Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elitélnél ezért? Van aki...

Elitélnél ezért? Van aki talán qvának is nevez majd.

Figyelt kérdés

Inkább megszoktam apáromat, semmint megszerettem. 7éve vagyunk házasok. 11évvel idősebb mint én, 28 vagyok. 3hónap után mondtam igent neki. A legfőbb okok, amellett, hogy okos, intelligens és szeretetre méltó ember, azonban az volt, hogy Budapest dombosabbik felén egy 940nm-es házban élünk, 4autónak van és egy nem is tudom mekkora telek. Van két gyönyörű gyerekünk és teljes nyugalomban és harmóniában élünk. Én nem dolgozom, nem tanulok, csak itthon végzem a dolgom, nevelgetem a piciket. (3éves és egy 5hónapos)Kicsit talán feladtam értük a saját álmaimat.

Ezért cserében a párom csak szeretetet és gondoskodást "vár" el.

A lángoló, nagy szerelem kimaradt az életemből, de így is elégedett vagyok a sorsommal.

Cserélnél szived szerint?


2010. máj. 13. 19:19
1 2 3 4 5
 41/42 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat mindenkinek! valóban elgondolkodtam rajta, igaz csak a barátnőmmel való affér után, hogy vajon ő látja-e jól a dolgokat. Soha nem éreztem úgy, hogy bármi is kimaradt volna az életemből. Voltak/vannak nekünk is szerelmes perceink-óráink, megbecsüljük egymást és gondoskodunk a másikról. Szeretem apró kedvességekkel meglepni a párom, nálam ilyen pl egy nem vár romantikus este, vacsora és ő ezt méltányolja is. Sokat vagyunk hármasban a gyerekekkel, mert reggeltől-estig dolgozik. Talán ezért is van időm, ilyen gondolatokra jutni. :)

Egyedül talán tényleg a rajongás,a közös küzdelem maradt ki az életemből. Mi nem indultunk albérletből, nem vitáztunk azon hogy melyik számla legyen most kifizetve, de ettől még egy pár vagyunk és maradunk. Nem gondolom, hogy hozhat olyat a sors, amiért elválnánk egymástól, lehet, hogy sekélyesnek mondható, de boldog kis családban éldegélünk.

2010. máj. 14. 12:31
 42/42 anonim ***** válasza:
51%
Jó neked, én cserélnék veled! Nagyon sok rossz kapcsolaton vagyok túl, annyira tudok kötődni az emberekhez, azok pedig alig néznek valamibe.. Feleslegesnek tartom már a szerelmet, nem is akarok szerelmes lenni.
2010. máj. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!