Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elitélnél ezért? Van aki...

Elitélnél ezért? Van aki talán qvának is nevez majd.

Figyelt kérdés

Inkább megszoktam apáromat, semmint megszerettem. 7éve vagyunk házasok. 11évvel idősebb mint én, 28 vagyok. 3hónap után mondtam igent neki. A legfőbb okok, amellett, hogy okos, intelligens és szeretetre méltó ember, azonban az volt, hogy Budapest dombosabbik felén egy 940nm-es házban élünk, 4autónak van és egy nem is tudom mekkora telek. Van két gyönyörű gyerekünk és teljes nyugalomban és harmóniában élünk. Én nem dolgozom, nem tanulok, csak itthon végzem a dolgom, nevelgetem a piciket. (3éves és egy 5hónapos)Kicsit talán feladtam értük a saját álmaimat.

Ezért cserében a párom csak szeretetet és gondoskodást "vár" el.

A lángoló, nagy szerelem kimaradt az életemből, de így is elégedett vagyok a sorsommal.

Cserélnél szived szerint?


2010. máj. 13. 19:19
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
58%
Dehogy vagy krv@. :)
2010. máj. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 A kérdező kommentje:
szerencsére fel sem merül az a verzió, hogy elválnánk. valószinüleg, ha az élet így hozná képes lennék rá. nehezen, de menne. nem a királyi családból származom, láttam és megéltem a szüleim mindennapjait. igaz dolgozni utoljára diákmunkán voltam és szórólapoztam, de talán még mindig menne.
2010. máj. 13. 19:33
 13/42 anonim ***** válasza:
88%

ennyi idő után más férfival is "csak" langyos víz lenne, de ezzel nincs is gond.

annyi különbséggel, hogy szegényesebben élnétek valószínűleg.

és sokszor a szerelemmel induló kapcsolatok okozzák a nagy csalódásokat, mert nem látják egymást reálisan a felek, és az igazán nagy fájdalmakat is, persze csak ha véget érnek. én tudom, mert volt ilyenben részem, talán jobb is, hogy nem kellett átélned. hidd el, nem vesztettél vele sokat.

2010. máj. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
82%

válás esetén, amíg kicsik a gyerekek, biztos hogy bőven lenne pénzetek, egy okos, intelligens ember, ha gazdag, nem fukarkodik, ha a gyerekeiről van szó, és úgyis nálad lennének, amíg picik.

ha később lenne a válás, akkor sem hiszem, hogy üres kézzel távoznál. főleg ha el sem követnél semmilyen megbocsáthatatlan bűnt, félrelépés vagy ilyesmi.

2010. máj. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
37%

Nem cserélném a szerelmet pénzért meg jólétért. Főleg nem otthon ülésért. Engem nem elégít ki a pelekázás, én tanulni akarok meg dolgozni. Nem itéllek el csak rosszul gondolkozol, lusta lehetsz és hiányzik belőled a kitartás hogy megvárd a szerelmet és magadnak építsd fel az életed... Ennek is vége lehet egyszer nem csak a szerelemnek és akkor majd ott állsz saját élet, tapasztalat, végzettség nélkül... Jó példa a gyerekeknek is. Én még megcsókolni sem tudnék egy olyan embert akibe nem vagyok szerelmes, nem hogy szexelni vele... :S

Ha neked így jó akkor minek ártál ide? Dicsekedni?

2010. máj. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki maga választja meg az életformáját. Te ezt választottad, neked így jó. Akkor meg mindegy a fóroumozók véleménye nem? Ha neked így jó, hát legyen. Ha nem lépsz félre és nem vere dát a férjed, akkor oké. 7 év után amúgy sincs sok helyen nagy szerelem. Egyik válaszoló nagyon jól leírta.


De a helyedben kihasználnám a pénzt, olyan értelemben, hogy drágább tanfolyamokat elvégezhetnél, tanulhatnál nyelveket esetleg valami szakmát/diplomát is szerezhetnél. Miért? Csak úgy. Jobb mintha egész életedbe nem csinálsz semmit :D


Amúgy nem cserélnék veled, de lehet éltem volna a lehetőséggel, ha így adódik, bár kétlem. Sok sikert az élethez! :)

2010. máj. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem teljesen rendben vagy! Két csodás kisgyerek és teljes biztonság és azért úgy látom, hogy a férjed is egy remek ember! Van hol van kivel és van miből. Ne foglalkozz senkivel, aki leszól, mert te teljes életet élhetsz. Kételyeid ne legyenek, mert jó úton jársz. A nagy lángoló szerelem is alább hagy egyszer és, akkor jönnek a megcsalások stb. Te tökéletesen döntöttél, mert megkímélted magad és a családod a múló szerelem miatti konfliktusoktól. Csak így tovább. Légy hűséges és becsüld az életet, amit kaptál.
2010. máj. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
100%
Nem cserelnek veled, mert en joletet kitartassal, tanulassal, talpraesettseggel es szorgalommal teremtettem magamnak. Senkitol nem fuggok anyagilag, ezert a magam ura vagyok. Soha senki nem itelhet el azert, amim van, mert megdolgoztam erte, s erre buszke is vagyok. A parom eletem szerelme, akitol rengeteget kapok erzelmileg es minden egyeb szinten is. Ugy erzem, hogy mindezzel a gyerekeimnek is kovetendo peldat allitottam fel, hogy majd ok is eros, sikeres es boldog egyenekke valjanak. Belehulyulnek, ha nem dolgoznek es semmi celom nem lenne az eletben, de persze nem vagyunk egyformak. Ha te boldog vagy, akkor magasrol tenni kell mas velemenyere.
2010. máj. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
64%

k*rva nem vagy, csak sekélyes.

ja, és ne fogd a gyerekeidre a dolgot... "Kicsit talán feladtam értük a saját álmaimat. "

ne mondd hogy értük volt, ez érted volt. hogy ne kelljen dolgozni, és mégis teljes anyagi biztonságban élhess.

persze mindenki erre vágyik, de mégis a legtöbbünk képes normálisan gondolkodni, és a realitás talaján mozogni, mégha ugyanezt megtehette volna.

2010. máj. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
89%
Én nem ítéllek el.
2010. máj. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!