Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miből fizessem?

Szerintetek miből fizessem?

Figyelt kérdés

Ha egy alberlet 250 ezer Ft, kaja minden egy főnek havi kb 180 ezer Ft, egyéb dolgok havi 100 ezer Ft. Diakhitel havi 80 ezer Ft.

Ez így 610 ezer Ft.

Keresetem meg nettó 400 ezer Ft.

Szüleim azt mondják bár igazuk van hogy menjek el alberletbe 31 évesen.

Én el is mennék, de nincs rá pénzem.

XI kerületben iszonyatosan drágák az alberletek de más kerületekben is.

Barátnőm nincs, nem is szeretnék jelenleg. Egyedül meg ku..va nehéz minden. Idegen emberekkel nem szeretnék lakni.

31/f


ma 09:40
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/78 anonim ***** válasza:
83%
Azért elég sokan képesek fenntartani egy albérletet és megélni ennyiből.
ma 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/78 A kérdező kommentje:

10es: Nem az igények a nagyok hanem az árak a magasak és a fizetések kevesek.

Erről Magyarország tehet.

Én nem engedhetem meg magamnak hogy legyen alberletem vagy saját lakásom ennyi fizetésből.

De akkor mi erre a megoldás?

Vagy élek továbbra is a szüleimmel amit nem lehet.

Vagy nézek egy nálam gazdagabb saját lakással rendelkező nőt aki mégis szeret engem. Ennek is kicsi az esélye.

Vagy több pénzt keresek de ehhez szerencse is kell szinten.


Jelenleg egy 150-250 ezres albérletet fizetni nettó 400 ezerből lehetetlen. Ez a nagy helyzet. És nem nagy igény. Ez a tény. Raktáros vagyok és targoncas, nem tudok ennél többet keresni.

Van szakmám is de abban nem vettek fel engem. Allasinterju hadát vegigjartam már.

ma 10:21
 13/78 A kérdező kommentje:

11-es: Szerintem Pesten senki sem.

Nyisd ki a szemed és nézzél körül kicsit.

Azoknak jó akik keresnek 400 ezret ugyan de nem egyedül laknak hanem a barátnője és vagy a pasija is keres ennyit, és 800 ezerből élnek ketten .

Úgy lehet. Egyedül nem.

ma 10:26
 14/78 anonim ***** válasza:
73%
Én 273 ezerből megéltem pedig, 80 ezer plusz 10 ezer közös költség volt a lakás és a végén még maradt is majdnem egy százas minden hónapban. Kajára is max 30 ezret költöttem egy hónapban úgyhogy valamit nagyon rosszul csinálsz
ma 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/78 anonim ***** válasza:
95%
Ha nem főzöl és üdítőket iszol, persze hogy ennyi a kaja. Abból tudsz lefaragni.
ma 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/78 anonim ***** válasza:
97%

Talán nem az egyik legdrágább kerületben kéne keresgélni.

Én 120+ rezsit fizettem a legutóbbi albimért (bútorozott, szoba, konyha, fürdő és nagy terasz) pont a Keleti mellett, tehát frekventált, minden a sheggemben volt.

Amúgy számomra is rejtély, hogy 180 ezer hogy megy el csak kajára. Mit eszel? Minden nap fürjtojást lazaccal és kaviárral?

400 ezerből bőven ki kéne jönnöd havonta, csak te nem tudsz bánni a pénzzel.

Jelenleg mi a párommal ennyiből élünk KETTEN és nem nélkülözünk.

ma 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/78 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem is te ülsz fordítva a lovon. A árak adottak, azon nem tudsz változtatni. Az igényeidből tudnál visszavenni. Kajára túl sokat költesz. Lakhatásra is csak a minimumot kellene. Amíg nincs családod, addig magadon tudsz spórolni. Akinek már van felesége, autója, 3 gyereke, háza, annak már nehezebb a másiktól megvonni bármit is. Magunktól sokkal egyszerűbb. Illetve dolgozhatsz többet, több pénzért, ha nincs kedved az igényeidet lentebb tekerni. Vagy élősködhetsz továbbra is a szüleiden. Azt azért remélem, hogy ha majd megöregednek és pelenkázni meg etetni kell őket, akkor talán nem egy otthonba fogod benyomni őket, hanem te magad is kiveszed a részed az ápolásukból! Bár ha már most ennyire önző vagy, akkor ezt nehezen tudom elképzelni. Szerintem jobb is, hogy nem akarsz családot alapítani.
ma 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/78 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk a férjemmel havi 200 ezerre jön ki a kaja. Tudod, hogy? Minden héten egyszer tartunk nagybevásárlást: hús, reggelire valók, tojás, tej, zöldségek, gyümölcsök, ásványvíz.

Amit extrán kell venni: kenyérfélék.

Ebbe még belefér a nasi és a tisztálkodási szerek is!

Rendszeresen főzünk. Ha a te rendszeredet követnénk, akkor valószínűleg mi is a duplájára jönnénk ki!

ma 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/78 A kérdező kommentje:

14-es: És hol vidéken? Vagy hol kerül 80 ezer forintba havonta a lakás? Vagy melyik évről beszelsz?

2000 és évek elejéről?

ma 10:41
 20/78 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, én most rakerestem Budapest, XIII. kerület, onnan kb minden elérhető. Van 140-ert is, 155-ert is alberlet.
ma 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!