Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is észrevette, hogy egyre...

Más is észrevette, hogy egyre több az olyan házasság, illetve család, ahol a házaspárok, illetve családtagok (szülők, gyerekek stb.) nemhogy egymást támogatják lelkileg, hanem még pont vissza is húzzák?

Figyelt kérdés

júl. 23. 10:58
A kérdező szavazást indított:
Igen.
Nem.
57 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
70%
Ne az ilyen családokra irányítsd a figyelmet, hanem azokra, akiktől az ilyen családok tanulhatnak.
júl. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
97%

Igen. És nem. A közösségi média sok ember életébe enged betekintést. Vagy akár ez az oldal.

Nem feltétlenül több a diszfunkcionális család, mint régen, csak már sokkal több helyről eljut hozzánk.

júl. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
69%

Egyre több? Ne szédítsd már.

Szerintem régebb sokkal kevésbé támogatták egymást családon belül, mint most.

júl. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
9%

ma 11:44

Nos ez az ami biztos hogy nem igaz. Soha az életben nem volt ennyi nyavalygós, hisztis semmit nem akaró fiatal mint az utóbbi években.

júl. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
39%
Ok boomer
júl. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Metionin ***** válasza:
100%
Azt nem tudom, hogy egyre több-e de sajnos sok olyan család van, ahol nagyon rossz a mentalitás. A komfortzónájukhoz betegesen ragaszkodó, a világtól rettegő emberek akik inkább ülnek a langyos posványban, mert akkor nem kell tenni semmit. Ami kihat a házastársuk, gyerekük lehetőségeire is. Hányan élnek úgy, hogy minden próbálkozásra, amivel az ember az életét jobbá próbálja tenni, legyintenek, hogy minek? Szomorú és káros is.
júl. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
97%

Igent szavaztam.

Bár lehet nem is a számuk nő, csak többről szerzünk tudomást?

Az biztos, hogy manapság több "kitörési" lehetőség van a jóvanazúgy családokból és sokan ezt nem bírják elviselni, hogy a gyerekük pl. többre vigye mint ők.

júl. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Mindig volt ilyen is, olyan is, meg ma is van. Ide inkább a problémás emberek írnak, hiszen ahol minden rendben van, ott nincs miről írni. Ezért tűnik olyan soknak.
júl. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
82%

Igent szavaztam, szerintem egyre önzőbbek, és talán akaratosabbak is az emberek. Divat lett átgázolni mindenkin, és mindenen, hiszen ezt tanítja nekünk a társadalom.

"Mindenki annyit ér, amennyije van" 😒

(Aki csak tud húzzon el innen!)

júl. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
18%
Mert régen ugyebár minden jobbvót.
júl. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!