Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miből fizessem?

Szerintetek miből fizessem?

Figyelt kérdés

Ha egy alberlet 250 ezer Ft, kaja minden egy főnek havi kb 180 ezer Ft, egyéb dolgok havi 100 ezer Ft. Diakhitel havi 80 ezer Ft.

Ez így 610 ezer Ft.

Keresetem meg nettó 400 ezer Ft.

Szüleim azt mondják bár igazuk van hogy menjek el alberletbe 31 évesen.

Én el is mennék, de nincs rá pénzem.

XI kerületben iszonyatosan drágák az alberletek de más kerületekben is.

Barátnőm nincs, nem is szeretnék jelenleg. Egyedül meg ku..va nehéz minden. Idegen emberekkel nem szeretnék lakni.

31/f


ma 09:40
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/78 A kérdező kommentje:

A második amit küldtél 11 nm.

11nm 140 ezer Ft? Normálisak?

Én minimum 25-30 nm mennek akkor az 300 ezer Ft lenne?

Csak a szobam ahol most lakok az 14 nm. Hitetlen..

ma 11:15
 32/78 anonim ***** válasza:
81%
Ok. Es? Majd vissza veszel a havi 180ezres étkezési meg 100e egyéb koltsegedbol.
ma 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/78 A kérdező kommentje:
30as: na és Nyíregyháza és Budapest között hány km különbség van?
ma 11:16
 34/78 A kérdező kommentje:
32es: Abból én nem tudok visszavenni.
ma 11:17
 35/78 anonim ***** válasza:
54%

Kerdezo.

Fogtam magam és kerestem 3 random albérletet neked. Nyilván egy 11nm minilakas és egy szobás villa között van minőségi és arbeli különbség is. Közte pedig van még pár lehetőség. Keress te is, te tudod hol akarsz elni.31 évesen már rég külön kellene élned, nem anyadek nyakán.

ma 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/78 anonim ***** válasza:
100%
Merthogy? Mindenből vissza lehet venni.
ma 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/78 A kérdező kommentje:

Elmondtam: ha albérletet szeretnék akkor 610 ezret kéne minimum keresnem.

Nekem van kaja az havi 180 ezer Ft.

Havi 100 ezer Ft ebből 25 ezer Fz havi sport, 25 ezer forintot leadok itthon. 50 ezer forintból fizetek 10 ezer forintot bérletre. Marad 40 ezer Ft. Ami vagy megy számlára vagy hétvége havonta egyszeri kikapcsolódásra vagy bármi egyébre.

Tehát ezekből nem tudok visszavenni.

Diakhitel havi 80 ezer Ft ebből sem.

Marad 180+80+100 ezer Ft. 360 ezer Ft.

Marad így nekem plusszban 40 ezer Ft. Hogyha a szüleimmel lakok.

ma 11:22
 38/78 anonim ***** válasza:
57%
Még mindig ott tartunk, hogy azt írod "igényes". Igényei annak lehetnek, aki előteremti a rávalót! Vagy rangsorolja az igényeit és valamit valamiért alapon egyikből enged a másik javára. Amúgy mi öten élünk egymillióból saját házban, de szerintem is kevés. Viszont tudom, hogy a többség ennél sokkal rosszabb körülmények között él, úgyhogy mi még örülhetünk. Ja és ne hidd azt, hogy ha valakinek saját háza van, akkor már nincs is lakhatási költség. Saját ingatlan esetén mindent neked kell fizetned, ami egy albérlet árába már be van építve. Ettől függetlenül biztos olcsóbban jön ki, de nem nulla a költség. A szüleidnek mennyit fizetsz a lakhatásért? Amúgy ha én a helyedben lennék, család és itthoni egzisztencia nélkül, gondolkodás nélkül húznék ki ausztriába vagy németországba dologozni!
ma 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/78 anonim ***** válasza:
95%
Tudnál visszavenni, csak nem akarsz. Nagy különbség. És vállalhatnál plusz melót is. 31 évesen egy szingli férfi mág bírja.
ma 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/78 anonim ***** válasza:
57%
Az volt a kérdésed, hogy old meg, miből, mert a szüleid kiraknának. Mi megondtuk, hogy add lejjebb az igényidet, rajtad kívül több millió embernek sikerül egyedül is megélni ennyiből, de neked ez nem tetszik. Takarodj el végre otthonról, mindenkit zavarsz, minket is. Borzasztó személyiséged van és csak anyádékon laksz.
ma 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!