Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg házasság kell ahoz,...

Tényleg házasság kell ahoz, hogy befogadjanak a családba?

Figyelt kérdés

Értem, hogy régebb úgy volt, de akkoriban nem voltak olyanok, hogy 8 év után házasodtak az emberek.

Párommal 6 éve vagyunk együtt, de még nincs tervben a házasodás. Egyszerűen azért, mert egy nagy nyűg, és nincs kedvünk még arra a nagy cirkuszra.

"Sógornőm" meg mérgesít, hogy ő mindig úgy reflektál, hogy "aposom" "anyosom", mintha én csak egy ilyen valaki lennék, akinek semmi köze a családhoz. Szerintetek jogos, hogy ezért megsértődök?



ma 11:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
79%

Mi nyűg egy 20 perces szertartasban hétköznap?


Mi reflektálás abban, hogy valaki anyósnak és apósnak hívja az anyósát és apósát?

ma 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
#1, nem a szertartás, hanem a hagyományok és a többi szarság betartása, na az a nagy nyűg.
ma 11:38
 3/15 anonim ***** válasza:
85%

"Egyszerűen azért, mert egy nagy nyűg, és nincs kedvünk még arra a nagy cirkuszra."


Semmi nyűg és cirkusz nincs benne. Innen nézve egyikotok, valószínűleg q pasi nem akar házasodni, ennyi a titok.


Nem tudom mi a probléma az anyósom, apósom kifejezéssel. Nekem is van anyósom. A sogorom exfelesegenek ő az ex anyósa, a jelenlegi barátnőjének pedig csak a párja anyja. Igen, 13 év után is.

ma 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
85%

Ha abban fel tudtátok rúgni a hagyományt, hogy házasság nélkül 6 éve együtt éltek, akkor miért téma a "többi szarság" betartása, miért kell ezen görcsölni?

Neked kell rendet tenni a gondolataidban, ha téged zavar, hogy hivatalosan nem vagy a család része, nrm mondhatod, hogy "anyós, após", akkor rendezzétek a sorokat és ne gyártsatok álkifogásokat.

ma 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
#3, félre tappintottál. Én nem akarok házasodni.
ma 11:45
 6/15 anonim ***** válasza:
67%

5


Nem tapintottam félre: "Innen nézve egyikotok, valószínűleg q pasi nem akar házasodni, ennyi a titok."

ma 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
90%
Ha nem akarsz házasodni, akkor miért vergődsz azon, hogy a sógornőd jogosan hívja anyósnak, apósnak a férje szüleit?
ma 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
72%
Amíg a párod nem a férjed, addig annak szülei nem apósod és anyosod. Ez nem agysebeszet
ma 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Kései Sirató ***** válasza:
100%
Ha nem akarsz házasodni, akkor miért fáj, hogy másnak van anyósa, miközben neked nincs?
ma 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
67%
Hétköznap, két tanúval van vagy negyedórás mutatvány egy házasságkötés, nem muszáj 150 fős lagzit tartani másnap reggelig nemtudom hány millióból, szóval az nem macera. Meg a kettő között is van egy csomó lehetőség. De azzal sincs baj, ha valaki nem akar házasodni, csak mindkét fél értsen egyet a kérdésben. Egyébként meg nem olyan mindegy, hogy hívod a párod szüleit? Mi 4 év után házasodtunk, ahogy előtte sem, most sem hívom anyósomnak. x néni/anyukád/a férjem anyukája és kész. Én nem is akarok úgymond a családba tartozni, pedig nem rossz a viszonyunk, van nekem saját családom.
ma 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!