Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miből fizessem?

Szerintetek miből fizessem?

Figyelt kérdés

Ha egy alberlet 250 ezer Ft, kaja minden egy főnek havi kb 180 ezer Ft, egyéb dolgok havi 100 ezer Ft. Diakhitel havi 80 ezer Ft.

Ez így 610 ezer Ft.

Keresetem meg nettó 400 ezer Ft.

Szüleim azt mondják bár igazuk van hogy menjek el alberletbe 31 évesen.

Én el is mennék, de nincs rá pénzem.

XI kerületben iszonyatosan drágák az alberletek de más kerületekben is.

Barátnőm nincs, nem is szeretnék jelenleg. Egyedül meg ku..va nehéz minden. Idegen emberekkel nem szeretnék lakni.

31/f


ma 09:40
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/82 A kérdező kommentje:

Igaz két éve még 170 ezer volt az ilyen..

És a diplomám kereskedelem és marketing De mivel nagyon nem megy az angol így nagyobb pozícióba nem vettek fel.

Saját uzletet akartam volna nyitni a nyugati tér közelében csak szintén nincs hozzá 25-50 millió Ft alsohangon..

ma 12:39
 62/82 A kérdező kommentje:
60as. Ez jó lehet de ez is 160-170 ezer Ft rezsivel együtt. De majd utan érdeklődők.
ma 12:40
 63/82 anonim ***** válasza:
51%

Téglalakást ki tudsz venni még a XI-ben is 100-150 között + rezsi, már akkor is spóroltál ezen az egy tételen 50-70 ezret. A kaját is sokan írták, min egy 100-as lejön. Az a 100 "egyébre" ki tudja, mit takar, abból is biztos le lehet faragni min. 30-at. Akkor máris 200-zal beljebb vagy. Meg kell tanulni addig nyújtózkodni, amíg a takaró ér.

Arról meg egy szót sem szóltál, mivel keresed azt a pénzt. Lehet mást vagy többet dolgozni.

ma 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/82 anonim ***** válasza:
100%
De b+ a 160-170 az nem 250. Komolyan, az embert az agyverzes kerulgeti, milyen életképtelen vagy
ma 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/82 anonim ***** válasza:
100%
De, de, de. A kib*szott de mindig ott kell legyen. Te az a típus vagy, akinek minden megoldásra van egy problémája. Soha, érted, SOHA nem fogsz egyről a kettőre jutni.
ma 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/82 anonim ***** válasza:
100%
63 vagyok: na, hát fél évig ráfekszel az angol tanulásra, máris kereshetsz jobb állást. Az angol nyelvtudás ezen a területen úgyis egész életedben előnyt jelent majd, szóval nem csak jó befektetés, hanem szükségszerűség. Min. 3-4 alkalommal kell foglalkozni vele hetente, hogy értelme is legyen. (Nem feltétlen kell magántanár, vagy ha igen, heti 1x elég átbeszélni, amivel elakadtál)
ma 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/82 anonim ***** válasza:
100%

Akkor rá kéne gyúrni az angolra. Mert ennyi pénzt komolyabb végzettség nélkül is lehet keresni.


Azt kéne belátnod, hogy a saját életedért te vagy a felelős.


Lehet okolni a szülőket, a kormányt a munkáltatót meg a szerencsédet, de a problèmádat megoldani csak te fogod tudni, más nem.


És hogy hogyan? Kaptál már itt kismillió tippet, mindet vagy leszóltad vagy ignoráltad. Így viszont nem oldódik meg az életed.

ma 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/82 A kérdező kommentje:

59-es Én vagyok az a kérdező aki kiirta azt hogy átvert egy nő..

És megtevesztessel kicsalt tőlem több mint másfél misit.

De ő pl. Neki volt saját lakasa.

Szóval nem nem kodulni vagyok így köszönöm szépen.

Csak a szüleim nem értik meg hogy 400 ezrem nem fér jelenleg bele egy drága 160-250 ezer Forintos albérleti lakásba.


Meg akkor sem ha csak elvegetalok. És akkor azt mondja hogy Pesten és úgy hogy el saját albérletben és úgy keres havi 400 ezret és fizetni és tudja és még meg is él. És EGYEDÜL akkor azzal személyesen szeretnék találkozni. Mert ő egy csoda ember.

ma 12:45
 69/82 anonim ***** válasza:
100%
68: van egy pár ilyen csodaember pedig...
ma 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/82 anonim ***** válasza:
51%

Üdv a való életben öcskös!


Két dolgot tehetsz.

1. Bevétel növelése. Munkahelyváltás, túlóra, mellékes valahonnan.

2. Igényekből leadni. Nem kötelező Budapest egyik legdrágább kerületében bérelni, ha nem tudod magadnak megengedni. Aki keres, az talál, 180-ból már elég jó lakásokat lehet találni rezsivel együtt. A kaját már jópáran kivesézték felettem.


Nyilván nem lesz kellemes, ha már hozzászoktál egy bizonyos életszínvonalhoz, de ezt dobta most a gép, ebből kell valamit kihoznod.


Ui: Pesten élek albérletben egyedül (13. kerület szebbik része, 40 m2), a 400-nál sokkal többet keresek, de nem költök egy hónapban átlagosan ennyit se.

ma 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!