Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miből fizessem?

Szerintetek miből fizessem?

Figyelt kérdés

Ha egy alberlet 250 ezer Ft, kaja minden egy főnek havi kb 180 ezer Ft, egyéb dolgok havi 100 ezer Ft. Diakhitel havi 80 ezer Ft.

Ez így 610 ezer Ft.

Keresetem meg nettó 400 ezer Ft.

Szüleim azt mondják bár igazuk van hogy menjek el alberletbe 31 évesen.

Én el is mennék, de nincs rá pénzem.

XI kerületben iszonyatosan drágák az alberletek de más kerületekben is.

Barátnőm nincs, nem is szeretnék jelenleg. Egyedül meg ku..va nehéz minden. Idegen emberekkel nem szeretnék lakni.

31/f


ma 09:40
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/82 anonim ***** válasza:
79%

#68

Már annál a kérdésnél is kva sötét voltál.

ma 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/82 anonim ***** válasza:
Mi 4en vagyunk és egy hónapban átlagosan 200ból megvan az étkezés. Szóval igen, meg lehet oldani.
ma 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/82 A kérdező kommentje:

70-es: Na ezaz. Sokkal többet keresel. Mi a garancia arra hogy nem költesz többet? Vagy csak nem jól számolsz.

Azokat is szeretem akik azt mondják hogy hát én havi 1 milliót keresek de csak 200 ezret költők el belőle minden hónapban.

ma 12:53
 74/82 anonim ***** válasza:
100%
Jó, hát nekem is van olyan ismerősöm, aki csak csodálkozott, hogy lehet minden nap bemenni 8-ra dolgozni. Ő nem tudna. Ja hát otthon döglik, barátnőzik, férje meg eltartja. Te is ilyen vagy, nem látsz ki a fejedből. Erőfeszítés nélkül nem fog menni. Vagy főzöl vagy angolul tanulsz. Míg ki nem raknak otthonról.
ma 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/82 anonim ***** válasza:

[link]


Tessék.

ma 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/82 anonim ***** válasza:
100%

"70-es: Na ezaz. Sokkal többet keresel. Mi a garancia arra hogy nem költesz többet? Vagy csak nem jól számolsz."


Excelben vezetem a bevétel + kiadásokat, mindent fillérre pontosan elszámolok. Biztosíthatlak róla, hogy nem érik el az átlag 400 ezret a havi költségeim. Mivel pénzügyileg tudatos vagyok, ami megmarad, azt szépen félreteszem a hosszútávú célokra (pl. saját lakás).

ma 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/82 anonim ***** válasza:
53%

29 a kozos koltseg a jog szerint a tulajdonos kotelezezsege.

Ha egy magad vagy nem lesz 30-40 a rezsi. A lanyomek ketten fizetnek 25e ... Ebben benne van az aram a viz csatorna es a gaz.

Ketten fizetnek havi szinten a kajaert 70-90e ebben benne van h neha rendelnek neha megesznek valahol valamit es normalis eteleket foznek.

ma 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/82 anonim ***** válasza:
82%

Sajnos már az előző kérdésednél is egyértelmű volt, végtelenül kényelmes vagy, makacsul ragaszkodsz az elképzeléseidhez, akkor is, ha azok életszerűtlenek és nem vagy hajlandó kilépni a komfort zónádból. Ott is leírtam, nem kell üdítőre költeni, sőt még ásványvízre se, ha nem telik. Vegyél vízszűrőt, ha nem tetszik a csapvíz. Az ételeken úgy lehet spórolni, hogy nem készételeket, hanem alapanyagokat veszel és elkészíted magadnak a reggelit, az ebédet és a vacsorát is. Nem agysebészet beszerezni pl. egy Air Fryert, amibe harmadáron összehozható számtalan minőségi étel, de egy egyszerű serpenyőben is lehet csodákat alkotni, csak akarni kell. Minden csak hozzáállás kérdése, de a Tiéd kb annyi, hogy imádsz nyavajogni, kifogásokat gyártani.

400E Ft-ből meg lehet élni, csak életformát kell váltani. Sajnálom a szüleidet és maximálisan megértem őket, hogy elegük van ebből a kifogásgyárból és szorgalmazzák a különköltözésedet.

Egyedülálló nő vagyok, van saját házam, autóm, jól keresek, de nem jutna eszembe napi 5-6000Ft-ot elverni ebédre, meg vacsorára, mert ez pazarlás.

ma 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/82 anonim ***** válasza:
76%
A szülők a hunyók, nem magától lett a kérdező ilyen életképtelen. A 180 ezer kajára nevetségesen sok. Mi ketten kihozzuk max 100ezerből, ja de mi tudunk főzni és nem járunk éttermekbe, meg nem napi 3 üveg üdítőket vedelünk. Lejjeb kell adni a kényelemből és önállósodni. 31 évesen nagyon ijesztő, hogy még csak rá sem jösz erre magadtól.
ma 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/82 anonim ***** válasza:
26%

"A szülők a hunyók, nem magától lett a kérdező ilyen életképtelen."


Ja, manapság mindenért a szülő a hibás. Mégis akkor hogy van az, hogy millió pénzügyi analfabéta szülőnek tudatosan élő, az anyagiakat jól beoszto gyereke van?

ma 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!