Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha megjön a házzaság felbontás...

Ha megjön a házzaság felbontási végzés papír akkor hogyan tovább?? Névváltoztatás tudom az anyakönyvezetőnél történik.

Figyelt kérdés

A személyes okmányokat hol tudom elintézni? Személyi igazolvány, lakcímkártya, tajkártya, elintézhető mind a 3a kormányhivatalba?

Tajkártyát, adókártyát hol tudok kérvényezni? Köszönöm a segítséget!



szept. 10. 11:05
 1/10 anonim ***** válasza:
54%
Eddig hogy maradtál életben? Amikor férjhez mentél, akkor is cserélni kellett. Na, ugyanoda menj.
szept. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Amikor férjhez mentem automatikusan kiküldtek minden személyes okmányt, csak a személyi igazolványt kellett nekem megcsináltatni!!!
szept. 10. 11:22
 3/10 anonim ***** válasza:
48%
De érdekes, hogy lepontozni le tudtok, mégsem írja senki, hogy mi a helyes, illetve helyesebb válasz.
szept. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%
Inkább az a szomorú, hogy felnőtt emberek házasodni tudnak, de egy okmány változtatásáról a gyakorin kell érdeklődni. 😃
szept. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mindent a kormanyhivatalban kell intézni.
szept. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
19%

"A személyes okmányokat hol tudom elintézni? Személyi igazolvány, lakcímkártya, tajkártya, elintézhető mind a 3a kormányhivatalba?

Tajkártyát, adókártyát hol tudok kérvényezni? "

A sarki HÚSBOLTBAN.

szept. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
24%
Itt tanácsot kérnek emberek, nem lehülyézést.
szept. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
62%

ma 12:00

Tökéletesen egyetértek veled, de látom sokan nem így látják. Még hozzátenném: Nem csak házasodni de talán nem véletlenül válni is tudnak.

És tényleg nem értem, meg lehet sértődni: Valaki itt tud regisztrálni, tudja nyomkodni a laptopot vagy okos telefont de az a kérdése hogy hol kell egy igazolványt csináltatni??? Na ne már!

szept. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
59%

Elég sok minden változott az utóbbi évtizedekben. Nem is olyan régen még a rendőrségen csinálták a személyit, a többiért meg be kellett menni, ha változás volt az APEH-hoz (most már NAV), a TAJ kártyát már nem is tudom...

Szóval a Kormányablaknál mindent el tudsz intézni.

szept. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Katona Dius ***** válasza:
100%
Kormányablak. Ha névváltozás miatt kell újra kiadni az okmányokat, akkor automatikusan ők intézik a TAJ, lakcím, egyéb iratok átírását, neked csak a személyit kell megcsinálnod.
szept. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!