a háromból az elmúlt időben hihetetlenül egészségmániás lett. Néha már idegesítő a bogyós gyümölcsös szmötyijeivel meg azzal, hogy csak marhahúst hajlandó enni. De még neki is sikerül 100-120 ezerből kijönnie egy hónapban a kajájával. Igaz, elkészíti magának az ételét. Amit meg nem vert el üdítőkre és ételrendelésre, abból most fel tudta újítani a fürdőszobáját.

Ugyanő volt az, aki 26 évesen felmászott egy külföldi kamion fülkéjébe, és 6 év múlva, amikor lemászott, tudott venni a keresetéből egy lakást és egy kocsit.

Dobozból kajált, táskából öltözött, benzinkutakon tusolt, a kamionban aludt.

Tette ezt egy mukk nélkül.

Neked is sikerülne, kérdező, ha nyavalygásra fordított idődet pl. ilyesmire szánnád.

ma 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/83 anonim ***** válasza:
Mondja már meg nekem valaki hogy miért kell egy főre napi szinten 600 forintot költeni sonkara? Meg 1000 forint zoldsegre? Megeszel reggelire egy zacskó felvágottat és rakarikazol a szendvicsre 5 paprikát? Minden nap?
ma 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!