Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Undorodom a férjemtől-helyre...

Undorodom a férjemtől-helyre lehet még hozni a dolgokat?

Figyelt kérdés

Jó páros vagyunk,3 éve házasok,6 éve együtt.Minden rendben volt egészen a múlt hétig.Szeretője van.Ez biztos.Kiderült,hogy 2 kártyás telefonja van.A másik számról csak 1 irányba indított hívást,mindig olyan időpontban ,amikor én dolgoztam.Erről a számról én nem tudtam.A másik számot felhívtam egy utcai fülkéből,egy nő volt az,fiatal a hangja.A tudakozóból a címét is megtudtam és kész őrültség,de elmentem a házához a barátnőmmel(butaság szabadságot kivenni ezért,de tudnom kellett...)Ki jelent meg?Az én férjem.A másik nővel ölelkeztek,megfogta a fenekét is.Utána bementek a házba.Egy világ omlott össze bennem.Nem bírom elviselni,hogy hozzám érjen azután a r... után.Hogy képes a szemembe hazudni? Ráadásul ugyanolyan kedvesen viselkedik velem,mint előtte.Mióta tarthat ez?Hogy nem vettem észre?

Nem tudom mit csináljak.Mentsem meg a házasságom?Ahhoz valahogy túl kellene lépnem a dolgon és megint kívánnom testileg is,h ne ahhoz a k...hoz járjon.Megalázó!

Vagy mondjam el neki? Azzal sem segítek magamon,ha eltávolodik.

Hogy legyek most okos?Szeretnék megint buta feleség lenni és nem tudni a férjem ügyeiről.Sokat sírok, teljesen a padlón vagyok.Egy barátnőm tudja, a többiek nem ,a családom sem.Nem akarom,hogy mások sajnáljanak.


2010. ápr. 22. 13:30
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/72 anonim ***** válasza:
55%
Tudod,nagyon sajnállak,de ezzel nem sokra mész,és sajnos tapasztalatból tudom,hogy akár több száz válaszoló is írhatná neked(vagyis írja),hogy hagyd el,ne szülj ilyen embernek gyereket,kutyából nem lesz szalonna....stb.Te nem azt fogod tenni,amit itt tanácsolnak,még ha jó páran konkrét dolgokat is elmeséltek az életükről.Tudom,hogy az érzéseid után fogsz menni...de pár év múlva(lehet nem is kell sokat várni) gondolj vissza majd,hogy sokan akartak rajtad segíteni.Sajnos,hiába minden észheztérítő,józan gondolat....Kívánom,hogy magtaláld a boldogságod!
2010. ápr. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/72 anonim ***** válasza:

Most nagyon erősnek kell lenned és semmiképp ne hatódj meg az sms-eken.. Ha olyan gerinctelen volt, hogy ezt tegye vele, akkor ezek után bármit mond, ne érdekeljen, mert nem szívből jön. Ha egyszer elcsábult, máskor is el fog. És a részegség semmire nem mentség. Sőt, a részeg ember mindig őszinte. Ha én iszok, akkor mindig sokkal inkább szerelmesebb vagyok a páromba és még csak rá se nézek másra.

Kezdj új életet. Hagyj magadnak kis időt és mindenképp járj sűrűn társaságba és emberek közé és legyél nyitott egy új kapcsolatra, mert akármit is szerettél annyira a férjedben, az lebegjen előtted, hogy nem szeret téged, ha ennyire leszarta az érzéseidet.

És egyébként hiába fogadkozik meg szánja-bánja, én nem tudnék neki hinni soha többé! És ne legyen igazam, de én 99,99%-ra le merném fogadni, hogy újra megtenné.

Iszonyúan sajnálom.

2010. ápr. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/72 anonim ***** válasza:

Ja, és az hogy félrelépett nem jelenti azt, hogy tényleg rosszul csináltál valamit, vagy valami gond volt a házassággal. Sajnos már több olyan emberrel találkoztam, aki tényleg ok nélkül lépett félre, csak azért mert a másik nő milyen szép, szexi, elcsábította stb. Ilyen is sok van sajnos.

Előző voltam.

2010. ápr. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/72 anonim ***** válasza:
100%
Zsarolta...ugyanúgy ez sem igaz, mint a többi. Biztos mikor láttad őket akkor is azt mondta a csaj: "most fogd meg a s..gem, különben beköplek" Hát érdekes ez. Én eddig drukkoltam, hogy rendbe tudjátok hozni, de ez a szemedbe hazudozás elég kiábrándító. Én írtam azt, hogy menj a ház elé, várd meg ott őket és együtt szembesítsőket. Te tudod mit lépsz és az most jó, hogy eljöttél otthonról. De szerintem a házasságotok nincs lezárva ezzel az üggyel, mert ahhoz túlságosan szereted.
2010. ápr. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/72 anonim ***** válasza:
Ne bocsáss meg neki, mert ha egyszer megtette, megteszi máskor is!! És ezt most a másik ember szemszögéből mondom. Én megcsaltam a páromat, aztán mikor kiderült, akkor térden csúszva könyörögtem, hogy fogadjon vissza, soha-soha többé nem teszem meg, csak őt szeretem, nagy hiba volt stb stb. Akkor komolyan is gondoltam. Megbocsátott. 2 év múlva újra megtettem :((( Ne fogadd vissza, ha nem akarod, hogy összetörje a szívedet.
2010. ápr. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/72 anonim ***** válasza:
miújság veletek?
2010. ápr. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/72 anonim ***** válasza:

Szia!


Bátor lépés volt Tőled, de muszáj volt meglépned. Nagyon fontos, hogy most magaddal törődj, de figyelj arra, hogy ne ess önsajnálatba. Próbáld minden perced lekötni, társaságba lenni, talán úgy könnyebb.

Ja, és ha nem is tudsz enni - ilyenkor szoktak a nők fogyni - arra figyelj, hogy kalóriadúsat igyál legalább. Idővel jobb lesz, de lesznek még nehéz időszakok.


Minden jót!

Jól döntöttél...

2010. ápr. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/72 anonim ***** válasza:
58%

Ügyes vagy, gogy egy kicsit meghúztad neki a csikot!!! De kérlek, ne hidd el neki, hogy a nő zsarolta!!Egyáltalán, hogy is mondhatott ilyent?!!!Mind1, majd amikro eljön az idő, h újra beszéltek akkor, arról is világositsd fel, hogy többet ne hazudjon és ne nézzen hűlyének!! Amúgy ha újra kezditek (szerintem az elolvasotakból az derül ki, hogy hamarosan biztos kibékültök) akkor szerintem nagyon nehéz lesz neked, hogy újra bizzál benne és higgyél egyetlen szavában is..

Sok sok kitartást kivánok a további életetekhez!

2010. ápr. 29. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/72 anonim ***** válasza:
Na, mi lett?
2010. jún. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/72 anonim ***** válasza:
Nem írod meg hogy alakult az életetek?
2012. máj. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!